D.I.SEVEN, a.s.

Hodnocení od zaměstnanců společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Zobrazeny všechny recenze (17)
Bez komentáře
Uklizecka. (Bývalý zaměstnanec) –  Zlín.21. října, 2019
Dobrý pracovala jsem pro tu firmy ve Zlíně mohu jen tolik špatný přístup za 31. dní měsíci práce 9000.kc k lékaři udělal a pak jdi.
Výhody
Nic
Nevýhody
žádné volno
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 28NeNahlásit
Hrůza arogance
Uklízečka (Současný zaměstnanec) –  Šťáhlavy, Plzeňský kraj12. dubna, 2019
Nová vedoucí katastrofa.Arogance, neupřímnost,platove další katastrofa Prostě kdo ji neleze do zadní části těla je špatný.Ks-štahlavy.Pryc od takové kr....
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 49Ne 1Nahlásit
Pracoviště bez problémů
Uklízečka (Bývalý zaměstnanec) –  Křimice, Plzeňský kraj9. dubna, 2019
Nedoporučuji, po nastupu nové vedoucí úklidu katastrofa. Hrozné jednání, arogance. Falešná,neupřímná. Ze dne na den mi propustila, protože jsem potřebovala dva dny být s pejskem doma po operaci. Věděla 14 dní předem. Potřebují lidi, kteří chodí do práce. Nesmíte ani nařídit,není za vás náhrada. Tam už nikdy.
Výhody
Vánoční kolekce
Nevýhody
Podepsat smlouvu
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 66Ne 4Nahlásit
Naprosto spokojen
stražný (Současný zaměstnanec) –  1.3.20184. dubna, 2019
Firma D.I. SEVN je velmy solidní firma . Jsem stou firmou naprosto spokojený .
Výhody
solidní jednaní perfekní vedení Ustecký kraj
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 7Ne 54Nahlásit
neprofesionální přístup
pracovnice úklidu (Bývalý zaměstnanec) –  Brno, Jihomoravský kraj28. března, 2019
Dobrý den, pracuji na zakázce v Brně, jedná se o úklid administrativní budovy - kanceláře.
Co se týče pracovního prostředí, nemám žádné výhrady.

Jediné co mě vážně mrzí, je přístup přímé nadřízené, kterou jsem za více než roční působení na zakázce, viděla pouze dvakrát.

