Hodnocení od zaměstnanců společnosti KFC

Vše
Česká republika24 recenzí
Nalezeno 24 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (28 823)
Dobrá zkušenost, hodně věcí mě to naučilo, byla to moje první zkušenost v takovém zařízení :)
Výhody
sleva
Kdokoliv si může najít lepší práci nebo brigádu bez KFC.
Do společnosti KFC bych už nikdy nešel pracovat, nedodržují svá slova a všude vládne nespravedlnost (alespoň na pobočce kde jsem pracoval já)
z me zkusenosti spatna zkusenost jak vedeni chovaji se k zamestnancum nadrazene az povrchne smenovy vedouci
Práce v zajímavém kolektivu, přiučil jsem se něco nového, ale fyzicky náročná
Práce v KFC pro mne byla druhou pracovní zkušeností a jsem za ní rád, kolektiv i vedení bylo výborné a atmosféra v práci je spíše rodinná.. Největším plusem však je možnost flexibilní pracovní doby při škole, což pro mne jakožto studenta bylo zásadní..
Svou zkušenost tedy hodnotím kladně.
Výhody
Flexibilní pracovní doba při studiu, slevy, finanční bonusy
Nevýhody
Zákazník je náš pán a má pravdu v každém případě.
i really like working there because it helped me to support my university fees
Příjemný kolektiv,jednoduché zaučování příjemný a chápavý přítup.
Výhody
Obědy za levnou cenu.
Nevýhody
Velké špičky.
KFC je dobrá firma jen tam muselo být všechno na rychlo ale od toho to jsou fast foody.
Výhody
Obědy zdarma
Nevýhody
Všechno rychle
Už nikdy bych nešla pracovat do KFC Benešov nedodržuji pracovni pozici na kterou jste byl prijat manažerka nevhodne chovani k zamestancům arogantni
Strašně moc se mi tam líbilo.
Bohužel kvůli modelingu jsem musela prestat, ale vůbec to nevadí. Teď se snažím najít normální brigádu.
Příchod do práce. Celodenní rozvoz objednávek i s přestávkami. Výpomoc na prodejně. Naučila jsem s oriantaci Brna.
Výhody
slevy na jídle
Za to jak moc se za ten den nadřete máte nízký plat.
Výhody
Jídlo v práci levně.
Nevýhody
Dlouhé nudné směny
setkal jsem se pouze s jednou restaurací, tak nedokážu posoudit celkově.
Výhody
spropitné
Proč nejím v KFC? To máš tak....

Dva kamarádi srnečci pracovali v KFC. Třeba srneček Martínek a Jeník. Srnečkovi Martinovi se líbila jedna laňka. Srneček Jeník to věděl a přesto laňce nadbíhal a lákal ji až laňka povolila a srneček Jeník laňku obšťastnil. Všechna zvířátka v práci to věděla až na nebohého srnečka Martínka. Už víme že srneček Jeník je hajzlík.

Po nějaké době přichází jako nová posila do práce Veverka. V té době spokojená, bydlící se slimákem Zbyňkem. Srneček Jeník vycítil příležitost a opět se začal napravovat tak až i na zadanou myšku zapůsobil. Spolu nenápadně randili, blbnuli v šatnách i autě. Spolu ujížděli slimákovi Zbyňkovi před nosem k srnečkovi domů. Parohatý slimák Zbyněk marně čekal v baru u piva než Veverka vyjde z práce když už se válela u srnečka v posteli. Jakmile Veverka zjistila že se na ní čeká, rychle se nechala srnečekem Jeníčkem dopravit autem ke slimákovi domů s tím, že se minuli a děla že spí. Po měsíci se Veverka raději stěhovala k srnečkovi. Slimák zůstal sám. Konečně přestalo růst slizkému slimákovi paroží.

Co čert nechtěl, Veverce se život v KFC velice zalíbil. Večírky se spolupracovníky, pařby, akce atd. Srneček marně hlídal. Obcházel kolem práce když měl volno. Vypisoval Veverce když chodila bez něj na firemní večírky. Holt karma je svině a Veverka dajná. Ve zkratce, když se rozešli, byla srnečkova věta ,,Doufám žes mi byla věrná” úplně zbytečná. Ze srnečka se stal zdatný parohatý jelen. Veverka už dávno přespávala u kamarádů z práce,třeba u prasátka Toníčka. Ten hulil a chlastal každou chvíli tak, že nebyl schopen si ani
 - více...
Výhody
Sex
Hodnotím firmu KFC spíš záporně, jelikož získávají díky své politice vedoucí pozice získávají děti a děti nemohou mít moudrost potřebné k vedení lidí. Možná znají správný postup přípravy sendvičů, ale vedení směny není jen o správném postupu sendvičů a to náctiletí ještě nemohou pochopit a proto se mi nelíbí politiku fast foodech. Nicméně jsem potřebovala přivídělek při mateřské dovolené a tak jsem mohla v KFC pracovat jen dvě noční v týdnu. A to je jejich plus za mě, že vyhody se směnkami, takže mohou pracovat maminky i studenti.
Výhody
Flexibilní pracovní doba
Nevýhody
Nezkušené vedení ( nelidský přístup)
Pracovní den byl každý den jiný. Někdy bylo hodně práce, někdy méně práce.
Naučila jsem se pracovat kolektivu, zadávat práci ostatním pracovníkům na pozici.

Vedení bylo vždycky vstřícné.

Nejtěžší byly dlouhé směny, jinak se vše dalo zvládnout.

Nejzábavnější část mojí práce bylo asi připravovaní větších množství objednávek s rychlým parťákem. :)
V Kfc není špatná práce, pokud vám nevadi pracovat s lidmi.
Výhody
Levné jídlo na smene
Really good place to meet new people, learn new skills and earn money. Sometimes it's hard work but I like it and I want to work here again. Working like a team is the best.
Jelikož lidem musíte nabízet k menu něco navíc jsou pak nepříjemný, a když to neuděláte mají s tím problém i když mate malá procenta
Nevýhody
Špatný kolektiv, jedno jídlo za den m
no ozaj som mal cest spoznat ze kfc sa nesie v cerstvosti a aby jedlo bolo spravne teple ,skoda ze sa to uz neda dalej spracovavat alebo formouchrity ale je to standart a schvalujem to jedlo ma byt cesrstve pre kazdeho
Výhody
cisto, cesrstvo, chutne
Nevýhody
je to zaj drina, nezastavite sa