Recenze zaměstnanců společnosti Kaufland v místě Brno

Nalezeno 6 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (482)
Psychicky náročnější práce
Pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Brno27. srpna, 2019
Práce na pokladně byla psychicky náročnější. Prostředí a vedení bylo dobré.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
Náročná práce a někdy otročina za dobré peníze
Brigádník/Ovoce zelenina (Současný zaměstnanec) –  Brno4. února, 2019
Dostal jsem se ke kauflandu přes známého, protože neměli na filiálce dostatek lidí (Což je teď normální asi všude).
Zaučení není nic extra, člověk se učí za pochodu, jednou vám něco ukážou, nebo řeknou a máte to už vědět, ale většinou jsou vedoucí dne, kterých se dá zeptat.
Na zelenině makačka, člověk kolikrát nahazuje paletu co měří přes 2 metry a zboží váží 20 kilo, ještě mezi haldami lidí.
Musí stíhat odpisy, slevy, čerstvost, prostě lítačka.
K tomu ještě jako brigádník jste automaticky pro vedoucí pitomec na všechno, takže kolikrát není problém skončit na kase, sbíráním vozíků, nebo na nápojích a uklízením obchodu.
Hodnotit konkrétní filiálku nemá smysl, na každé ji jiná sestava dobrých lidí a pitomců co využívají lidi. Ale většinou je zde dobrý kolektiv, který si pomáhá a drží u sebe.
Taky jako brigádník nemáte jistotu práce, může se stát, že vám oznámí ze dne na den, že nejsou směny, šetří se hodiny a nebo vás dokonce vyhodí.
Ale jinak vám vyjdou vstříc a dají vám směny jak chcete.
Ale když je člověk trochu přizpůsobivý, trpělivý, nebo až splachovací, tak je to brigáda za celkem slušné peníze.
Výhody
slušný plat, plánování směn
Nevýhody
fyzická/psychická náročnost, trochu nejistota o stálost místa, nepříjemné vedení.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 49Ne 3Nahlásit
Skvělá brigáda
Brigádník (Současný zaměstnanec) –  Brno3. prosince, 2018
Jedna z nejlepších brigád, co jsem zažil. Odměna za práci je nadprůměrná. První den jsem si tak nepředstavoval. Po nástupu mě přivedli k "hotové věci". Žádného pořádného zaškolení se mi nedostalo. Musel jsem na většinu věcí přijít sám nebo se ptát zaměstnanců. Po zapracování jsem se seznámil se skvělými kolegy, panuje zde přátelská atmosféra. Vedoucí jsou milí a vychází mi vstříc. Vychází mi vstříc se směnami, což velmi oceňuji, jelikož jsem student. Pokud hledáte brigádu, tak je to ideální volba. Práce je to náročná, ale po pár dnech si zvyknete. Jak na fyzickou zátěž, tak na tu psychickou.
Výhody
nadprůměrná odměna na brigádu, práce blízko bydliště
Nevýhody
špatné zaškolování nových zaměstnanců, stres při špičce (čt, pá, so)
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 23Ne 8Nahlásit
Málo zaměstnanců moc práce
Pokladní,informace,kontrola cen,trezor.prac (Bývalý zaměstnanec) –  Brno2. srpna, 2018
Směny víc odpolenich,jeden volný víkend za měsíc,přidávání prace,člověk nevi co dřív.
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Jeden volný víkend za měsíc
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 19Ne 3Nahlásit
na nic
pracovnice informací (Bývalý zaměstnanec) –  Brno, Slatina10. července, 2018
Osobní život a postup v kariéře = 0, podrazáčtí vedoucí
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 31Ne 3Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Kaufland

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Kaufland a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,4

Recenze společnosti Kaufland dle pracovní pozice