Recenze od zaměstnance společnosti Kaufland

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Kaufland

Chození a vhazování letáků do schránek.
Roznos letáků (Současný zaměstnanec) –  Brno19. června, 2019
V pondělí mi dovezou letáky, někdy je jich málo, což mám rád, někdy více, což moc rád nemám, jelikož mě potom bolí záda. V úterý je roznesu, když jich je málo, tak mi to zabere maximálně dvě hodiny, když moc, tak maximálně čtyři. Měsíčně dostanu v průměru 2000, což je za tak málo práce celkem dost. Sice kvůli tomu někdy nestíhám školu, ale aspoň mám čas se projít, odpočinout si od školy a u toho si vydělat peníze.
Nejtěžší je pro mě, jakožto introverta, zvonit na náhodné zvonky panelových domů a ptát se jestli mě nepustí dovnitř, jinak je to v pohodě.
Jsem rád že můžu během roznášení přemýšlet o čem chci, poslouchat muziku a psychicky vypnout.
Výhody
Spíše manuální práce při které je možné vypnout mozek
Nevýhody
V zimě i v horku musím roznášet
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 3Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Kaufland

Nezastavitelné tempo
Zásobovač (Bývalý zaměstnanec) –  Ústí nad Labem12. září, 2019
Tato práce je velmi zajímavá avšak náročná. Přísná vedoucí směny. Bez ohledu na nástup, než si najdete způsob jak všechno stíhat nebo než se rozkoukáte. Je prostě přísná, bez ohledu na zkušenosti a dobu v Kauflandu. (Ústí nad Labem - Klíše)
Výhody
Pěkné zázemí, dobrý kolektiv, bezpečná práce
Nevýhody
přísná vedoucí, zbytečné povinnosti (dresscode)
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Productive workplace
Cashier (Bývalý zaměstnanec) –  Czech republic, Znojmo11. září, 2019
Kaufland creates a very professional and productive environment. It puts emphasis on the satisfaction of the customers. I have learnt how to deal with all types of customers as I was working until late night, as well as this specific Kaufland being placed very close to borders with Austria.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Kaufland a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,4