Honeywell
Recenze od zaměstnance společnosti Honeywell

good

11. května, 2019
Big company, nice working place, Aver day the same work, only sitting and assembly the same part or testing alll day, start at 6 am and finish at 2 pm,
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Podobné recenze
4. října, 2020
R&D scientist (Bývalý zaměstnanec) - Brno
Stabilni, predvidatelny, konzervativni, na vse je proces. Idealni pro projektaky a procesni inzenyry. Postup je snadnejsi prechody mezi pozicemi, cekat na povyseninse nevyplati. Pokud nemate radi pravidla a omezeni, certifikace a kodovani podle striktniho navrhu tak zvazte jinou firmu.Vyborne pro ziskani zkusenosti pro juniora.
5. června, 2020
SW designer II (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: SW designer Straveny cas: 3.5 let Plat v obdobi 2014-2018 byl do 40 000 (max na konci) hrubeho Asi velmi zalezi, do jakeho tymu se clovek dostane a taktez, jakeho ma mangera. Nicmene, co se tyce pracovni naplne - mohla byt fakt zajimava. Ale musela by nekam smerovat, ne chaoticky menit neustale lidi na projektu, keri pak nevedeli historii, nebyla dokumentace. Navic se neustale menilo zadani, coz je do jiste miry pochopitelne - ale nad urcitou hranici jiz ne. Nehlede na to, ze k jednotlivym dost zasadnim zmenam nebyl pridan zadny cas na reseni projektu. Takze clovek pak dohnal ve svem case. Za plat se v Brne dalo zit v pohode - nicmene zdaleka neodpovida konkurenci. Takze po mem prechodu jinam mi naskocil na cca dvojnasobek za mene prace.
25. února, 2020
Design Engineer, Creo/Windchill super user (Bývalý zaměstnanec) - Brno
solidní zaměstnavatel, doporučuji tohoto zaměstnavatele