Honeywell
Recenze od zaměstnance společnosti Honeywell

myčka mozků

15. prosince, 2018
Honeywell je to nejhorší co jsem ve své kariéře zažil. Naprosto otřesný a nefunkční systém managementu, tuny reportů které jsou zcela k ničemu, vedení člověka nutí aby šlapal po svých podřízených. Jeden zbytečný míting střída druhej. Člověk nemá čas na svou práci. Po 4 týdnech ve firme po mě šefka řvala co jí řeknu k pracovnímu výkonu, to jsem se měl reálne pořád zaučovat :-)
Myslím že v tomto se americkým soudruhum zcela podařilo porazit sovietský svaz :-)
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
žádné, ani pul milionu za měsíc by zato nestálo
Nevýhody
asi vše, dokážou vás tam během pár týdnu mentálně pošlapat a zničit
Similar reviews
24. října, 2016
Super firma.
Běžte do oddělení kvality a bude Vám nejlépe. oddělení plné arogantních a hloupých lidí, kteří jsou nejlépe ohodnoceni a management je miluje, přestože jen háží klacky pod nohy.

Engineering oddělení: Lidé, kteří opravdu něco umí, jsou přátelští a rádi pomohou, ale místo aby jim práce ubrali, naloží jim ještě více a zcela nesmyslně propustí technology a jejich práci rozdělí do už tak vytížených zbylých technologů.
Výhody
Zahraniční společnost, přiměřené ohodnocení-záleží na oddělení
Nevýhody
Nesmyslný ředitel kvality, kterého každý jen slepě podporuje
22. června, 2020
it was a ok job but not much room for progressing i knew that a career here wasn't going to be a choice because they had no progression here it was temporary work.
5. června, 2020
Pozice: SW designer
Straveny cas: 3.5 let

Plat v obdobi 2014-2018 byl do 40 000 (max na konci) hrubeho

Asi velmi zalezi, do jakeho tymu se clovek dostane a taktez, jakeho ma mangera. Nicmene, co se tyce pracovni naplne - mohla byt fakt zajimava. Ale musela by nekam smerovat, ne chaoticky menit neustale lidi na projektu, keri pak nevedeli historii, nebyla dokumentace. Navic se neustale menilo zadani, coz je do jiste miry pochopitelne - ale nad urcitou hranici jiz ne. Nehlede na to, ze k jednotlivym dost zasadnim zmenam nebyl pridan zadny cas na reseni projektu. Takze clovek pak dohnal ve svem case.

Za plat se v Brne dalo zit v pohode - nicmene zdaleka neodpovida konkurenci. Takze po mem prechodu jinam mi naskocil na cca dvojnasobek za mene prace.
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Honeywell a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,8
3,2
3,3
3,5
Firemní kultura
Recenze společnosti Honeywell dle pracovní pozice
Recenze společnosti Honeywell dle lokality