Kaufland

Recenze zaměstnanců na pozici Brigáda ve společnosti Kaufland

Brigáda8 recenzí
Česká republika8 recenzí
Nalezeno 8 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (592)
Na brigádě v Kauflandu jsem byl v létě. Vedení bylo v pohodě. Až na pár ostatních zaměstanců byli všichni celkem příjemní. Komunikace s vedoucí Foodu trošku horší, jinak ale také sympatická, vždy mi vyšla vstříc. Dokonce i ředitel obchodu byl často na prodejně, dokonce dělal i pokladního. Jako brigádník máte na starosti jeden daný úsek, takže v obchodě nemusíte běhat z jedné části do druhé jako ostatní stálí zaměstnanci. Kromě vybalování "házeček" a vkládání zboží do regálů děláte tzv "faceování". To znamená, že všechny výrobky musí být v regálech vepředu, aby to vypadalo hezky. Jednou za čas chodí na to i kontroly a celý obchod kontrolují, jak jsou regály upravené. Dále jsem pak chodil přemisťovat nákupní vozíky z boudek na parkovišti ke vchodu (1-2× denně). Jednou jsem pomáhal i ve výkupu lahví. Jinak vždy zůstáváte na svém úseku.
Dobré zázemí . Skvělí kolektiv a vše co si může zaměstnanec přát.
Velice dobrý kolektiv,dělám na brigádě,ale umím si představit práci v Kauflandu,jako zaměstnání.
Práce nebyla vůbec složitá vše se člověk během chvilky naučí. Personál i zaměstnanci byli milí a se vším poradili. Negativní na tom jediné co bylo tak byli zákaznici musí mít člověk trpělivost a i přesto že se chovají neslušně tak vy na ně musíte být milí.
Dostal jsem se ke kauflandu přes známého, protože neměli na filiálce dostatek lidí (Což je teď normální asi všude).
Zaučení není nic extra, člověk se učí za pochodu, jednou vám něco ukážou, nebo řeknou a máte to už vědět, ale většinou jsou vedoucí dne, kterých se dá zeptat.

Na zelenině makačka, člověk kolikrát nahazuje paletu co měří přes 2 metry a zboží váží 20 kilo, ještě mezi haldami lidí.

Musí stíhat odpisy, slevy, čerstvost, prostě lítačka.

K tomu ještě jako brigádník jste automaticky pro vedoucí pitomec na všechno, takže kolikrát není problém skončit na kase, sbíráním vozíků, nebo na nápojích a uklízením obchodu.

Hodnotit konkrétní filiálku nemá smysl, na každé ji jiná sestava dobrých lidí a pitomců co využívají lidi. Ale většinou je zde dobrý kolektiv, který si pomáhá a drží u sebe.

Taky jako brigádník nemáte jistotu práce, může se stát, že vám oznámí ze dne na den, že nejsou směny, šetří se hodiny a nebo vás dokonce vyhodí.

Ale jinak vám vyjdou vstříc a dají vám směny jak chcete.

Ale když je člověk trochu přizpůsobivý, trpělivý, nebo až splachovací, tak je to brigáda za celkem slušné peníze.
Výhody
slušný plat, plánování směn
Nevýhody
fyzická/psychická náročnost, trochu nejistota o stálost místa, nepříjemné vedení.
Jedna z nejlepších brigád, co jsem zažil. Odměna za práci je nadprůměrná. První den jsem si tak nepředstavoval. Po nástupu mě přivedli k "hotové věci". Žádného pořádného zaškolení se mi nedostalo. Musel jsem na většinu věcí přijít sám nebo se ptát zaměstnanců. Po zapracování jsem se seznámil se skvělými kolegy, panuje zde přátelská atmosféra. Vedoucí jsou milí a vychází mi vstříc. Vychází mi vstříc se směnami, což velmi oceňuji, jelikož jsem student. Pokud hledáte brigádu, tak je to ideální volba. Práce je to náročná, ale po pár dnech si zvyknete. Jak na fyzickou zátěž, tak na tu psychickou.
Výhody
nadprůměrná odměna na brigádu, práce blízko bydliště
Nevýhody
špatné zaškolování nových zaměstnanců, stres při špičce (čt, pá, so)
Práce v Kauflandu byla super. Bavilo mě to tam, kolektiv také skvělý.
Kaufland je velmi výborná firma a naučil jsem se od ní velmi hoodně