DHL logo

Hodnocení od zaměstnanců společnosti DHL

Ohodnoťte tuto firmu

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 53 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (20 001)

Fyzicky náročné.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Po příchodu na pracoviště nejpozději 5 min. před začátkem byla porada, pak všichni odešli na své místa a pracovalo se do přestávky, která je 30 min.. Pracovní doba se přesně dodržuje i přestávka pokud ne tak Vás propustí. Musíte plnit performens, jinak je problém.

kompletne neuspokojeni stres zadna organizace chaos

typicky pracovni den nauka je ok vedeni nestoji za rec

Výhody

zadne

Nevýhody

byt kmenovym zamestnancem

25. května, 2021
Hello,Thank you for your review. We sincerely appreciate the feedback you, and everyone else for that matter, provide. We are sorry to hear that the you found your local managerial system ineffective and the work stressful. Here at DHL we are continuously aiming to improve both our management organization as well as the life-work balance of all our employees, amongst many other things, and hence it can happen that some local operations fall out of line. This is not something we support and we try to address it as soon as it comes up. We wish you all the best in your personal and professional endeavors,Your Employer Branding Team

Good and reliable courier company with terrible employees in management.

A fake culture where honest people get busted, but brown-nosers get promoted.Back-stabbing environment. Plenty of undeserved personnel racing to advance with their "Ego" advancing even faster.An environment of many unbright employees who after many years of service need to be endlessly watched and coached by a small amount of smarter employees.EOS (employee opinion survey) is a fake measuring tool for employee satisfaction. Its purpose is to measure and determine managers' annual bonuses.

Výhody

free mealvouchers of 70Kc value

25. května, 2021
Hello,Thank you for your review and the details you have provided within it. Kindly note that DHL values meritocracy above all else, and that it Is very unfortunate to hear that your experience was vastly different. As a Supervisor, you have partaken in the decision-making process and it would have been of great value if you had voiced your concern and problems through the appropriate channels while you were still working with us. That would have helped us tremendously to be able to dive deeper into your local branch and see what and how we can improve the conditions on the spot.Thank you for pointing this out to us, and we wish you great pleasure in all your future projects!Your Employer Branding Team

Peklo

Hrůza! Pracujete s ukrajincama,filipíncama,atd..Šatny hnus. Ani Vám neřeknou že musíte mít svůj vlastní zámek a pak nevíte kam si dát svoje věcy. Na šatně špína,bordel,šatny špinavé,rozbité vše olezlé a filipínci si na šatně dělají švédský stole,kdy vás ani nechtějí pustit do šatny. Veškeré dveře jak do šatny tak na jídelnu na kartu,když ji zapomenete doma jste v prd.... Prohledávání tašek,nevrlí sekuriťák. Na pracovišti stres,buzerace,frmol,pracování i když vám už běžela pauza. Každý den schůze,kde byla jen buzerace,vymýšleli pořád pič...Jen pár čechů jinak vše cizina. V jídelně nefungovalo umyvadlo a když fungovalo druhé tak zas nebylo mýdlo a nikdo si ruky ani neumýval. Zastaralé automaty na kávu. Prý odpočinková zona ale na to nebyl nikdy čas! Nesmyslné přesčasy. Ráno od 04 do 14h a odpolední od 14 do 00h. Člověk byl akorát nevyspaný a ještě soboty. Téhle firmě se prosím vyhněte!! Spousta čechů uteklo pryč. Nejhorší firma,kde jsem byl!!

25. května, 2021
Hello,We are sorry to hear that you had this negative experience in working with our local branch in Eaton Pohorelice. Thank you for detailing your observations there, kindly note that we will look into it further. For future reference, please know that you should have reached out to your human resources department and raised these issues with them. They would have been happy to help you out and sort these things out for everyone involved.We wish you all the best in your future endeavors,Your Employer Branding Team

Hektické a nesmyslné prostředí, díky absolutně neschopnému vedení a řešení nepodstatných nesmyslů.

Doporučuji se této firmě vyhnout velkým obloukem, vedení je naprosto falešné, ponižuje a akorát podporuje své dlouholeté kolegy, kteří se neumí chovat k podřízeným co obtěžují ženy na pracovištích a jsou to burani bez zkušeností v pozici, jen známost a nesmysl.

Good

Needs more safety training on the warehouse operators how to used properly the machines. I'm not happy the length of time in travel from and go to work everyday.

super kolektiv na pracovišti s nejvyšším vedením, házející klacky pod nohy

nadpis je přesný popis pracoviště DHL v Hlubočkách

Vstřícný kolektiv.

