Recenze od zaměstnance společnosti Kaufland

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Kaufland

Jeden velky zmatek
Asistent prodeje (Bývalý zaměstnanec) –  Mladá Boleslav, Středočeský kraj16. ledna, 2019
Před nástupem jsem musel na kontrolu a objednání kauflandu trvalo 2 týdny.

Zaškolení neproběhlo žádné až na 5 min kdy jsem se dozvěděl, že nejsem přece žádný blbec a že se to naučím za pochodu, nebo až bude klid což samozřejmě nebyl.

Smlouvu jsem dostal na 8h, ale směny jsem měl 6 - 12h dlouhé např.
9:00-19:30, 11:00-16:30, 8 - 16:30, 10:00-18:30 atd. = celé dny zabité i přes to že jsme se domluvili na směnách na ráno 6h a ne přes celý den.

Domluvili jsme se, že budu chodit na jeden úsek, ale po nástupu mě dali jinam, jakože na chvilku a samozřejmě že už se nikdo nehrnul aby to splnili.

Za 2 měsíce se vyměnil ředitel, oblastní ředitel a pak ještě jeden oblastní ředitel takže taky příjemné, když vám účetní tvrdí, že smlouvu musí podepsat a schválit ředitel, který tady bude buh ví kdy protože se zaučuje na jiné filialce atd.

24 000 + 2 000 po zkušební době zní dobře, ale tady není směna 8h ale 8,5h! navíc rozkouskovaná do 6 až 10h směn kde na desetihodinové směně musíte jít na pauzu přesně po 5h a po dalších 5 skončit protože to je maximum podle zákoníku práce.

Upřímně práce dobrá jako jistota kam se můžete na pár měsíců ukrýt, ale na stálé zaměstnání ne!

PS. V kauflandu jsem byl zaměstnán za pět let 3x (7 měs,1 rok, 5 měs). Vždy mě s úsměvem přivítali.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 33Ne 4Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Kaufland

Nezastavitelné tempo
Zásobovač (Bývalý zaměstnanec) –  Ústí nad Labem12. září, 2019
Tato práce je velmi zajímavá avšak náročná. Přísná vedoucí směny. Bez ohledu na nástup, než si najdete způsob jak všechno stíhat nebo než se rozkoukáte. Je prostě přísná, bez ohledu na zkušenosti a dobu v Kauflandu. (Ústí nad Labem - Klíše)
Výhody
Pěkné zázemí, dobrý kolektiv, bezpečná práce
Nevýhody
přísná vedoucí, zbytečné povinnosti (dresscode)
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Productive workplace
Cashier (Bývalý zaměstnanec) –  Czech republic, Znojmo11. září, 2019
Kaufland creates a very professional and productive environment. It puts emphasis on the satisfaction of the customers. I have learnt how to deal with all types of customers as I was working until late night, as well as this specific Kaufland being placed very close to borders with Austria.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Kaufland a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,4