Recenze zaměstnanců na pozici Asistent Prodeje ve společnosti Kaufland

Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání Zobrazit všechny recenze (482)
Na 2
Asistent prodeje (Současný zaměstnanec) –  Úklid9. září, 2019
V Kauflandu sem deset let pracují .sou tam spravnY kolegové
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 2Nahlásit
Jeden velky zmatek
Asistent prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Mladá Boleslav, Středočeský kraj16. ledna, 2019
Před nástupem jsem musel na kontrolu a objednání kauflandu trvalo 2 týdny.

Zaškolení neproběhlo žádné až na 5 min kdy jsem se dozvěděl, že nejsem přece žádný blbec a že se to naučím za pochodu, nebo až bude klid což samozřejmě nebyl.

Smlouvu jsem dostal na 8h, ale směny jsem měl 6 - 12h dlouhé např.
9:00-19:30, 11:00-16:30, 8 - 16:30, 10:00-18:30 atd. = celé dny zabité i přes to že jsme se domluvili na směnách na ráno 6h a ne přes celý den.

Domluvili jsme se, že budu chodit na jeden úsek, ale po nástupu mě dali jinam, jakože na chvilku a samozřejmě že už se nikdo nehrnul aby to splnili.

Za 2 měsíce se vyměnil ředitel, oblastní ředitel a pak ještě jeden oblastní ředitel takže taky příjemné, když vám účetní tvrdí, že smlouvu musí podepsat a schválit ředitel, který tady bude buh ví kdy protože se zaučuje na jiné filialce atd.

24 000 + 2 000 po zkušební době zní dobře, ale tady není směna 8h ale 8,5h! navíc rozkouskovaná do 6 až 10h směn kde na desetihodinové směně musíte jít na pauzu přesně po 5h a po dalších 5 skončit protože to je maximum podle zákoníku práce.

Upřímně práce dobrá jako jistota kam se můžete na pár měsíců ukrýt, ale na stálé zaměstnání ne!

PS. V kauflandu jsem byl zaměstnán za pět let 3x (7 měs,1 rok, 5 měs). Vždy mě s úsměvem přivítali.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 33Ne 4Nahlásit
Utekla jsem po měsíci
Asistent prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava, Moravskoslezský kraj26. srpna, 2018
Začalo to tím že jsem nastoupila na zkrácený úvazek kvůli dítěti. Měla jsem pracovat na r-o podle domluvy,a na pultech. Mam i špatné záda a nemohu zvedat těžká břemena. Po vstupní prohlídce na jednosmenny provoz jsem šla podepsat smlouvu ale ejhle - nepřetržitý provoz, 5 nočních-den na vyspani,den volna a zase 5 nočních. Končila jsem v 4:35 a autobus mi jel domů až v 6 tudíž jsem dělala přesčasy protože prý dříve nebo později nemohu pracovat. Dali mě na domácí potreby kde jsem tahala sezoni zbozi ted jsou to momentalne skrinky a regaly, jedna krabice cca 35kg a paleta asi o 20 kusech. Byla jsem na to sama a z dvoumetrove palety to neslo jinak nez shodit. Jo - pri podpisu smlouvy mi bylo receno ze tam neni pan reditel na podpis ( pan Kure asi tak 25 let). Trvalo 3 tydny !!!!!! Nez mi tu smlouvu dali. Az na popud UP mi tu smlouvu vydali. Jo a bylo mi receno ze za me zazadal reditel o multisport kartu. Nechapu odkdy se musi o benefity zadat a zadruhe jsem si o ni mela zadat ja - chce to muj podpis. Samozrejme ze mi o ni nikdy nezadal. Jen me chteli opit rohlikem. Nedoporucuji nikomu kdo chce jit do Kauflandu v Ostravě. Vedouci za den tak 8x v kurarne a vsechna prace byla na me. Obcas prisly kolegyne jeste pod hladinkou do prace. Vybalovani,akce,cenovky... Uplna otrocina. Clovek ještě když ma doma 2 lete batole tak byl uplne vycerpany. Vydrzela jsem 2 týdny nocni a 2 týdny odpolední. Ranni jsem mela 3, z toho vsechny na 5:00 - nikoho opet nezajimalo ze dojizdim,vstavacka ve 3 a ve 4 uz jsem letela na bus (v aute bych usla) Nikoho nezajimalo ze nemam dítě odpoledne kam dát i když  více... jsem u pohovoru říkala že občas odpoledni mohu a občas i nocni a bylo mi receno ze si mohu směny naplanovat jelikož jsem zkraceny.
Do toho reditel chodil a kafral kolegyni ze prej sem mu nepadla do oka a ze chodim pomalu a tak podobne. Pritom jsem svou praci mela hotovou, za sichtu 6h vybalenych 3 palety po 2metrech,cenovky,regaly,posledni hodinu uz jsem nekdy i nemela co delat.V minulem zamestnani si me chvalili. Bohužel myslela jsem ze to bude fajn privydelek k MD, abych nesedela doma a chlapovi navic pomohla finance ale opravdu uz nikdy vice. Lzi a ojeby, vse je nakonec jinak.
Nakonec jsem neprisla do prace.
Mám titul Bc., jsem pracovita mam funkcni rodinu, do prace jsem sla kvuli nalakani na hezke penize a zkraceny uvazek abych nam prilepsila,ale nikdy jsem nezazila takove chovani vedoucich k podrizenym, arogance,jste pro ne jen robot, maji pocit ze neustale pracujete malo a tak vam prikladaji, kdyz uvidi ze mate splneno je zle a ulevate se a mate delat praci co maji holky na ranni smenu nebo navic za nekoho kdo zrovna kouri.
  méně
Výhody
Žádné - možná jen super kolegovè
Nevýhody
Zdrzovani se smlouvou, drina, nesmyslne smeny- treba v 14:45 nebo 5:00, 13:15., Nalakaji vas na penize a zkraceny uvazek, (v reklame rikaji i vhodne pro MD a studenty), nakonec delate 10 nocnivh, na nic nemate cas jen misto 8 hodin 6, 5., Ale to uz je tak nastejno.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 95Ne 8Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Kaufland

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Kaufland a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,4