Hodnocení od zaměstnanců společnosti ISS Facility Services

Nalezeno 6 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (4 504)
Výrazně nedoporučuji
Uklizec (Bývalý zaměstnanec) –  Olomouc, Olomoucký kraj30. září, 2019
V tetofirme jsem dělal na zakázce která po mem přechodu na jinou zakázku byla ukončena. Když jse vrátím kte první zakázce tak mi bylo až blivno z chování mého vedení absolutní igorace toho že jsem dolizdejci a absolutní igorace mých přání co se práce týče vedoucí byla absolutně neschopná a ten co byl nad ní tak tez když jsem si něco zajistil sám tak se vedení urazilo nebo mi bylo řečeno že jsem ho obešel. Teď k té druhé zakázce kolektiv super ale chtěli pome abyh dělal 12ky dve z sebou a hned nato ranní sice jsem po dlouhých jednanich s tamním vedením docilil alespoň toho že jsem neměl vykendy když jsem dojizdel dene asi 40km což mi zabralo asi 2:30h tam i zpět kdyz jsem se tam chtěl vrátí tak mi zdejší předacka řekla ze nebudu mýt žádné výhody ulevy že musím dělat jako každý jiný tak jsem to nevzal. A PŘÍPADNÝM NOVYM ZAMĚSTNANCŮM TÉTO FIRMY NEDOPORUČUJI NÁSTUP NIKAM A O PLATU JSE RADČI ANi ZMINOVAT NEBUDU PROSTĚ JEDNA HRŮZA.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Stabilně se měnící rozpis sluzeb a nutnost felxibylity
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 7Ne 1Nahlásit
Firma pro lidi s pevnou mozkovou strukturou
Ve firmě jsem zastupoval pracovnici úklidu, protože se nedostavila do práce, odjel jsem s jejím vozítkem a čistícím nářadím s chemií na svěřené pracoviště nemocnice v Náchodě. Tam mě přišla zkontrolovat nějaká osoba ten vozík a začala mě tam vytýkat, skoro i nadávat, že vozík je rezavý, pořádek je při tom ani nezajímal. Měl jsem tam odpracováno, pacienti se necítili nejlépe a nikdy jsem nijak nenarušil běžný chod jejich trápení.
Jindy mě předačka firmy mě před zahájením pracovní doby prohledala pracovní nářadí v zamčené skříni do které nikdo nemohl. Odebrala a dala na práci jinému zaměstnanci bez mého vědomí, tak se moje výrobní prostředky náhle ztratily. Nevěděl jsem hodně dlouho kdo je ukradl. Člověk který ten den nastoupil do práce byl tedy nováček a skoro vůbec nevěděl vůbec nic, ani to jak má svou práci dělat. Museli jsme ho s kolegou zaučit. Den před tím mě nějaký zaměstnanec firmy ISS okradl o mobilní telefon a den následující mě nutila a vyhrožovala vedoucí firmy s ředitelem firmy abych podepsal výpověď. Řvala na mě ať do skladu okamžitě odevzdám pracovní nářadí, o které mě ten samý den ráno okradla předačka firmy. Odevzdal jsem už jen pracovní oděv a byl při tom sledován na jejich šatně co u toho dělám. Byl jsem sledován když jsem šel na WC, byl jsem sledován jak se chovám, když mě platí tak strašně malé mzdy, byl jsem sledován při všem možném. Byl jsem rád, že mě při svlékání kalhot firmy ISS nenapadli ze zálohy jejich lidi "zřejmě blázni" kterým došlo co se děje, když mě dávala s tím zločineckým zlodějem výpověď.
Následující měsíc po okamžité výpovědi mě domů
  více... dorazila složenka, firma ISS, mě totiž zaplatila za 10 pracovních dnů pouhých 1319,- Kč.  méně
Výhody
Společná šatna, arograntní lekářská komunita, bonzáctví zadarmo
Nevýhody
Věčné a trvalé neplacení za odpracované kilometry podlah
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 6Ne 1Nahlásit
Úklízečka (Bývalý zaměstnanec) –  Ústí nad Labem, Ústecký kraj21. ledna, 2018
Já v této firmě pracovala musela jsem chodit kam mě poslaly a to jen za 50Kč na hodinu .Pracoví smlouva byla na 30 hodin týdně a musela jsem chodit uklízet i Soboty a Neděle bylo my řečeno že jeto moje povynost jinak dostanu padáka.Chování vedoucích byla hrůza byly my pořád za prdelí .A dkyž jsem vážně onemocněla a byla jsem na PN,tak to bylo proně špatné.Po nemoci semnou zametaly kam se jim chtělo,Nakonec my daly výpověd a hotovo. A vy§čtování dańí si ponechaly prý jim to patří.Tato firma je nejhorší a vůbec jí nedoporučuju .Valentová
Výhody
Žádné
Nevýhody
Všechny
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 143Ne 11Nahlásit
Hrůza
Provozní technik (Bývalý zaměstnanec) –  Centrum Černý Most. Praha 98. listopadu, 2017
Nejhorší zaměstnavatel , zoufalé peníze v podstatě minimální mzda a stravenky v hodnotě 40 kč za které si dnes nedáte ani polévku v restauraci . Potenciálním zájemcům práci v této společnosti NEDOPORUČUJI.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 95Ne 5Nahlásit
Bez komentáře
Team leader (Současný zaměstnanec) –  Česká Lípa, Liberecký kraj1. března, 2017
Vedení docházky zaměstnanců, určování práce, kontakt se zákazníkem, vytváření podkladů pro fakturaci, podklady pro mzdy, najímání nových zaměstnanců, dodržování sjednaných smluv, zabezpečení nadstandartních prací
Výhody
samostatné rozhodování
Nevýhody
bez komentáře
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 46Ne 69Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti ISS Facility Services

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě ISS Facility Services a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,5