Nebyl s ničím problém. Se vším se mi snažili vyjít vstříc.

Productive and fun workplace

I used to work for accounts payable - query handling department to support DHL's accountants in order to make their work go smooth so that they did not have to respond to all issues suppliers have with their invoices. Throughout my 9-month work I learnt to be team-player, more proactive, multitasker, time manager, working under pressure and meeting deadlines as well as negotiating. Query Handling Team was fantastic and very relaxed, simply great place to work in. However, when it comes to management, it was not such a pleasant experience. I cannot say any bad word when it comes to willingness to help me and understand when I was sick and had to stay at home. However, when you came up with a new idea they were usually not that keen on to it as well as they were not well-organised. In summary, if I had a chance to work for DHL in London or anywhere where I am about to live in the future, I would pick up the chance with no hesitation.

Práce dobrá vedení na hovno vysoke normy malý plat buzerace ze strany vedení nedodrží co slíbí

Špatné recenze normálně nedávám ale u DHL to jinak nejde nebyl jsem spokojen ani já a ani dalších 15lidi samy cizinec Čechů málo buzerace malý plat jediné pozitivní bylo ježdění na dvojaku NZV pokud to baví člověka jo a ještě něco poplatky za obuv oblečení papíry na VZV aj.stoji víc než vyděláte přitom montérky a papíry na VZV by měly být zadarmo pokud je firma požaduje co já vím (NENI TO NAHODOU NEZÁKONNÉ???????)

Pracovní místa na DHL

Zobrazit více nabídek práce

Produktivní, zábavné

byla to praxe aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zajimava ruznoroda prace

Naucil jsem se tam praci ve skladu a bavilo me to tam.

Výhody

Individualni vyber smen

Nevýhody

V te dobe malo placene a malo moznost prescasu

Po této extrémní zkušenosti jsem se naučil zvyknout si celkem na cokoliv (z pohledu práce, jednání se mnou a stresu už mě toho v následujících zaměstnáních nemá moc co překvapit). Naučil jsem se řídit manipulační techniku. Vedení jedná se zaměstnanci jako by jim patřili (pokud nejste z ciziny) a v některých případech vyloženě jak s kusem hadru. Stále jen vymýšlejí za co by mohli strhávat zaměstnancům peníze (chyby, úklid, produktivita, špatná konsolidace, špatné naskládání na paletu, nevyskladňování podle jejich předpisů,...). Nakupování zbytečného počtu nevyužívané manipulační techniky a poté její vrácení a když je sezóna (a zaměstnanců je spousta) je zase nedostatek manipulační techniky i obyčejných paleťáků. Vyřizování a nakupování zcela zbytečných věcí (majáčky na balící stoly, ...) namísto vyřešení vážných problémů ve skladu (čárové kódy co nejdou naskenovat se musí psát ručně a poté vznikají zbytečné chyby,...). Vedení není schopné zařídit dostatečné podmínky k práci (stále nefunkční tiskárny, skenery, nezajištění dostatečného množství destilované vody do manipulační techniky, špatně fungující systém na pc a skenerech, ...). Na pohovoru uvádějí nepravdivé informace (řeknou vám že prý přesčasy 1x až 2x za měsíc, namísto skutečné porce přesčasů tvořící 4 dny v týdnu téměř po celý měsíc, neinformování o produktivitě, ukázání vám jen té 'líbivé' části skladu z balkónku, ...). Nejtěžší část práce je když si vyslechnete pokárání za nějakou jednu nepodstatnou chybu nebo problém, který vám ani nikdo neřekne jak vlastně vyřešit namísto pochvaly nebo uznání i když uděláte -

Bol som spokojný.. Škoda že som odysiel

Odporucam sa zamestnať v tejto spoločnosti,, aj keď som bol len brigádnik, starali sa, ubytovanie, lekár,zdarma...

nepřátelské, stresující prostředí plné netolerance a ponižování, s podprůměrným platem za fyzicky extrémně náročnou práci,

