Recenze od zaměstnance společnosti Honeywell

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Honeywell

Celkem psychicky náročné, dál na dojíždění, jinak atmosféra dobrá.
Asistentka anglického jednatele (Bývalý zaměstnanec) –  Brno - Slatina9. dubna, 2018
Typický pracovní den, spočívá v uvaření kávě šéfovi, následuje podívat se co nás v daný den čeká, nachystat si potřebné materiály, informovat o tom nadřízeného. Přečíst emaily, roztřídit dle důležitosti a připravit potřebné podklady. Zvedání a vyřizování telefonátů. A v průběhu dne vyřizovat různé požadavky zaměstnanců, řešit případné problémy a požadavky. Organizace chodu kanceláře.
Výhody
Možnost domluvy, když potřebujete volno (lékař, rodinné záležitosti, stravenky, obědy.
Nevýhody
Dojíždění mimo Brno, osobní problém s koleginí.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 5Ne 1Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Honeywell

Great place
HR Services Operations Director, EMEA (Bývalý zaměstnanec) –  Hlavní město Praha6. ledna, 2020
Great opportunities.
Moved jobs and countries as part of Honeywell. Always looked after, fairly and a great environment to work in. Definitely recommended as a company
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
quite good working relations
Credit Risk Manager (Bývalý zaměstnanec) –  Hlavní město Praha11. prosince, 2019
Good place for getting experience but after that not many chances to enhance your career.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Honeywell a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,8