Decathlon

Recenze zaměstnanců společnosti Decathlon v místě Praha

Vše
Praha1 recenze
Nalezena 1 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (4 261)
Zaměstnanci Decathlon Černý most
Takové lidi zaměstnává firma Decathlon. Dne 30.5. jsem byl při odchodu z prodejny Decathlon v OC Černý most zadržen pracovníky z důvodu pípání bezpečnostní brány. Bylo se mnou zacházeno velmi ponižujícím způsobem! Byl jsem odveden do personální šatny a donucen se svléknout. Ve chvíli, kdy už jsem byl téměř nahý a též nepříčetný, jelikož mi tato situace byla krajně nepříjemná, řekli, že na mě zavolají Policii. Následně mne bez omluvy nechali odejít. Toto jednání zaměstnanců považuji za krajně neetické a neprofesionální!!! Chci upozornit na absolutně nepochopitelný a nepřijatelný postup. V duchu kampaně #Decathlonmebavi - tento přístup ochranky je to poslední, co by zákazníka mohlo bavit. Toto je návrat do historie a můj příběh ze života zaměstnanců Decathlon # Decathlonmenebavi ☝️Pokud zaměstnance baví ponižovat a urážet zákazníky jejich smysl pro sportovní čest a fairplay je zřejmě taktéž nulová. Firma by měla svůj postoj k výběru zaměstnanců přehodnotit či přijmout taková opatření, aby se podobná situace nestala.
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Decathlon a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
4,1
3,5
3,7
4,1
Firemní kultura
Recenze společnosti Decathlon dle pracovní pozice
Recenze společnosti Decathlon dle lokality