D.I.SEVEN, a.s.
Recenze od zaměstnance společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Když nemusíte, nechoďte tam

11. září, 2018
Špatné vedení, zajímají je pouze zisky z invalidních důchodců, slibují a slibují, avšak peníze, které nabízejí při nástupu, když tam vydržíte uvidíte nejdříve za cca 5 let.....byl jsem zaměstnán na vedoucí pozici, kde jsem po cca 10 letech zjistil, že jak jsem byl rychle přijat, tak jsem byl ještě rychleji propuštěn....byl jsem pro firmu drahý, tak raději nabrali nového, aby tomuto nemuseli platit tolik peněz. Mě bylo sděleno, že jsem "vyhořelí".......odstupné bylo směšné, za to zkušenost velmi bohatá.....
Výhody
pouze a jenom služební vozidlo a MT
Podobné recenze
20. října, 2020
Stejná pozice
Provozní manažer (Bývalý zaměstnanec) - Řitka, Středočeský kraj
Pracoval jsem zde jako provozní manažer, lituji slibů, které jsem zaměstnancům slíbil při náboru. Ředitel stále tlačil pouze invalidní lidi. Konečně, když jsem poznal po roce jak to tu u firmy funguje! Dotace ze statu? Tak jsem se ozval! Proti jednání a šikany ředitele? Dostal jsem výpověď! Majiteli jsem psal, žádná odpověď. Prostě rodinná firma. Sipadan je další společnost D.ISEVEN.
Výhody
Auto
Nevýhody
Platite nad spotřebu auta
29. července, 2018
Stejná pozice
provozní manažer (Bývalý zaměstnanec) - Xxx
Společnost, vedení i samotný majitel p. Hlaváček si neváží slušných a pracovitých zaměstnanců. Zajímají je jen dotace ze zaměstnávání invalidních zaměstanců. Ve velmi krátké době se vedení společnosti rozloučilo hrozným způsobem s manažery společnosti a to bez jakéhokoliv důvodu. Všem doporučuji se společnosti vyhnout velkým obloukem.
Výhody
žádné
Nevýhody
nízký plat, žádné benefity, nekvalitní vedení společnosti
20. října, 2020
Strážný (Bývalý zaměstnanec) - Praha, Hlavní město Praha
Hrozná firma. Když nejsem invalidní mám smůlu max 80 Kč v hrubém. Výhoda je exekuce to dostanete i peníze na ruku bez smlouvy.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Peníze pres dodavatele na ruku