Honeywell
Recenze od zaměstnance společnosti Honeywell

Korporat se vsemi plusy i minusy

4. října, 2020
Stabilni, predvidatelny, konzervativni, na vse je proces. Idealni pro projektaky a procesni inzenyry. Postup je snadnejsi prechody mezi pozicemi, cekat na povyseninse nevyplati. Pokud nemate radi pravidla a omezeni, certifikace a kodovani podle striktniho navrhu tak zvazte jinou firmu.Vyborne pro ziskani zkusenosti pro juniora.
Podobné recenze
5. června, 2020
SW designer II (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: SW designer Straveny cas: 3.5 let Plat v obdobi 2014-2018 byl do 40 000 (max na konci) hrubeho Asi velmi zalezi, do jakeho tymu se clovek dostane a taktez, jakeho ma mangera. Nicmene, co se tyce pracovni naplne - mohla byt fakt zajimava. Ale musela by nekam smerovat, ne chaoticky menit neustale lidi na projektu, keri pak nevedeli historii, nebyla dokumentace. Navic se neustale menilo zadani, coz je do jiste miry pochopitelne - ale nad urcitou hranici jiz ne. Nehlede na to, ze k jednotlivym dost zasadnim zmenam nebyl pridan zadny cas na reseni projektu. Takze clovek pak dohnal ve svem case. Za plat se v Brne dalo zit v pohode - nicmene zdaleka neodpovida konkurenci. Takze po mem prechodu jinam mi naskocil na cca dvojnasobek za mene prace.
25. února, 2020
Design Engineer, Creo/Windchill super user (Bývalý zaměstnanec) - Brno
solidní zaměstnavatel, doporučuji tohoto zaměstnavatele
29. ledna, 2020
SMT operátor, tester (Bývalý zaměstnanec) - Brno
Vím konkrétně to, že supervizor Bartoněk na divizi elektro CCCE kryje team leadera Honzu Ločárka, který šikanuje nejednoho zaměstnance.
  1. Korporat se vsemi plusy i minusy