Hodnocení od zaměstnanců společnosti DHL

Nalezeno 43 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (16 885)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Zajimava ruznoroda prace
Skladník balič (Bývalý zaměstnanec) –  Jažlovice7. ledna, 2020
Naucil jsem se tam praci ve skladu a bavilo me to tam.
Výhody
Individualni vyber smen
Nevýhody
V te dobe malo placene a malo moznost prescasu
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Skladový operátor (Bývalý zaměstnanec) –  Pohořelice, Jihomoravský kraj22. prosince, 2019
Po této extrémní zkušenosti jsem se naučil zvyknout si celkem na cokoliv (z pohledu práce, jednání se mnou a stresu už mě toho v následujících zaměstnáních nemá moc co překvapit). Naučil jsem se řídit manipulační techniku.

Vedení jedná se zaměstnanci jako by jim patřili (pokud nejste z ciziny) a v některých případech vyloženě jak s kusem hadru. Stále jen vymýšlejí za co by mohli strhávat zaměstnancům peníze (chyby, úklid, produktivita, špatná konsolidace, špatné naskládání na paletu, nevyskladňování podle jejich předpisů,...). Nakupování zbytečného počtu nevyužívané manipulační techniky a poté její vrácení a když je sezóna (a zaměstnanců je spousta) je zase nedostatek manipulační techniky i obyčejných paleťáků. Vyřizování a nakupování zcela zbytečných věcí (majáčky na balící stoly, ...) namísto vyřešení vážných problémů ve skladu (čárové kódy co nejdou naskenovat se musí psát ručně a poté vznikají zbytečné chyby,...). Vedení není schopné zařídit dostatečné podmínky k práci (stále nefunkční tiskárny, skenery, nezajištění dostatečného množství destilované vody do manipulační techniky, špatně fungující systém na pc a skenerech, ...). Na pohovoru uvádějí nepravdivé informace (řeknou vám že prý přesčasy 1x až 2x za měsíc, namísto skutečné porce přesčasů tvořící 4 dny v týdnu téměř po celý měsíc, neinformování o produktivitě, ukázání vám jen té 'líbivé' části skladu z balkónku, ...).

více... vše správně za fyzicky extrémně náročnou práci a věčnou buzeraci za každou pitomost.  méně
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 5NeNahlásit
Bol som spokojný.. Škoda že som odysiel
Skladník, (Bývalý zaměstnanec) –  Praha6. prosince, 2019
Odporucam sa zamestnať v tejto spoločnosti,, aj keď som bol len brigádnik, starali sa, ubytovanie, lekár,zdarma...
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
nepřátelské, stresující prostředí plné netolerance a ponižování, s podprůměrným platem za fyzicky extrémně náročnou práci,
Typický pracovní den probíhá ve znamení minimální organizovanosti a chaosu, kdy v podstatě ani team leadeři mnohdy nevědí co dělat a zmatkovitě rozdávají práci. Po každé poradě pokárání celé směny za špatně provedené věci předchozí den.

Vedení jedná se zaměstnanci jako by jim patřili (pokud nejste z Ukrajiny) a v některých případech vyloženě jak s kusem hadru. Stále jen vymýšlejí za co by mohli strhávat zaměstnancům peníze (chyby, úklid, produktivita, špatná konsolidace, špatné naskládání na paletu, nevyskladňování podle jejich předpisů,...). Nakupování zbytečného počtu nevyužívané manipulační techniky a poté její vrácení a když je sezóna (a zaměstnanců je spousta) je zase nedostatek manipulační techniky i obyčejných paleťáků. Vyřizování a nakupování zcela zbytečných věcí (majáčky na balící stoly, ...) namísto vyřešení vážných problémů ve skladu (čárové kódy co nejdou naskenovat se musí psát ručně a poté vznikají zbytečné chyby,...). Vedení není schopné zařídit dostatečné podmínky k práci (stále nefunkční tiskárny, skenery, nezajištění dostatečného množství destilované vody do manipulační techniky, špatně fungující systém APEX, ...). Na pohovoru uvádějí nepravdivé informace (řeknou vám že prý přesčasy 1x až 2x za měsíc, namísto skutečné porce přesčasů tvořící 4 dny v týdnu téměř po celý měsíc, neinformování o produktivitě, ukázání vám jen té 'líbivé'
  více... části skladu z balkónku, ...).

