D.I.SEVEN, a.s.
Recenze od zaměstnance společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Bez komentáře

21. října, 2019
Dobrý pracovala jsem pro tu firmy ve Zlíně mohu jen tolik špatný přístup za 31. dní měsíci práce 9000.kc k lékaři udělal a pak jdi.
Výhody
Nic
Nevýhody
žádné volno
Podobné recenze
12. dubna, 2019
Uklízečka (Současný zaměstnanec) - Šťáhlavy, Plzeňský kraj
Nová vedoucí katastrofa.Arogance, neupřímnost,platove další katastrofa Prostě kdo ji neleze do zadní části těla je špatný.Ks-štahlavy.Pryc od takové kr....
9. dubna, 2019
Uklízečka (Bývalý zaměstnanec) - Křimice, Plzeňský kraj
Nedoporučuji, po nastupu nové vedoucí úklidu katastrofa. Hrozné jednání, arogance. Falešná,neupřímná. Ze dne na den mi propustila, protože jsem potřebovala dva dny být s pejskem doma po operaci. Věděla 14 dní předem. Potřebují lidi, kteří chodí do práce. Nesmíte ani nařídit,není za vás náhrada. Tam už nikdy.
Výhody
Vánoční kolekce
Nevýhody
Podepsat smlouvu
28. března, 2019
pracovnice úklidu (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
Dobrý den, pracuji na zakázce v Brně, jedná se o úklid administrativní budovy - kanceláře. Co se týče pracovního prostředí, nemám žádné výhrady. Jediné co mě vážně mrzí, je přístup přímé nadřízené, kterou jsem za více než roční působení na zakázce, viděla pouze dvakrát. Za celoroční práci mi bylo největší odměnou to, že jsem se dozvěděla o ukončení zakázky, dva dny předem, a to ještě ne od mé přímé nadřízené.