D.I.SEVEN, a.s.

Hodnocení od zaměstnanců společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Vše
Česká republika18 recenzí
Zobrazeny všechny recenze (18)
Velice špatný přístup firmy k zaměstnancům, nezastanou se a okamžitě vyhazují z práce. Do firmy jsem přešel z jiné, takže zkušenosti s ostrahou velike. Na noční , jeden člověk obsluha kamer, vážení aut, kontrola zaměstnanců na alkohol a po směně totéž. Zamykání parkoviště, kodování adm. budovy a expedice, kontrola koupelen a jejích uzavírání, dozor nad EPS a dalšími zab. přístroje, příprava razítek a písemností, pouštění aut do závodu, vyřizování telefonických hovorů. V jiných podnicích jsou na noční dva zaměstnanci, tady toto byla práce pro jednoho zaměstnance. Kultura práce pod psa. Navíc se vedení nepostaví za svého zaměstnance. Pracoval jsem jako strážný.
Nechápu tyto retardovaný zaměstnavatele! Zaměstnávají zdravotně znevýhodněné lidi, na které dostávají ranec peněz ale zaměstnancům platí naprostý pakatel, je to ksindl!
Dobrý pracovala jsem pro tu firmy ve Zlíně mohu jen tolik špatný přístup za 31. dní měsíci práce 9000.kc k lékaři udělal a pak jdi.
Výhody
Nic
Nevýhody
žádné volno
Nová vedoucí katastrofa.Arogance, neupřímnost,platove další katastrofa Prostě kdo ji neleze do zadní části těla je špatný.Ks-štahlavy.Pryc od takové kr....
Nedoporučuji, po nastupu nové vedoucí úklidu katastrofa. Hrozné jednání, arogance. Falešná,neupřímná. Ze dne na den mi propustila, protože jsem potřebovala dva dny být s pejskem doma po operaci. Věděla 14 dní předem. Potřebují lidi, kteří chodí do práce. Nesmíte ani nařídit,není za vás náhrada. Tam už nikdy.
Výhody
Vánoční kolekce
Nevýhody
Podepsat smlouvu
Firma D.I. SEVN je velmy solidní firma . Jsem stou firmou naprosto spokojený .
Výhody
solidní jednaní perfekní vedení Ustecký kraj
Dobrý den, pracuji na zakázce v Brně, jedná se o úklid administrativní budovy - kanceláře.
Co se týče pracovního prostředí, nemám žádné výhrady.

Jediné co mě vážně mrzí, je přístup přímé nadřízené, kterou jsem za více než roční působení na zakázce, viděla pouze dvakrát.