Nejtěžší část práce je když si vyslechnete pokárání za nějakou jednu nepodstatnou chybu nebo problém, který vám ani nikdo neřekne jak vlastně vyřešit namísto pochvaly nebo uznání i když uděláte vše správně za fyzicky extrémně náročnou práci a věčnou buzeraci za každou pitomost.

Nejzábavnější část práce leda tak nějaký vtip prohozený při rozdělení práce na poradě (PD)
  méně
Výhody
plně placené stravenky, káva a oplatek při přesčasu :D
Nevýhody
stres, vedení, povinné přesčasy, nepřiměřené přizpůsobení produktivity, zvýhodňování zaměstnanců z Ukrajiny před ostatními, nedostatečné zaškolení na kteroukoliv přidělenou práci, neschpnost vedení a team leadrů mluvit se zaměstnanci z ciziny, strhávání za neodpovídající chyby, přehnané a nesmyslné zákazy a dbání na bezpečnost vedoucí jen k dalším úrazům a problémům, zbytečné ztěžování a prodlužování výkonu práce
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
stresující, náročné, nic moc kolektiv
Referent zákaznického centra (divize DHL Freight) (Bývalý zaměstnanec) –  Brno, Jihomoravský kraj22. října, 2019
školení jen minimální, složitost programů, nepochopitelný počet používaných aplikací.

vedoucí byl super, ale brzo onemocněl
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3NeNahlásit
Lepší zaměstnaní jsem jsi nenohl přát.
Warehouse agent Hubs&Gtw (Bývalý zaměstnanec) –  Praha19. října, 2019
DHL Express je nejmezinárodnější společnost na světě. Svých zaměstnanců si váží.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 5Nahlásit
Poctiva firma pro dlouhodobe zamestnani
Service desk (Bývalý zaměstnanec) –  Praha-chodov30. srpna, 2019
Delala jsem celkem 3 roky jako IT Service desk na Chodove. Zalezi na koho kapnete v managementu a na jakem helpdesku jste. Nemecky mel desny stress a jine helpdesky, napr. cesky atd mel leharo. Proste vsechno zalezi na lidech a stesti. Ale jinak myslim ze to je fajn firma, co umj ocenit svoje zamestnance.
Výhody
Benefity, cake a fruit days, homeoffice!, stravenky, bylo jich dost..
Nevýhody
Nekdy stress, prace brzo rano nebo do 21h vecer
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 2Nahlásit
Klasický průměr
skladník, Agiva temp (Bývalý zaměstnanec) –  Rychvald, Moravskoslezský kraj12. června, 2019
Práce ve skladu, nachystání dílů pro linky na výrobu, práce se skenerem, rychlá orientace, práce na PC v systému SAP, zpracování objednávek pro další směnu, odpovídání na poštu.
Výhody
příspěvek na dopravu
Nevýhody
stres
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 2Nahlásit
Vyborna prace s moznosti plne hrazenych stravenek
Operator skladu (Současný zaměstnanec) –  Cheb, Karlovarský kraj29. května, 2019
Jsem velice spokojena hned se mi ozvali jak sem vyplnila dotaznik a to me moc potesilo
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Jeste nevim
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 4Nahlásit
Zlatá klec
skladník - délka praxe 15 měsíců (Bývalý zaměstnanec) –  Pohořelice, Jihomoravský kraj23. dubna, 2019
Na začátku každé směny PD (rozdání úkolů, atp..). Pracovní doba od 6:00(/4:00) do 14:00 / 14:00 do 22:00(/00:00) s přestávkou od 10:00 do 10:30 /od 18:00 do 18:30, načež následovalo další PD (zbytečné komentování našich výkonů, hraní si na detektivy a mistry světa amuleta).

Co mi práce dala.. Naučil jsem se se čtečkou, VZV (stupačka, ještěrka, retrak).

