GLOBUS

Hodnocení od zaměstnanců společnosti GLOBUS

Nalezeno 26 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (130)
Každý si musí vyzkoušet sám.... nemůžu mluvit za druhé....mě práce prodavačky baví.
Já osobně jsi na glóbus nemůžu stěžovat páč mě nic neuděll
Výhody
Výhody jsem neměla žádné
Nevýhody
Nebyly
Práce je fajn, kolegové prima, vedoucí taktéž. Pracuji 12, pro mě výhodné kvůli dojíždění a potřebuji-li, je to na dohodě. Samozřejmostí je vstřícné chování a příjemné vystupování. Bylo by prima, kdyby si i zákazníci uvědomili, že nikdo z nás není jejich sluha a kdyby zaměstnavatel toto podpořil. Bohužel, protekce - kamarád vedoucí, to znamená méně prace, platební výhody a pauzy.
Výhody
Jistota stabilního zaměstnání
Nevýhody
Chování zákazníků
Doporučuji všem. . Skvělá práce v příjemném kolektivu.
Německá firma která se za minimální plat snaží z českých zaměstnanců vyždímat nejvyšší výkon. Neexistence odborů. Nekorektní jednání se zaměstnanci.
Globus je moje srdcovka. Ale co se týče určitých věcí. To je konečná! Viz. Směšný plat.
Tato práce byla ve své podstatě lehká za hezké peníze, což jako já brigádník o prázdninách určitě využil! :)
Už bych tam nikdy nešla vůbec mě a ostatní nevyplatily do dnes proto jsem od nich odešla
Výhody
Žadné
Nevýhody
Malo času na svačinu
Práce i prostředí dobré, jen ty mezilidské vztahy jsou složitější. Ale měla jsem štěstí na dobré kolegyně
Bohužel nedoporučuji, mám stálou práci a potřeboval sem brigádu vybral sem si Globus nebo jako obchod mi přijde solidní, nabídli mi pokladny při pohovoru nebyla žádná řeč o tom že se tu dělají 12 hodinové směny prostě ranní, odpoledni, neexistuje, tohle sem se dozvěděl až při nástupu ještě tvrdily že mi tohle ale říkali jenže opravdu neříkali jinak bych to ani nebral takže budu hledat jinde bohužel ještě svou práci , tak nepotřebuji delší směny
Spatny pristup k zamestnancum, spatne platove podminky
Jako brigada dobre, avsak prace neuspokojiva. Prace v obchodnim stredisku.
práce mě bavila dokud tam nezačali dělat ukrajinci!!! ,kteří nerespektovali ředitele natož pak své vedoucí
Výhody
13.plat
Nevýhody
nepřizpůsobivý UK kolegové
This is a good work for beginners a lot stuff to learn , really friendly atmosphere. Great job to start and catch some experiences in a lot positions.
Výhody
Friendly team
Nevýhody
Not enough progression
Když koukám na ostatní recenze zde, tak nemohu se všemi souhlasit a s politováním musím napsat, že v Ostravě to bylo takto - Platila jsem za vstupní prohlídku 600 Kč, zámek jsem naštěstí měla svůj, ale po týdnu jsem uznala, že bude nutné pořídit pracovní obuv, jelikož tam byly ne příliš vhodné pracovní podmínky (velmi kluzká podlaha za pultem!!!). Zaučení jsem měla ze strany brigádnic, protože vedoucí neměla nikdy čas. Pracovní doba od 6:00 je opravdu velmi orientační, protože za hodinu nejste schopni vychystat dlouhý pult s pečivem, popř. zákusky a do toho udělat 200 baget + objednávky. A přesčasy vám nikdo nezaplatí. Možná by se našly některé "superwoman", které by to stíhaly, ale s tímto tempem je to tak max. na měsíc! A pomoc od spolupracovnic nečekejte. Je to jakoby jste hledali v kupce sena jednoho pilného mravence, který rád pomůže, když nemá nic jiného na práci. Vedení z Prahy chodí cca co 14 dní a vždy najdou nějakou záminku, aby bonusy nemusely být vyplaceny. Je to velmi těžká práce za almužnu na úkor zdraví. Za dobu co jsem pracovala v Globusu jsem nezažila nic pozitivního a tuto společnost rozhodně nedoporučuji!
Výhody
Žádné
Nevýhody
Stresové prostředí, nízké platové ohodnocení, nedodržování směn, žádné přestávky
Mel jsem brigadu k praci v Pardubicich v Globusu. Nelibilo se jim ze neskacu jak piskaji a jeste vedeni bylo sproste hnusne zle. Tak me jeste sami rekli at se na to vys.......Udelal jsem dobre. Mam zlatej klid a urcite se z nich na zadek neposadim
Výhody
Zadne
Nevýhody
Vedeni na h...........
Špatně plánované směny pro nedostatek pracovníků. Stále na nohou, pracovní podmínky dobré, přímá vedoucí je bezvadná, vstřícná.
Výhody
stravenky
Nevýhody
Dovolené podle období, v určité době pro nedostatek pracovníků.
Měli by se více zajímat o zaměstnance a ne je pořád honit po krámě jsou to jen lidi a ne roboty.
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Krátké dovolene
nejlepší práce,dobrá pracovní doba,v té době dobře placené místo,dobrý kolektiv.jelikož tato firma už neexistuje a je to už několik let co jsem už někde jinde,nemám co bych jiného napsala.
Výhody
volno o svátcích
Nevýhody
žádné
Prace byla dobra doplnoval jsem zbozi od pepsi coly
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Kratke prestavky
  1. Recenze od zaměstnanců