Hodnocení od zaměstnanců společnosti DHL

Vše
Česká republika50 recenzí
Nalezeno 50 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (18 988)
Po příchodu na pracoviště nejpozději 5 min. před začátkem byla porada, pak všichni odešli na své místa a pracovalo se do přestávky, která je 30 min.. Pracovní doba se přesně dodržuje i přestávka pokud ne tak Vás propustí. Musíte plnit performens, jinak je problém.
Doporučuji se této firmě vyhnout velkým obloukem, vedení je naprosto falešné, ponižuje a akorát podporuje své dlouholeté kolegy, kteří se neumí chovat k podřízeným co obtěžují ženy na pracovištích a jsou to burani bez zkušeností v pozici, jen známost a nesmysl.
Needs more safety training on the warehouse operators how to used properly the machines.
I'm not happy the length of time in travel from and go to work everyday.
nadpis je přesný popis pracoviště DHL v Hlubočkách
Nebyl s ničím problém. Se vším se mi snažili vyjít vstříc.
I used to work for accounts payable - query handling department to support DHL's accountants in order to make their work go smooth so that they did not have to respond to all issues suppliers have with their invoices. Throughout my 9-month work I learnt to be team-player, more proactive, multitasker, time manager, working under pressure and meeting deadlines as well as negotiating. Query Handling Team was fantastic and very relaxed, simply great place to work in. However, when it comes to management, it was not such a pleasant experience. I cannot say any bad word when it comes to willingness to help me and understand when I was sick and had to stay at home. However, when you came up with a new idea they were usually not that keen on to it as well as they were not well-organised. In summary, if I had a chance to work for DHL in London or anywhere where I am about to live in the future, I would pick up the chance with no hesitation.
Špatné recenze normálně nedávám ale u DHL to jinak nejde nebyl jsem spokojen ani já a ani dalších 15lidi samy cizinec Čechů málo buzerace malý plat jediné pozitivní bylo ježdění na dvojaku NZV pokud to baví člověka jo a ještě něco poplatky za obuv oblečení papíry na VZV aj.stoji víc než vyděláte přitom montérky a papíry na VZV by měly být zadarmo pokud je firma požaduje co já vím (NENI TO NAHODOU NEZÁKONNÉ???????)
byla to praxe aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Naucil jsem se tam praci ve skladu a bavilo me to tam.
Výhody
Individualni vyber smen
Nevýhody
V te dobe malo placene a malo moznost prescasu
Po této extrémní zkušenosti jsem se naučil zvyknout si celkem na cokoliv (z pohledu práce, jednání se mnou a stresu už mě toho v následujících zaměstnáních nemá moc co překvapit). Naučil jsem se řídit manipulační techniku.

Vedení jedná se zaměstnanci jako by jim patřili (pokud nejste z ciziny) a v některých případech vyloženě jak s kusem hadru. Stále jen vymýšlejí za co by mohli strhávat zaměstnancům peníze (chyby, úklid, produktivita, špatná konsolidace, špatné naskládání na paletu, nevyskladňování podle jejich předpisů,...). Nakupování zbytečného počtu nevyužívané manipulační techniky a poté její vrácení a když je sezóna (a zaměstnanců je spousta) je zase nedostatek manipulační techniky i obyčejných paleťáků. Vyřizování a nakupování zcela zbytečných věcí (majáčky na balící stoly, ...) namísto vyřešení vážných problémů ve skladu (čárové kódy co nejdou naskenovat se musí psát ručně a poté vznikají zbytečné chyby,...). Vedení není schopné zařídit dostatečné podmínky k práci (stále nefunkční tiskárny, skenery, nezajištění dostatečného množství destilované vody do manipulační techniky, špatně fungující systém na pc a skenerech, ...). Na pohovoru uvádějí nepravdivé informace (řeknou vám že prý přesčasy 1x až 2x za měsíc, namísto skutečné porce přesčasů tvořící 4 dny v týdnu téměř po celý měsíc, neinformování o produktivitě, ukázání vám jen té 'líbivé' části skladu z balkónku, ...).

Nejtěžší část práce je když si vyslechnete pokárání za nějakou jednu nepodstatnou chybu nebo problém, který vám ani nikdo neřekne jak vlastně vyřešit namísto pochvaly nebo uznání i když uděláte
 - více...
Odporucam sa zamestnať v tejto spoločnosti,, aj keď som bol len brigádnik, starali sa, ubytovanie, lekár,zdarma...
Typický pracovní den probíhá ve znamení minimální organizovanosti a chaosu, kdy v podstatě ani team leadeři mnohdy nevědí co dělat a zmatkovitě rozdávají práci. Po každé poradě pokárání celé směny za špatně provedené věci předchozí den.