Vedení toho vždy naslibovalo, ale ve většině případů skutek utek.
Rok to bylo uplně v pohodě, co se BOZP týče a najednou všichni helmy na hlavu (nebyl jediný důvod), sebrání telefonů atp.. Za nesplněné BOZP vytýkací dopis, popřípadě vyhazov.

Nejtěžší část práce.. poslouchání vedení a cpaní materiálu na paletu.
Nejzábavnější část práce.. 14:00 a 22:00, kdy se odchází domů.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Přizpůsobeno pro odpočinek řidiči.
řidič expresní služby (Bývalý zaměstnanec) –  Německo, CZ5. dubna, 2019
Jsem spojen průběhem při nakládce a vykládce zboží v areálu DHL.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 4Nahlásit
Kolegové příjemní, vedení pomalé, bonusy k ničemu, na povýšení zapomeň
Ptp (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava, Moravskoslezský kraj31. března, 2019
Kolegové příjemní, vedení pomalé, bonusy k ničemu, na povýšení zapomeňte, v Ostravě má šanci povýšit jedině IT, paní co cvakaji faktury roky budou cvakat faktury do konce života. Chteji sikovne lidi ale schopnost si je udrzet je nulova, sikovni lidi si tady zajdou po škole pro praxi a pak utečou za lepším. Věkový průměr je tak 25-28, starší lidi se zkušenostmi opět ocení jen na IT nebo možná na účetním, kdyby nějaká paní šla na mateřskou. Je to škoda že takové velké společnosti se podílí na utváření českého pracovního prostředí stylem jako každá jiná firmička, fluktuace lidí prostě ohromná co víc říct.
Výhody
Stravenky 70kč den
Nevýhody
Základní mzda a výkonnostní bonusy jsou slabe
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2NeNahlásit
výborná práce a velmi dobrý kolektiv
skladový operátor (Bývalý zaměstnanec) –  Jirny9. března, 2019
pracoval jsem na lince,na nakládce a konsolidovali jsme zakázky na nakládku pro zákazníka.
vyhnout se DBA oddělení v pražské pobočce na Chodově
DBA (Bývalý zaměstnanec) –  Chodov23. února, 2019
A to obloukem. Přetížení zaměstnanců během víkendů a to i v noci. Neustálý stress a cally s jinými pobočkami po světě.
Výhody
stejné jako jinde
Nevýhody
přetížení, přesčasy
Produktivní
Řidič VZV (Bývalý zaměstnanec) –  Pohořelice15. října, 2018
Super práce příjemný koletiv.Znalosti a nové dovednosti.
Výhody
Benefity Kafeterie
Nevýhody
Vzdálenost
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Condusive work environment with possibilities of career growth
SERVICE DESK ANALYST, DESKTOP SUPPORT (Bývalý zaměstnanec) –  Hlavní město Praha17. srpna, 2018
Typical work day is always very busy immediately u start your shift. Management is quite collaborative with day-to-day running. Most enjoyable part of the job is the employee recognition program and the referral bonuses.
Zajímavá nerutinní práce
Disponent logistiky&zákaznický servis (Bývalý zaměstnanec) –  Bor, Plzeňský kraj10. srpna, 2018
DHL - sklad pro Německý a Rakouský Primark, velmi zajímavá práce, která mě uvedla do logistiky
Výhody
vedení společnosti
Nevýhody
3 směnný provoz
vyhovujúce pracovné podmínky
vykládka nakládka kamiónu a letecká pošta (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha24. července, 2018
bohužel agentúra centralWork byla až moc neseriozná
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3NeNahlásit
Celkovo pozitívny prístup
Picker (Bývalý zaměstnanec) –  Jirny, Středočeský kraj26. dubna, 2018
Vcelku príjemné pracovné prostredie.Ústretový prístup nadriadených.Práca v príjemnom kolektíve,ochotnom poradiť,ohľadne práce.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 2Nahlásit
Exkluzivni pozice
Airside Operation Agent (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, letiste12. dubna, 2018
Pracovat na letistni plose a byt zodpovedny za prilety, odlety, handling byla obrovska zkusenost
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 2Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě DHL a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,8