Za celoroční práci mi bylo největší odměnou to, že jsem se dozvěděla o ukončení zakázky, dva dny předem, a to ještě ne od mé přímé nadřízené.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 56Ne 2Nahlásit
Nejhorší zaměstnavatel v životě
Uklízečka (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň, Plzeňský kraj24. února, 2019
Nesolidní firma, jen slibují a co slíbili to nikdy nedodržely.
Chtějí hodně práce a přitom platí žebráckou mzdu
Výhody
žádné
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 81NeNahlásit
Po tříleté zkušenosti nedoporučuji !!!
Strážný-informátor (Bývalý zaměstnanec) –  Praha 4, Hlavní město Praha26. listopadu, 2018
Na HPP plat do výše 168 hod.měsíčně,před 2 lety 53 kč.na hodinu,z toho odvody.Vše navíc na DPP.Při 15cti 12cti hodinových směnách(denní,noční) za měsíc(180 hod) byl čistý příjem 9 500,- ,odvody se však strhávali z částky 8 900,- Z této závratné částky např.nemocenská činila 1 900,-kč.Je to banda zlodějů,kde může pracovat jen naprostej pitomec,do této skupiny počítám i sebe.Abych nebyl jen negativní,zažil jsem 2 oblastní manažery(každý v jiném kraji),s nimi žádný problém.Problém je filosofie firmy-otrokářský řád.Jako přivýdělek pro starobní nebo invalidní důchodce 3.stupně,budiž.Na každého invalidního důchodce 1.a 2.stupně dostává firma od státu příspěvky,které v drtivé většině sponzorují vaši mrzkou mzdu.SHRNUTÍ:Jakmile uvidíte nápis D.I.Seven a nebo název její spřátelené firmy Sipadan,vemte nohy na ramena a utíkejte,co vám síly stačí.
Výhody
Každý rok vánoční kolekce
Nevýhody
Podpis pacovní smlouvy
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 161Ne 1Nahlásit
Špatná bezpečnostní agentůra
strážný (Bývalý zaměstnanec) –  Hanwha Chlebovice8. října, 2018
Pracovala jsem tam asi 2 měsíce a když jsem řekla vedoucí tehdejší manažer , že se ta pracovní náplň co si tam nasadila , nedá dělat poctivě (byla to práce tak pro dva strážné) tak mi po noční dovezla domů výpověď. Tak drzé bylo chování všech ve vedení v Ostravě. Postupně jim z toho pracoviště odcházeli všichni a dnes už nemají ani oni tu zakázku . Boží mlýny melou
Výhody
žádné
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 134Ne 1Nahlásit
Když nemusíte, nechoďte tam
Provozní manažer (Bývalý zaměstnanec) –  Ústí nad Labem, Ústecký kraj11. září, 2018
Špatné vedení, zajímají je pouze zisky z invalidních důchodců, slibují a slibují, avšak peníze, které nabízejí při nástupu, když tam vydržíte uvidíte nejdříve za cca 5 let.....byl jsem zaměstnán na vedoucí pozici, kde jsem po cca 10 letech zjistil, že jak jsem byl rychle přijat, tak jsem byl ještě rychleji propuštěn....byl jsem pro firmu drahý, tak raději nabrali nového, aby tomuto nemuseli platit tolik peněz. Mě bylo sděleno, že jsem "vyhořelí".......odstupné bylo směšné, za to zkušenost velmi bohatá.....
Výhody
pouze a jenom služební vozidlo a MT
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 155Ne 1Nahlásit
bez dalšího komentáře
pracovník ostrahy (Bývalý zaměstnanec) –  Karlovy Vary, Karlovarský kraj7. srpna, 2018
Velmi arogantní vystupování a jednání manažera. Nabídka platu,neodpovídá skutečnosti.
Výhody
nejsou
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 144Ne 4Nahlásit
Velmi špatná společnost
provozní manažer (Bývalý zaměstnanec) –  Xxx29. července, 2018
Společnost, vedení i samotný majitel p. Hlaváček si neváží slušných a pracovitých zaměstnanců. Zajímají je jen dotace ze zaměstnávání invalidních zaměstanců. Ve velmi krátké době se vedení společnosti rozloučilo hrozným způsobem s manažery společnosti a to bez jakéhokoliv důvodu. Všem doporučuji se společnosti vyhnout velkým obloukem.
Výhody
žádné
Nevýhody
nízký plat, žádné benefity, nekvalitní vedení společnosti
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 166Ne 2Nahlásit
Jedním slovem velký bordel,vedoucí,která se rozhodně na svuj post "ředitele" absolutně nehodí.Práci nerozumí a se zaměstnanci jednat neumí......
uklízečka (Současný zaměstnanec) –  České Budějovice, Jihočeský kraj16. července, 2018
Ve firmě pracují delší dobu jako uklízečka.Prace by mě těšila,pokud by ale byla patřičně ohodnocena,pokud bychom nemusely stále zastupovat za nemocné kolegyně,ale hlavně za ty,které opravdu chybí.Ředitelka nám práci přesčas přímo nařídí,bez jakékoliv finanční odměny.Naší práce si absolutně neváží!
Výhody
absolutně žádné
Nevýhody
stálý nedostatek zaměstnanců, který ředitelka neřeší...ti, kteří ještě zůstali jsou nuceni pracovat stále v přesčasových hodinách, za které nemají ani patřičné ohodnocení
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 171Ne 2Nahlásit
velmi negativní
strážný (Bývalý zaměstnanec) –  Karlovy Vary5. května, 2018
pokud nemusíte nevstupujte do pracovního poměru, velmi špatné jednání se zaměstnanci, z práce dělají peklo, nesmyslné příkazy. Vedení - jsou tam zaměstnaní lidí , kteří si hrají na vojáky.
Výhody
žádné
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 160NeNahlásit
Nic dobrého
Vratná (Bývalý zaměstnanec) –  Český Krumlov, Jihočeský kraj22. března, 2018
Běda jak člověk marodi, byli by nejradši aby se pracovalo v horečkách. Ve finále mi to pěkně osladili. Původně jsem měla pracovat u této firmy ale v kanceláři mi napsali smlouvu na Sipadan. Už nikdy více k těmto firmám
Výhody
Žádné
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 136Ne 1Nahlásit

Komentář – 7. května, 2018

Tak, tak, nic dobrého. Jsou v rámci možností lepší firmy. Člověk si v inv. důchodu nemůže moc vybírat ale troubu ze sebe dělat nemusí.

Byla jsem tak spokojena, že i po letech Vám chci poděkovat.
Pracovnice úklidu (Bývalý zaměstnanec) –  Hodonín, Jihomoravský kraj15. května, 2017
dobrý den, v minulosti jsem pracovala pro Vaši firmu v Hodoníně. Byla jsem tak spokojena, že i po letech Vám chci poděkovat. děkuji Kotásková Milena
Výhody
Starost o zaměstnance
Nevýhody
Nic, co by jinde nebylo
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 31Ne 156Nahlásit
Špatné vedení firmy.
pracovník ostrahy bezpečnostní agentury (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava17. ledna, 2017
Pracovat u této firmy lze pouze z nouze a jen dočasně.
Firma málo platí a neplatí to co má.
Výhody
Zaměstnají každého z nouze
Nevýhody
Neschopnost na manažerské úrovni
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 235Ne 21Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě D.I.SEVEN, a.s. a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

1,6

Recenze společnosti D.I.SEVEN, a.s. dle pracovní pozice

Recenze společnosti D.I.SEVEN, a.s. dle lokality