Grafton Recruitment

Vše
Česká republika7 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 7 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (78)

Produktivní zábavné pracoviště

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Tímto Vás žádám o přijetí do zaměstnání. Vzhledem k tomu že jsem v současné době nezaměstnaný, mohu nastoupit kdykoliv dle vašich představ.Pro více informací přikládám životopis.Tel . kontakt - 603483242

Za mě super

Ačkoliv agentury nemají dobré ohlasy, pod agenturou jsem byla moc spokojená. Výplata včas, dobře ohodnocené bonusy, výborná emailová komunikace, skvělá personalistka v Hradci Králové. Za mě doporučuji. 😇

Výhody

Stravenky

Nevýhody

Práce v call centru je dost stresující

Naprosto neseriózní agentura

S touto agenturou jsem velice nespokojená!! Vůbec nereagují na odpovědi o žádost o pracovní pozice. Naprosto zbytečné úsilí hledání zaměstnání skrze tuto nespolehlivou instituci. Už přes ně ani zaměstnání nehledám. Raději zkusím dohledat přes jinou agenturu, nebo kontaktuji napřímo danou firmu.Vůbec nevím, co na trhu práce tato společnost dělá!

Nezajem

Vůbec se nezajímají o své pracovníky a nemají zájem im ponúkať druhú práci

Zbytečné působení agentury Grafton Recruitment.

Nejhorší agentura, která vůbec může existovat. Zaměstnanci této agentury jsou drzí a nevychovaní. Za další neumí nic jiného než kritizovat zájemce nebo-li uchazeče, kteří mají zájem o libovolnou pracovní pozici. Ve svých inzerátech mají často chybné informace, z toho plyne, že jsou nedůvěryhodní. A když jim vytknete, že mají uvedenou chybnou informaci ve svém inzerátu, tak místo toho aby se konkrétním zájemcům omluvili nebo chybné informace opravili na relevantní informace, tak se akorát začnou do Vás verbálně navážet. Jejich práce je zcela zbytečná. Tahle agentura je úplně zbytečná, protože to co zaměstnanci této firmy dělají nebo nedělají, to by zvládl, kde jaký člověk se základním vzděláním. Celá tahle agentura by si měla sáhnout do svého svědomí a hluboce se nad sebou zamyslet. Výrazně tuhle agenturu nedoporučuji!!!

Used to be a great company with a great name, CEO destroyed it.

I joined Grafton because it was a well respected recruitment agency in Czech. As a Team Leader I was promised growth opportunities and the chance to lead a team. My direct manager was great, but was constantly bullied by the CEO who appeared not to know much about the business, just KPIs. I left, demoralized and left Recruitment.

Oficiální odpověď od Grafton Recruitment

17. února, 2020
Hello,We're sorry to hear about your poor experience, however this page is run by Grafton Recruitment Ireland, and we are unaffiliated at present with Grafton Recruitment in Czech Republic.

Dobra prace

Doporučuji tuto agenturu je spolehlivá a na vše na čem se domluvíte dodrží a dokáže vyjít vstříc

Výhody

Dotovane obedy

Nevýhody

Je to agentura

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Grafton Recruitment a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3,6 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
3,5 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
3,0 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
3,4 z 5 hvězdiček pro Vedení
3,4 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura
  • Společnosti
  • Grafton Recruitment
  • Recenze od zaměstnanců
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?