Za celoroční práci mi bylo největší odměnou to, že jsem se dozvěděla o ukončení zakázky, dva dny předem, a to ještě ne od mé přímé nadřízené.
Nesolidní firma, jen slibují a co slíbili to nikdy nedodržely.
Chtějí hodně práce a přitom platí žebráckou mzdu
Výhody
žádné
Na HPP plat do výše 168 hod.měsíčně,před 2 lety 53 kč.na hodinu,z toho odvody.Vše navíc na DPP.Při 15cti 12cti hodinových směnách(denní,noční) za měsíc(180 hod) byl čistý příjem 9 500,- ,odvody se však strhávali z částky 8 900,- Z této závratné částky např.nemocenská činila 1 900,-kč.Je to banda zlodějů,kde může pracovat jen naprostej pitomec,do této skupiny počítám i sebe.Abych nebyl jen negativní,zažil jsem 2 oblastní manažery(každý v jiném kraji),s nimi žádný problém.Problém je filosofie firmy-otrokářský řád.Jako přivýdělek pro starobní nebo invalidní důchodce 3.stupně,budiž.Na každého invalidního důchodce 1.a 2.stupně dostává firma od státu příspěvky,které v drtivé většině sponzorují vaši mrzkou mzdu.SHRNUTÍ:Jakmile uvidíte nápis D.I.Seven a nebo název její spřátelené firmy Sipadan,vemte nohy na ramena a utíkejte,co vám síly stačí.
Výhody
Každý rok vánoční kolekce
Nevýhody
Podpis pacovní smlouvy
Pracovala jsem tam asi 2 měsíce a když jsem řekla vedoucí tehdejší manažer , že se ta pracovní náplň co si tam nasadila , nedá dělat poctivě (byla to práce tak pro dva strážné) tak mi po noční dovezla domů výpověď. Tak drzé bylo chování všech ve vedení v Ostravě. Postupně jim z toho pracoviště odcházeli všichni a dnes už nemají ani oni tu zakázku . Boží mlýny melou
Výhody
žádné
Špatné vedení, zajímají je pouze zisky z invalidních důchodců, slibují a slibují, avšak peníze, které nabízejí při nástupu, když tam vydržíte uvidíte nejdříve za cca 5 let.....byl jsem zaměstnán na vedoucí pozici, kde jsem po cca 10 letech zjistil, že jak jsem byl rychle přijat, tak jsem byl ještě rychleji propuštěn....byl jsem pro firmu drahý, tak raději nabrali nového, aby tomuto nemuseli platit tolik peněz. Mě bylo sděleno, že jsem "vyhořelí".......odstupné bylo směšné, za to zkušenost velmi bohatá.....
Výhody
pouze a jenom služební vozidlo a MT
Velmi arogantní vystupování a jednání manažera. Nabídka platu,neodpovídá skutečnosti.
Výhody
nejsou
Společnost, vedení i samotný majitel p. Hlaváček si neváží slušných a pracovitých zaměstnanců. Zajímají je jen dotace ze zaměstnávání invalidních zaměstanců. Ve velmi krátké době se vedení společnosti rozloučilo hrozným způsobem s manažery společnosti a to bez jakéhokoliv důvodu. Všem doporučuji se společnosti vyhnout velkým obloukem.
Výhody
žádné
Nevýhody
nízký plat, žádné benefity, nekvalitní vedení společnosti
Ve firmě pracují delší dobu jako uklízečka.Prace by mě těšila,pokud by ale byla patřičně ohodnocena,pokud bychom nemusely stále zastupovat za nemocné kolegyně,ale hlavně za ty,které opravdu chybí.Ředitelka nám práci přesčas přímo nařídí,bez jakékoliv finanční odměny.Naší práce si absolutně neváží!
Výhody
absolutně žádné
Nevýhody
stálý nedostatek zaměstnanců, který ředitelka neřeší...ti, kteří ještě zůstali jsou nuceni pracovat stále v přesčasových hodinách, za které nemají ani patřičné ohodnocení
pokud nemusíte nevstupujte do pracovního poměru, velmi špatné jednání se zaměstnanci, z práce dělají peklo, nesmyslné příkazy. Vedení - jsou tam zaměstnaní lidí , kteří si hrají na vojáky.
Výhody
žádné
Běda jak člověk marodi, byli by nejradši aby se pracovalo v horečkách. Ve finále mi to pěkně osladili. Původně jsem měla pracovat u této firmy ale v kanceláři mi napsali smlouvu na Sipadan. Už nikdy více k těmto firmám
Výhody
Žádné
Komentář – 7. května, 2018
Tak, tak, nic dobrého. Jsou v rámci možností lepší firmy. Člověk si v inv. důchodu nemůže moc vybírat ale troubu ze sebe dělat nemusí.
dobrý den, v minulosti jsem pracovala pro Vaši firmu v Hodoníně. Byla jsem tak spokojena, že i po letech Vám chci poděkovat. děkuji Kotásková Milena
Výhody
Starost o zaměstnance
Nevýhody
Nic, co by jinde nebylo
Oficiální odpověď od D.I.SEVEN, a.s.
14. února, 2020
Děkujeme za kladné hodnocení, jsme rádi, že se Vám v naší společnosti líbilo. Snažíme se vytvořit našim zaměstnancům vytvořit příjemné pracovní prostředí.
S pozdravem

D.I.SEVEN
Pracovat u této firmy lze pouze z nouze a jen dočasně.
Firma málo platí a neplatí to co má.
Výhody
Zaměstnají každého z nouze
Nevýhody
Neschopnost na manažerské úrovni