Typický pracovní den probíhá ve znamení minimální organizovanosti a chaosu, kdy v podstatě ani team leadeři mnohdy nevědí co dělat a zmatkovitě rozdávají práci. Po každé poradě pokárání celé směny za špatně provedené věci předchozí den. Po této extrémní zkušenosti jsem se naučil zvyknout si celkem na cokoliv (z pohledu práce, jednání se mnou a stresu už mě toho v následujících zaměstnáních nemá moc co překvapit). Naučil jsem se řídit manipulační techniku. Vedení jedná se zaměstnanci jako by jim patřili (pokud nejste z Ukrajiny) a v některých případech vyloženě jak s kusem hadru. Stále jen vymýšlejí za co by mohli strhávat zaměstnancům peníze (chyby, úklid, produktivita, špatná konsolidace, špatné naskládání na paletu, nevyskladňování podle jejich předpisů,...). Nakupování zbytečného počtu nevyužívané manipulační techniky a poté její vrácení a když je sezóna (a zaměstnanců je spousta) je zase nedostatek manipulační techniky i obyčejných paleťáků. Vyřizování a nakupování zcela zbytečných věcí (majáčky na balící stoly, ...) namísto vyřešení vážných problémů ve skladu (čárové kódy co nejdou naskenovat se musí psát ručně a poté vznikají zbytečné chyby,...). Vedení není schopné zařídit dostatečné podmínky k práci (stále nefunkční tiskárny, skenery, nezajištění dostatečného množství destilované vody do manipulační techniky, špatně fungující systém APEX, ...). Na pohovoru uvádějí nepravdivé informace (řeknou vám že prý přesčasy 1x až 2x za měsíc, namísto skutečné porce přesčasů tvořící 4 dny v týdnu téměř po celý měsíc, neinformování o produktivitě, ukázání vám jen té 'líbivé' -

Výhody

plně placené stravenky, káva a oplatek při přesčasu :D

Nevýhody

stres, vedení, povinné přesčasy, nepřiměřené přizpůsobení produktivity, zvýhodňování zaměstnanců z Ukrajiny před ostatními, nedostatečné zaškolení na kteroukoliv přidělenou práci, neschpnost vedení a team leadrů mluvit se zaměstnanci z ciziny, strhávání za neodpovídající chyby, přehnané a nesmyslné zákazy a dbání na bezpečnost vedoucí jen k dalším úrazům a problémům, zbytečné ztěžování a prodlužování výkonu práce

stresující, náročné, nic moc kolektiv

školení jen minimální, složitost programů, nepochopitelný počet používaných aplikací. vedoucí byl super, ale brzo onemocněl

Lepší zaměstnaní jsem jsi nenohl přát.

DHL Express je nejmezinárodnější společnost na světě. Svých zaměstnanců si váží.

Poctiva firma pro dlouhodobe zamestnani

Delala jsem celkem 3 roky jako IT Service desk na Chodove. Zalezi na koho kapnete v managementu a na jakem helpdesku jste. Nemecky mel desny stress a jine helpdesky, napr. cesky atd mel leharo. Proste vsechno zalezi na lidech a stesti. Ale jinak myslim ze to je fajn firma, co umj ocenit svoje zamestnance.

Výhody

Benefity, cake a fruit days, homeoffice!, stravenky, bylo jich dost..

Nevýhody

Nekdy stress, prace brzo rano nebo do 21h vecer

Klasický průměr

Práce ve skladu, nachystání dílů pro linky na výrobu, práce se skenerem, rychlá orientace, práce na PC v systému SAP, zpracování objednávek pro další směnu, odpovídání na poštu.

Výhody

příspěvek na dopravu

Nevýhody

stres

Vyborna prace s moznosti plne hrazenych stravenek

Jsem velice spokojena hned se mi ozvali jak sem vyplnila dotaznik a to me moc potesilo

Výhody

Stravenky

Nevýhody

Jeste nevim

Zlatá klec

Na začátku každé směny PD (rozdání úkolů, atp..). Pracovní doba od 6:00(/4:00) do 14:00 / 14:00 do 22:00(/00:00) s přestávkou od 10:00 do 10:30 /od 18:00 do 18:30, načež následovalo další PD (zbytečné komentování našich výkonů, hraní si na detektivy a mistry světa amuleta). Co mi práce dala.. Naučil jsem se se čtečkou, VZV (stupačka, ještěrka, retrak). Vedení toho vždy naslibovalo, ale ve většině případů skutek utek. Rok to bylo uplně v pohodě, co se BOZP týče a najednou všichni helmy na hlavu (nebyl jediný důvod), sebrání telefonů atp.. Za nesplněné BOZP vytýkací dopis, popřípadě vyhazov. Nejtěžší část práce.. poslouchání vedení a cpaní materiálu na paletu. Nejzábavnější část práce.. 14:00 a 22:00, kdy se odchází domů.
  • Společnosti
  • DHL