Recenze zaměstnanců společnosti Kaufland v místě Ostrava

Nalezeno 6 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (482)
Stabilní zaměstnání
prodavač (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava, Moravskoslezský kraj17. února, 2019
Samozřejmě pracujete s lidmi, takže velkou trpělivost a kolikrát pevné nervy.
Výhody
Výplata už 9. den v měsíci
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 7Ne 1Nahlásit
Utekla jsem po měsíci
Asistent prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava, Moravskoslezský kraj26. srpna, 2018
Začalo to tím že jsem nastoupila na zkrácený úvazek kvůli dítěti. Měla jsem pracovat na r-o podle domluvy,a na pultech. Mam i špatné záda a nemohu zvedat těžká břemena. Po vstupní prohlídce na jednosmenny provoz jsem šla podepsat smlouvu ale ejhle - nepřetržitý provoz, 5 nočních-den na vyspani,den volna a zase 5 nočních. Končila jsem v 4:35 a autobus mi jel domů až v 6 tudíž jsem dělala přesčasy protože prý dříve nebo později nemohu pracovat. Dali mě na domácí potreby kde jsem tahala sezoni zbozi ted jsou to momentalne skrinky a regaly, jedna krabice cca 35kg a paleta asi o 20 kusech. Byla jsem na to sama a z dvoumetrove palety to neslo jinak nez shodit. Jo - pri podpisu smlouvy mi bylo receno ze tam neni pan reditel na podpis ( pan Kure asi tak 25 let). Trvalo 3 tydny !!!!!! Nez mi tu smlouvu dali. Az na popud UP mi tu smlouvu vydali. Jo a bylo mi receno ze za me zazadal reditel o multisport kartu. Nechapu odkdy se musi o benefity zadat a zadruhe jsem si o ni mela zadat ja - chce to muj podpis. Samozrejme ze mi o ni nikdy nezadal. Jen me chteli opit rohlikem. Nedoporucuji nikomu kdo chce jit do Kauflandu v Ostravě. Vedouci za den tak 8x v kurarne a vsechna prace byla na me. Obcas prisly kolegyne jeste pod hladinkou do prace. Vybalovani,akce,cenovky... Uplna otrocina. Clovek ještě když ma doma 2 lete batole tak byl uplne vycerpany. Vydrzela jsem 2 týdny nocni a 2 týdny odpolední. Ranni jsem mela 3, z toho vsechny na 5:00 - nikoho opet nezajimalo ze dojizdim,vstavacka ve 3 a ve 4 uz jsem letela na bus (v aute bych usla) Nikoho nezajimalo ze nemam dítě odpoledne kam dát i když  více... jsem u pohovoru říkala že občas odpoledni mohu a občas i nocni a bylo mi receno ze si mohu směny naplanovat jelikož jsem zkraceny.
Do toho reditel chodil a kafral kolegyni ze prej sem mu nepadla do oka a ze chodim pomalu a tak podobne. Pritom jsem svou praci mela hotovou, za sichtu 6h vybalenych 3 palety po 2metrech,cenovky,regaly,posledni hodinu uz jsem nekdy i nemela co delat.V minulem zamestnani si me chvalili. Bohužel myslela jsem ze to bude fajn privydelek k MD, abych nesedela doma a chlapovi navic pomohla finance ale opravdu uz nikdy vice. Lzi a ojeby, vse je nakonec jinak.
Nakonec jsem neprisla do prace.
Mám titul Bc., jsem pracovita mam funkcni rodinu, do prace jsem sla kvuli nalakani na hezke penize a zkraceny uvazek abych nam prilepsila,ale nikdy jsem nezazila takove chovani vedoucich k podrizenym, arogance,jste pro ne jen robot, maji pocit ze neustale pracujete malo a tak vam prikladaji, kdyz uvidi ze mate splneno je zle a ulevate se a mate delat praci co maji holky na ranni smenu nebo navic za nekoho kdo zrovna kouri.
  méně
Výhody
Žádné - možná jen super kolegovè
Nevýhody
Zdrzovani se smlouvou, drina, nesmyslne smeny- treba v 14:45 nebo 5:00, 13:15., Nalakaji vas na penize a zkraceny uvazek, (v reklame rikaji i vhodne pro MD a studenty), nakonec delate 10 nocnivh, na nic nemate cas jen misto 8 hodin 6, 5., Ale to uz je tak nastejno.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 95Ne 8Nahlásit
Psychicky náročné zaměstnání
Pracovnice hlavní pokladny, informací (Současný zaměstnanec) –  Ostrava20. července, 2018
Naučila jsem se komunikaci a jednání s lidmi. Zejména pozice pracovníka informací je psychický náročná, která vás však naučí být odolným při řešení problémů a stížností.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 14Ne 2Nahlásit
Velká dřina za málo peněz!
Pracovník provozu obchodu u masa (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava, Moravskoslezský kraj27. dubna, 2018
Ranní směny už v 5:30 ( pro dojíždějícího velmi náročné ). Do 7:00 je třeba: přebrat zboží (900 kg až 1 t) uložit na správné místo do velké chladničky, kde jsou 4 st., některé maso je třeba roztřídit po kusech, takže z 18 st. vlezete do 4 st. jste tam min. hodinu, protože se u přebraného zboží musí vše převážit, zkontrolovat data spotřeby a podle toho i uložit.pak konečně můžete jít vybalit zboží do pultu. Vše musí být úhledné a některé druhy masa se i předsekávají, takže je třeba počítat i s tímto. Také vyměnit datumy a vystavit akce (celkem 1 h). Následně sama objednat si zboží na další den (30 min.). Kdo umí počítat, tak už teď ví, že se to všechno za hodinu a půl nedá stíhat, A to jsem ještě nenapsala, že si musíte i sama vytisknout akční cenovky. Kancl, kde jsou dva počítače a dvě tiskárny, je většinou plný, takže čekáte i 15 min. než si budete moci vytisknout cenovky. Poté přijde nával lidí a nezastavíte se do 11:30 a pak jdete na svačinu. Kolem 12:30 je nával druhý. Většinou tak do 15:00 Problém je ale v tom, že na mase jste sama a tudíž musíte zaplnit pulty masem než přijde odpolední směna na 13:30.V průběhu dopolední směny musíte ještě stihnout zapsat teploty, takže práce víc než dost. Odpolední směna je od 13:30 do 22:00 tam už se jen doplňuje zboží do pultu, prodává a večer děláte akce a popř. odpisy. Pak jen sbalíte maso z pultu do beden a odvezete do lednice. To vše děláte sama. Na mase jste pouze jedna. A holky z lahůdek a salámu vás zaskakují, jen když si potřebujete odskočit na záchod nebo na svačinu. Jinak ne!
Vedení po vás rádo "šlape" a hledá chyby kde se
  více... dá. Nikdy mě za nic nepochválili.
Firemní kultura není, proč taky. Prodavačky jsou "spotřební zboží", takže nic takového od této společnosti nečekejte!
  méně
Výhody
Žádné
Nevýhody
Stresové prostředí, nízké platové ohodnocení, náročné pracovní tempo
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 45Ne 2Nahlásit
Nejvíce přínosnější zaměstnání co se zkušeností týká.
Vedoucí úseku ovoce + zelenina (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava, Moravskoslezský kraj3. prosince, 2017
Dobrý kolektiv, dřina, ale vždy zaplaceno v termínu.
Výhody
dobrý plat
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 8Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Kaufland

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Kaufland a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,4