D.I.SEVEN, a.s.
Recenze od zaměstnance společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Žádné

20. října, 2020
Hrozná firma. Když nejsem invalidní mám smůlu max 80 Kč v hrubém. Výhoda je exekuce to dostanete i peníze na ruku bez smlouvy.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Peníze pres dodavatele na ruku
Podobné recenze
4. dubna, 2019
Stejná pozice
stražný (Současný zaměstnanec) - 1.3.2018
Firma D.I. SEVN je velmy solidní firma . Jsem stou firmou naprosto spokojený .
Výhody
solidní jednaní perfekní vedení Ustecký kraj
26. listopadu, 2018
Stejná poziceStejná lokalita
Strážný-informátor (Bývalý zaměstnanec) - Praha 4, Hlavní město Praha
Na HPP plat do výše 168 hod.měsíčně,před 2 lety 53 kč.na hodinu,z toho odvody.Vše navíc na DPP.Při 15cti 12cti hodinových směnách(denní,noční) za měsíc(180 hod) byl čistý příjem 9 500,- ,odvody se však strhávali z částky 8 900,- Z této závratné částky např.nemocenská činila 1 900,-kč.Je to banda zlodějů,kde může pracovat jen naprostej pitomec,do této skupiny počítám i sebe.Abych nebyl jen negativní,zažil jsem 2 oblastní manažery(každý v jiném kraji),s nimi žádný problém.Problém je filosofie firmy-otrokářský řád.Jako přivýdělek pro starobní nebo invalidní důchodce 3.stupně,budiž.Na každého invalidního důchodce 1.a 2.stupně dostává firma od státu příspěvky,které v drtivé většině sponzorují vaši mrzkou mzdu.SHRNUTÍ:Jakmile uvidíte nápis D.I.Seven a nebo název její spřátelené firmy Sipadan,vemte nohy na ramena a utíkejte,co vám síly stačí.
Výhody
Každý rok vánoční kolekce
Nevýhody
Podpis pacovní smlouvy
12. prosince, 2019
Stejná lokalita
Ostraha (Bývalý zaměstnanec) - Praha, Hlavní město Praha
Nechápu tyto retardovaný zaměstnavatele! Zaměstnávají zdravotně znevýhodněné lidi, na které dostávají ranec peněz ale zaměstnancům platí naprostý pakatel, je to ksindl!