Honeywell

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Honeywell

Nalezeno 49 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (9 035)
dobrá firma s vyspělou firemní kulturou a skvělým kolektivem spolupracovníků
Výhody
cafeterie
Stabilni, predvidatelny, konzervativni, na vse je proces. Idealni pro projektaky a procesni inzenyry. Postup je snadnejsi prechody mezi pozicemi, cekat na povyseninse nevyplati. Pokud nemate radi pravidla a omezeni, certifikace a kodovani podle striktniho navrhu tak zvazte jinou firmu.Vyborne pro ziskani zkusenosti pro juniora.
fajn práce se super lidmi, škoda korona viru, nebylo by vyhazování stovek lidí
Výhody
dobrý kolektiv, super práce
Nevýhody
korona virus potopil firmu ke dnu
it was a ok job but not much room for progressing i knew that a career here wasn't going to be a choice because they had no progression here it was temporary work.
Pozice: SW designer Straveny cas: 3.5 let Plat v obdobi 2014-2018 byl do 40 000 (max na konci) hrubeho Asi velmi zalezi, do jakeho tymu se clovek dostane a taktez, jakeho ma mangera. Nicmene, co se tyce pracovni naplne - mohla byt fakt zajimava. Ale musela by nekam smerovat, ne chaoticky menit neustale lidi na projektu, keri pak nevedeli historii, nebyla dokumentace. Navic se neustale menilo zadani, coz je do jiste miry pochopitelne - ale nad urcitou hranici jiz ne. Nehlede na to, ze k jednotlivym dost zasadnim zmenam nebyl pridan zadny cas na reseni projektu. Takze clovek pak dohnal ve svem case. Za plat se v Brne dalo zit v pohode - nicmene zdaleka neodpovida konkurenci. Takze po mem prechodu jinam mi naskocil na cca dvojnasobek za mene prace.
solidní zaměstnavatel, doporučuji tohoto zaměstnavatele
Like any Shared Services Organisation they expect their pound of flesh, and the arm and the leg and expect that a salary will motivate. Strong blame culture, lead by an over-suffocating, misinformed HR team that does not add value. Let people breath, let them be creative and not a part of the process.
Plat moc neodpovídá náročnosti práce. většinou 3 smenny provoz
Vím konkrétně to, že supervizor Bartoněk na divizi elektro CCCE kryje team leadera Honzu Ločárka, který šikanuje nejednoho zaměstnance.
Not very good management, but very interesting assignments. Lot of time zone shifts (from Japan to Brazil). Overall I think it was a mismanaged position.
Great opportunities. Moved jobs and countries as part of Honeywell. Always looked after, fairly and a great environment to work in. Definitely recommended as a company
Good place for getting experience but after that not many chances to enhance your career.
Společnost s poměrně zajímavým kapitálem avšak šetřící na nepravých místech.
Prostředí čisté, práce jednoduchá. Provoz 3 směnný. Možnost cafetérie. Jídlo v závodní jídelně průměrné, spíše podprůměrné, ale dotované. Podpora vedení průměrná. Finanční ohodnocení průměrné.
Current work load not in balance with personal file. Learned supplier management, process development technique. Hardest part of the job is to manage day to day activity during business trips.
Nadnárodní firma s dlouhou a úspěšnou historií, která se stará o své zaměstnance, poskytuje školení a odpovídající benefity.
Aprendí a gestionar el payroll interno, algo muy útil y diferente a trabajar como provider. Mi equipo estaba dividido en country y en Praga, lo que me hizo mejorar mi capacidad de comunicación, organización y colaboración.
Big company, nice working place, Aver day the same work, only sitting and assembly the same part or testing alll day, start at 6 am and finish at 2 pm,
Me divertí mucho en el trabajo con mis colegas, incluso cuando el departamento estaba cerrando y no estábamos seguros de si tendríamos la posibilidad de obtener puestos sustitutivos dentro de la empresa. Logramos a finalizar nuestro trabajo de manera profesional y nos apoyábamos mutuamente. Sí, el café y el té gratis era genial
Best job I had so far, I learned a lot and really liked the place. I was working on regular NPI project - product was dedicated for customer market and I also worked on innovation projects, where we showed proof of concept and after delivering functional prototype in short time marketing was deciding if they are going to switch the project NPI project dedicated for a customer market.
Výhody
team, technology, innovations
Nevýhody
processes, marketing low speed
Honeywell je to nejhorší co jsem ve své kariéře zažil. Naprosto otřesný a nefunkční systém managementu, tuny reportů které jsou zcela k ničemu, vedení člověka nutí aby šlapal po svých podřízených. Jeden zbytečný míting střída druhej. Člověk nemá čas na svou práci. Po 4 týdnech ve firme po mě šefka řvala co jí řeknu k pracovnímu výkonu, to jsem se měl reálne pořád zaučovat :-) Myslím že v tomto se americkým soudruhum zcela podařilo porazit sovietský svaz :-)
Výhody
žádné, ani pul milionu za měsíc by zato nestálo
Nevýhody
asi vše, dokážou vás tam během pár týdnu mentálně pošlapat a zničit
  1. Recenze od zaměstnanců