D.I.SEVEN, a.s.

Recenze zaměstnanců společnosti D.I.SEVEN, a.s. v místě Praha

Nalezeny 3 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (20)
Hrozná firma. Když nejsem invalidní mám smůlu max 80 Kč v hrubém. Výhoda je exekuce to dostanete i peníze na ruku bez smlouvy.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Peníze pres dodavatele na ruku
Nechápu tyto retardovaný zaměstnavatele! Zaměstnávají zdravotně znevýhodněné lidi, na které dostávají ranec peněz ale zaměstnancům platí naprostý pakatel, je to ksindl!
Na HPP plat do výše 168 hod.měsíčně,před 2 lety 53 kč.na hodinu,z toho odvody.Vše navíc na DPP.Při 15cti 12cti hodinových směnách(denní,noční) za měsíc(180 hod) byl čistý příjem 9 500,- ,odvody se však strhávali z částky 8 900,- Z této závratné částky např.nemocenská činila 1 900,-kč.Je to banda zlodějů,kde může pracovat jen naprostej pitomec,do této skupiny počítám i sebe.Abych nebyl jen negativní,zažil jsem 2 oblastní manažery(každý v jiném kraji),s nimi žádný problém.Problém je filosofie firmy-otrokářský řád.Jako přivýdělek pro starobní nebo invalidní důchodce 3.stupně,budiž.Na každého invalidního důchodce 1.a 2.stupně dostává firma od státu příspěvky,které v drtivé většině sponzorují vaši mrzkou mzdu.SHRNUTÍ:Jakmile uvidíte nápis D.I.Seven a nebo název její spřátelené firmy Sipadan,vemte nohy na ramena a utíkejte,co vám síly stačí.
Výhody
Každý rok vánoční kolekce
Nevýhody
Podpis pacovní smlouvy