Recenze zaměstnanců na pozici Asistent Prodeje ve společnosti Kaufland

Nalezeno 7 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (549)
hodnocení podle známek na 5...
asistent prodeje (Současný zaměstnanec) –  Plzeň7. února, 2020
Nevhodná práce.Také hodnocení podle školské stupnice 5
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Produktivní a jisté pracoviště
Asistent prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Strakonice24. listopadu, 2019
práce, která vás naučí jednat se zákazníky a řešit konflikty na úrovni. Velmi příjemný kolektiv a vyhovující platové podmínky, Produktivní a naučná práce.
nejzábavnější část práce byla komunikace s lidmi či s pracovník kolektivem.
zajímavé a velmi příjemné benefity (vánoční večírky atd..)
Výhody
Stravenky, pěkné zázemí
Nevýhody
psychicky náročná práce
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 1Nahlásit
Pracoviště s nesmyslnými směnami
Asistent Prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Český Krumlov9. října, 2019
Tuto práci nedoporučuji lidem co chtějí mít nějaký svůj život a jsou zvyklý na normální pracovní den.

Přístup vedení je nesmyslný, pracovní doba je šílená, rozhodně se najdou lidé s kterými si sednete, našel jsem si jich dosti s kterými udržuji přátelský vztah, takže kolektiv bývá fajn. Pokud se ale budeme bavit o vedení filiálky (obchodu) tak vedení je nepříjemné, co se týče ředitele, tak je to arogantní člověk, s nepříjemným vystupováním, a o jeho zástupcích nemluvím, jen lidé kteří se snaží dostat na vyšší pozice tím že na Vás budou nepříjemní. Nebudete vždy pracovat tam kde by jste měl, dejme tomu že budete veden jako zaměstnanec cukrovinek, ale mezitím se budete věnovat pokladnám, a práci na jiných úsecích, budou Vás využívat tam kde poznají že Vám to jde, takže doporučení - neukazujte se.

A pokud se budem bavit o pracovní době, tak to není jako týden ranní, týden odpolední.

Pracovní doba je např. 2 dny ranní, volno, 3 dny odpolední, 1 den mezi-směna, takže pokud chcete mít nějaký volný čas. Zapomeňte na volné víkendy, ty budete mít tak jeden za měsíc.

Práci v tomto obchodě nedoporučuji lidem co chtějí nějak žít, a věnovat se svému hobby.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 25Ne 1Nahlásit
Na 2
Asistent prodeje (Současný zaměstnanec) –  Úklid9. září, 2019
V Kauflandu sem deset let pracují .sou tam spravnY kolegové
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 11Nahlásit
Jeden velky zmatek
Asistent prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Mladá Boleslav, Středočeský kraj16. ledna, 2019
Před nástupem jsem musel na kontrolu a objednání kauflandu trvalo 2 týdny.

Zaškolení neproběhlo žádné až na 5 min kdy jsem se dozvěděl, že nejsem přece žádný blbec a že se to naučím za pochodu, nebo až bude klid což samozřejmě nebyl.

Smlouvu jsem dostal na 8h, ale směny jsem měl 6 - 12h dlouhé např.
9:00-19:30, 11:00-16:30, 8 - 16:30, 10:00-18:30 atd. = celé dny zabité i přes to že jsme se domluvili na směnách na ráno 6h a ne přes celý den.

Domluvili jsme se, že budu chodit na jeden úsek, ale po nástupu mě dali jinam, jakože na chvilku a samozřejmě že už se nikdo nehrnul aby to splnili.

Za 2 měsíce se vyměnil ředitel, oblastní ředitel a pak ještě jeden oblastní ředitel takže taky příjemné, když vám účetní tvrdí, že smlouvu musí podepsat a schválit ředitel, který tady bude buh ví kdy protože se zaučuje na jiné filialce atd.

24 000 + 2 000 po zkušební době zní dobře, ale tady není směna 8h ale 8,5h! navíc rozkouskovaná do 6 až 10h směn kde na desetihodinové směně musíte jít na pauzu přesně po 5h a po dalších 5 skončit protože to je maximum podle zákoníku práce.

Upřímně práce dobrá jako jistota kam se můžete na pár měsíců ukrýt, ale na stálé zaměstnání ne!

