Recenze od zaměstnance společnosti Decathlon

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Decathlon

Perfect for young people
Clothing Sales Assistant (Bývalý zaměstnanec) –  Okres Plzeň-město23. dubna, 2019
Managment was awesome, very friendly and accepting. Everything was explained well. I didn't have to be stressed about not doing something the right way.
Výhody
Friendly staff, easy job
Nevýhody
Very busy store = not much time for breaks
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Decathlon

Celkem dobrá brigáda
Prodavač(sportovní poradce) (Bývalý zaměstnanec) –  Brno2. ledna, 2020
Fajn kolektiv, jako student a člověk žijící v Brně vidím práci v Decathlonu jako přivídělek než dostatečný plat na vyžití
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Zaměstnanci Decathlon Černý most
ochranka (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha1. června, 2018
Takové lidi zaměstnává firma Decathlon. Dne 30.5. jsem byl při odchodu z prodejny Decathlon v OC Černý most zadržen pracovníky z důvodu pípání bezpečnostní brány. Bylo se mnou zacházeno velmi ponižujícím způsobem! Byl jsem odveden do personální šatny a donucen se svléknout. Ve chvíli, kdy už jsem byl téměř nahý a též nepříčetný, jelikož mi tato situace byla krajně nepříjemná, řekli, že na mě zavolají Policii. Následně mne bez omluvy nechali odejít. Toto jednání zaměstnanců považuji za krajně neetické a neprofesionální!!! Chci upozornit na absolutně nepochopitelný a nepřijatelný postup. V duchu kampaně #Decathlonmebavi - tento přístup ochranky je to poslední, co by zákazníka mohlo bavit. Toto je návrat do historie a můj příběh ze života zaměstnanců Decathlon # Decathlonmenebavi ☝️Pokud zaměstnance baví ponižovat a urážet zákazníky jejich smysl pro sportovní čest a fairplay je zřejmě taktéž nulová. Firma by měla svůj postoj k výběru zaměstnanců přehodnotit či přijmout taková opatření, aby se podobná situace nestala.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 19Ne 8Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Decathlon a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

4,1