ISS Facility Services

Hodnocení od zaměstnanců společnosti ISS Facility Services

Vše
Česká republika12 recenzí
Nalezeno 12 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (5 090)
Dělal jsem noční směnu jako brigádník v místě škoda auto Kvasiny. Mzda je stejná jako na ranní směně ale pokud jsme přišli na všechny soboty v týdnu, dostali jsme příplatek. Mzda je dost kolísavá na různých pozicích, vedení není schopné rozdělit lidi tak, aby se nám dobře pracovalo (míchání ukrajinců s čechy a poraďte si sami),nejhorší jsou úklidy na celozávodní dovolené - plno stresu, vedení není schopno vytvořit smysluplný systematický plán, aby nedocházelo k potyčkám s údržbou a následnému zašpinění uklizené plochy.
Výhody
Bonus na výplatě
Nevýhody
Špatná organizace, moc na všem šetří, srážky kvůli neschopnosti vedení rozdělit práci v souladu s ostatními firmami
Hrůza a děs. Nedovedu napsat nic kladného. Nechci nikoho pomlouvat každý si to musí zkusit sám dělat úklid bez saponátu a kupovat si je sama.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Nevím
Nejhorší období mého života.Člověk si sáhne až na dno.
bylo to super práce ale musela jsem se z Rodiných duvodu zkončit
Nadnárodní společnost s organizací řízení odpovídající nadnárodní společnosti .
Ani nemá smysl psát stejně je to nulové jinak to šlo
V tetofirme jsem dělal na zakázce která po mem přechodu na jinou zakázku byla ukončena. Když jse vrátím kte první zakázce tak mi bylo až blivno z chování mého vedení absolutní igorace toho že jsem dolizdejci a absolutní igorace mých přání co se práce týče vedoucí byla absolutně neschopná a ten co byl nad ní tak tez když jsem si něco zajistil sám tak se vedení urazilo nebo mi bylo řečeno že jsem ho obešel. Teď k té druhé zakázce kolektiv super ale chtěli pome abyh dělal 12ky dve z sebou a hned nato ranní sice jsem po dlouhých jednanich s tamním vedením docilil alespoň toho že jsem neměl vykendy když jsem dojizdel dene asi 40km což mi zabralo asi 2:30h tam i zpět kdyz jsem se tam chtěl vrátí tak mi zdejší předacka řekla ze nebudu mýt žádné výhody ulevy že musím dělat jako každý jiný tak jsem to nevzal. A PŘÍPADNÝM NOVYM ZAMĚSTNANCŮM TÉTO FIRMY NEDOPORUČUJI NÁSTUP NIKAM A O PLATU JSE RADČI ANi ZMINOVAT NEBUDU PROSTĚ JEDNA HRŮZA.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Stabilně se měnící rozpis sluzeb a nutnost felxibylity
Ve firmě jsem zastupoval pracovnici úklidu, protože se nedostavila do práce, odjel jsem s jejím vozítkem a čistícím nářadím s chemií na svěřené pracoviště nemocnice v Náchodě. Tam mě přišla zkontrolovat nějaká osoba ten vozík a začala mě tam vytýkat, skoro i nadávat, že vozík je rezavý, pořádek je při tom ani nezajímal. Měl jsem tam odpracováno, pacienti se necítili nejlépe a nikdy jsem nijak nenarušil běžný chod jejich trápení.
Jindy mě předačka firmy mě před zahájením pracovní doby prohledala pracovní nářadí v zamčené skříni do které nikdo nemohl. Odebrala a dala na práci jinému zaměstnanci bez mého vědomí, tak se moje výrobní prostředky náhle ztratily. Nevěděl jsem hodně dlouho kdo je ukradl. Člověk který ten den nastoupil do práce byl tedy nováček a skoro vůbec nevěděl vůbec nic, ani to jak má svou práci dělat. Museli jsme ho s kolegou zaučit. Den před tím mě nějaký zaměstnanec firmy ISS okradl o mobilní telefon a den následující mě nutila a vyhrožovala vedoucí firmy s ředitelem firmy abych podepsal výpověď. Řvala na mě ať do skladu okamžitě odevzdám pracovní nářadí, o které mě ten samý den ráno okradla předačka firmy. Odevzdal jsem už jen pracovní oděv a byl při tom sledován na jejich šatně co u toho dělám. Byl jsem sledován když jsem šel na WC, byl jsem sledován jak se chovám, když mě platí tak strašně malé mzdy, byl jsem sledován při všem možném. Byl jsem rád, že mě při svlékání kalhot firmy ISS nenapadli ze zálohy jejich lidi "zřejmě blázni" kterým došlo co se děje, když mě dávala s tím zločineckým zlodějem výpověď.

Následující měsíc po okamžité výpovědi mě domů
 - více...
Výhody
Společná šatna, arograntní lekářská komunita, bonzáctví zadarmo
Nevýhody
Věčné a trvalé neplacení za odpracované kilometry podlah
Věnování se činnostem od specializovaného zajištění dodávky elektrického zařízení vysokého a nízkého napětí po výměnu pisoárových vložek. Naučil jsem se řešit pracovní ůkoly bez řídícího pracovníka. Firemní kultura nepodstatná. Nejtěžší práce stěhování nábytku a technologií. Nejzábavnější část práce s kolegy je řešit zbytečné problémy.
Já v této firmě pracovala musela jsem chodit kam mě poslaly a to jen za 50Kč na hodinu .Pracoví smlouva byla na 30 hodin týdně a musela jsem chodit uklízet i Soboty a Neděle bylo my řečeno že jeto moje povynost jinak dostanu padáka.Chování vedoucích byla hrůza byly my pořád za prdelí .A dkyž jsem vážně onemocněla a byla jsem na PN,tak to bylo proně špatné.Po nemoci semnou zametaly kam se jim chtělo,Nakonec my daly výpověd a hotovo. A vy§čtování dańí si ponechaly prý jim to patří.Tato firma je nejhorší a vůbec jí nedoporučuju .Valentová
Výhody
Žádné
Nevýhody
Všechny
Nejhorší zaměstnavatel , zoufalé peníze v podstatě minimální mzda a stravenky v hodnotě 40 kč za které si dnes nedáte ani polévku v restauraci . Potenciálním zájemcům práci v této společnosti NEDOPORUČUJI.
Vedení docházky zaměstnanců, určování práce, kontakt se zákazníkem, vytváření podkladů pro fakturaci, podklady pro mzdy, najímání nových zaměstnanců, dodržování sjednaných smluv, zabezpečení nadstandartních prací
Výhody
samostatné rozhodování
Nevýhody
bez komentáře
Zobrazit další recenze spol. ISS Facility Services
Můžete zkusit:
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě ISS Facility Services a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,5
Na základě 5 090 recenzí