Vedení jedná se zaměstnanci jako by jim patřili (pokud nejste z Ukrajiny) a v některých případech vyloženě jak s kusem hadru. Stále jen vymýšlejí za co by mohli strhávat zaměstnancům peníze (chyby, úklid, produktivita, špatná konsolidace, špatné naskládání na paletu, nevyskladňování podle jejich předpisů,...). Nakupování zbytečného počtu nevyužívané manipulační techniky a poté její vrácení a když je sezóna (a zaměstnanců je spousta) je zase nedostatek manipulační techniky i obyčejných paleťáků. Vyřizování a nakupování zcela zbytečných věcí (majáčky na balící stoly, ...) namísto vyřešení vážných problémů ve skladu (čárové kódy co nejdou naskenovat se musí psát ručně a poté vznikají zbytečné chyby,...). Vedení není schopné zařídit dostatečné podmínky k práci (stále nefunkční tiskárny, skenery, nezajištění dostatečného množství destilované vody do manipulační techniky, špatně fungující systém APEX, ...). Na pohovoru uvádějí nepravdivé informace (řeknou vám že prý přesčasy 1x až 2x za měsíc, namísto skutečné porce přesčasů tvořící 4 dny v týdnu téměř po celý měsíc, neinformování o produktivitě, ukázání vám jen té 'líbivé'
 - více...
Výhody
plně placené stravenky, káva a oplatek při přesčasu :D
Nevýhody
stres, vedení, povinné přesčasy, nepřiměřené přizpůsobení produktivity, zvýhodňování zaměstnanců z Ukrajiny před ostatními, nedostatečné zaškolení na kteroukoliv přidělenou práci, neschpnost vedení a team leadrů mluvit se zaměstnanci z ciziny, strhávání za neodpovídající chyby, přehnané a nesmyslné zákazy a dbání na bezpečnost vedoucí jen k dalším úrazům a problémům, zbytečné ztěžování a prodlužování výkonu práce
školení jen minimální, složitost programů, nepochopitelný počet používaných aplikací.

vedoucí byl super, ale brzo onemocněl
DHL Express je nejmezinárodnější společnost na světě. Svých zaměstnanců si váží.
Delala jsem celkem 3 roky jako IT Service desk na Chodove. Zalezi na koho kapnete v managementu a na jakem helpdesku jste. Nemecky mel desny stress a jine helpdesky, napr. cesky atd mel leharo. Proste vsechno zalezi na lidech a stesti. Ale jinak myslim ze to je fajn firma, co umj ocenit svoje zamestnance.
Výhody
Benefity, cake a fruit days, homeoffice!, stravenky, bylo jich dost..
Nevýhody
Nekdy stress, prace brzo rano nebo do 21h vecer
Práce ve skladu, nachystání dílů pro linky na výrobu, práce se skenerem, rychlá orientace, práce na PC v systému SAP, zpracování objednávek pro další směnu, odpovídání na poštu.
Výhody
příspěvek na dopravu
Nevýhody
stres
Jsem velice spokojena hned se mi ozvali jak sem vyplnila dotaznik a to me moc potesilo
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Jeste nevim
Na začátku každé směny PD (rozdání úkolů, atp..). Pracovní doba od 6:00(/4:00) do 14:00 / 14:00 do 22:00(/00:00) s přestávkou od 10:00 do 10:30 /od 18:00 do 18:30, načež následovalo další PD (zbytečné komentování našich výkonů, hraní si na detektivy a mistry světa amuleta).

Co mi práce dala.. Naučil jsem se se čtečkou, VZV (stupačka, ještěrka, retrak).

Vedení toho vždy naslibovalo, ale ve většině případů skutek utek.

Rok to bylo uplně v pohodě, co se BOZP týče a najednou všichni helmy na hlavu (nebyl jediný důvod), sebrání telefonů atp.. Za nesplněné BOZP vytýkací dopis, popřípadě vyhazov.

Nejtěžší část práce.. poslouchání vedení a cpaní materiálu na paletu.

Nejzábavnější část práce.. 14:00 a 22:00, kdy se odchází domů.
Jsem spojen průběhem při nakládce a vykládce zboží v areálu DHL.
Kolegové příjemní, vedení pomalé, bonusy k ničemu, na povýšení zapomeňte, v Ostravě má šanci povýšit jedině IT, paní co cvakaji faktury roky budou cvakat faktury do konce života. Chteji sikovne lidi ale schopnost si je udrzet je nulova, sikovni lidi si tady zajdou po škole pro praxi a pak utečou za lepším. Věkový průměr je tak 25-28, starší lidi se zkušenostmi opět ocení jen na IT nebo možná na účetním, kdyby nějaká paní šla na mateřskou. Je to škoda že takové velké společnosti se podílí na utváření českého pracovního prostředí stylem jako každá jiná firmička, fluktuace lidí prostě ohromná co víc říct.
Výhody
Stravenky 70kč den
Nevýhody
Základní mzda a výkonnostní bonusy jsou slabe
pracoval jsem na lince,na nakládce a konsolidovali jsme zakázky na nakládku pro zákazníka.