D.I.SEVEN, a.s.

Recenze zaměstnanců na pozici Úklid ve společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Nalezeno 7 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (20)
Dobrý pracovala jsem pro tu firmy ve Zlíně mohu jen tolik špatný přístup za 31. dní měsíci práce 9000.kc k lékaři udělal a pak jdi.
Výhody
Nic
Nevýhody
žádné volno
Nová vedoucí katastrofa.Arogance, neupřímnost,platove další katastrofa Prostě kdo ji neleze do zadní části těla je špatný.Ks-štahlavy.Pryc od takové kr....
Nedoporučuji, po nastupu nové vedoucí úklidu katastrofa. Hrozné jednání, arogance. Falešná,neupřímná. Ze dne na den mi propustila, protože jsem potřebovala dva dny být s pejskem doma po operaci. Věděla 14 dní předem. Potřebují lidi, kteří chodí do práce. Nesmíte ani nařídit,není za vás náhrada. Tam už nikdy.
Výhody
Vánoční kolekce
Nevýhody
Podepsat smlouvu
Dobrý den, pracuji na zakázce v Brně, jedná se o úklid administrativní budovy - kanceláře. Co se týče pracovního prostředí, nemám žádné výhrady. Jediné co mě vážně mrzí, je přístup přímé nadřízené, kterou jsem za více než roční působení na zakázce, viděla pouze dvakrát. Za celoroční práci mi bylo největší odměnou to, že jsem se dozvěděla o ukončení zakázky, dva dny předem, a to ještě ne od mé přímé nadřízené.
Nesolidní firma, jen slibují a co slíbili to nikdy nedodržely. Chtějí hodně práce a přitom platí žebráckou mzdu
Výhody
žádné
Ve firmě pracují delší dobu jako uklízečka.Prace by mě těšila,pokud by ale byla patřičně ohodnocena,pokud bychom nemusely stále zastupovat za nemocné kolegyně,ale hlavně za ty,které opravdu chybí.Ředitelka nám práci přesčas přímo nařídí,bez jakékoliv finanční odměny.Naší práce si absolutně neváží!
Výhody
absolutně žádné
Nevýhody
stálý nedostatek zaměstnanců, který ředitelka neřeší...ti, kteří ještě zůstali jsou nuceni pracovat stále v přesčasových hodinách, za které nemají ani patřičné ohodnocení
dobrý den, v minulosti jsem pracovala pro Vaši firmu v Hodoníně. Byla jsem tak spokojena, že i po letech Vám chci poděkovat. děkuji Kotásková Milena
Výhody
Starost o zaměstnance
Nevýhody
Nic, co by jinde nebylo
Oficiální odpověď od D.I.SEVEN, a.s.
14. února, 2020
Děkujeme za kladné hodnocení, jsme rádi, že se Vám v naší společnosti líbilo. Snažíme se vytvořit našim zaměstnancům vytvořit příjemné pracovní prostředí.S pozdravemD.I.SEVEN