PS. V kauflandu jsem byl zaměstnán za pět let 3x (7 měs,1 rok, 5 měs). Vždy mě s úsměvem přivítali.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 42Ne 4Nahlásit
Utekla jsem po měsíci
Asistent prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava, Moravskoslezský kraj26. srpna, 2018
Začalo to tím že jsem nastoupila na zkrácený úvazek kvůli dítěti. Měla jsem pracovat na r-o podle domluvy,a na pultech. Mam i špatné záda a nemohu zvedat těžká břemena. Po vstupní prohlídce na jednosmenny provoz jsem šla podepsat smlouvu ale ejhle - nepřetržitý provoz, 5 nočních-den na vyspani,den volna a zase 5 nočních. Končila jsem v 4:35 a autobus mi jel domů až v 6 tudíž jsem dělala přesčasy protože prý dříve nebo později nemohu pracovat. Dali mě na domácí potreby kde jsem tahala sezoni zbozi ted jsou to momentalne skrinky a regaly, jedna krabice cca 35kg a paleta asi o 20 kusech. Byla jsem na to sama a z dvoumetrove palety to neslo jinak nez shodit. Jo - pri podpisu smlouvy mi bylo receno ze tam neni pan reditel na podpis ( pan Kure asi tak 25 let). Trvalo 3 tydny !!!!!! Nez mi tu smlouvu dali. Az na popud UP mi tu smlouvu vydali. Jo a bylo mi receno ze za me zazadal reditel o multisport kartu. Nechapu odkdy se musi o benefity zadat a zadruhe jsem si o ni mela zadat ja - chce to muj podpis. Samozrejme ze mi o ni nikdy nezadal. Jen me chteli opit rohlikem. Nedoporucuji nikomu kdo chce jit do Kauflandu v Ostravě. Vedouci za den tak 8x v kurarne a vsechna prace byla na me. Obcas prisly kolegyne jeste pod hladinkou do prace. Vybalovani,akce,cenovky... Uplna otrocina. Clovek ještě když ma doma 2 lete batole tak byl uplne vycerpany. Vydrzela jsem 2 týdny nocni a 2 týdny odpolední. Ranni jsem mela 3, z toho vsechny na 5:00 - nikoho opet nezajimalo ze dojizdim,vstavacka ve 3 a ve 4 uz jsem letela na bus (v aute bych usla) Nikoho nezajimalo ze nemam dítě odpoledne kam dát i když  více... jsem u pohovoru říkala že občas odpoledni mohu a občas i nocni a bylo mi receno ze si mohu směny naplanovat jelikož jsem zkraceny.
Do toho reditel chodil a kafral kolegyni ze prej sem mu nepadla do oka a ze chodim pomalu a tak podobne. Pritom jsem svou praci mela hotovou, za sichtu 6h vybalenych 3 palety po 2metrech,cenovky,regaly,posledni hodinu uz jsem nekdy i nemela co delat.V minulem zamestnani si me chvalili. Bohužel myslela jsem ze to bude fajn privydelek k MD, abych nesedela doma a chlapovi navic pomohla finance ale opravdu uz nikdy vice. Lzi a ojeby, vse je nakonec jinak.
Nakonec jsem neprisla do prace.
Mám titul Bc., jsem pracovita mam funkcni rodinu, do prace jsem sla kvuli nalakani na hezke penize a zkraceny uvazek abych nam prilepsila,ale nikdy jsem nezazila takove chovani vedoucich k podrizenym, arogance,jste pro ne jen robot, maji pocit ze neustale pracujete malo a tak vam prikladaji, kdyz uvidi ze mate splneno je zle a ulevate se a mate delat praci co maji holky na ranni smenu nebo navic za nekoho kdo zrovna kouri.
  méně
Výhody
Žádné - možná jen super kolegovè
Nevýhody
Zdrzovani se smlouvou, drina, nesmyslne smeny- treba v 14:45 nebo 5:00, 13:15., Nalakaji vas na penize a zkraceny uvazek, (v reklame rikaji i vhodne pro MD a studenty), nakonec delate 10 nocnivh, na nic nemate cas jen misto 8 hodin 6, 5., Ale to uz je tak nastejno.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 106Ne 8Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Kaufland

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Kaufland a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,4