Recenze od zaměstnance společnosti Kaufland

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Kaufland

Skladník vybalovani zboží
Skladník vykládání zboží (Bývalý zaměstnanec) –  Karlovy Vary, Karlovarský kraj21. května, 2019
Dobrý den jaký je rozdíl mezi duchocem normálním člověkem možná stejně si myslím sem taky v důchodu tesko se hledá doufám by v důchodci mají málo peníze nevistaceji zaplatej nájemné inkasa tihle blbosti
Výhody
Dobrý plat
Nevýhody
Dlouho dobe sem v důchodu mohl bych se zeptat mám zájem napište mi máte možnost využít při tom
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 16Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Kaufland

Nezastavitelné tempo
Zásobovač (Bývalý zaměstnanec) –  Ústí nad Labem12. září, 2019
Tato práce je velmi zajímavá avšak náročná. Přísná vedoucí směny. Bez ohledu na nástup, než si najdete způsob jak všechno stíhat nebo než se rozkoukáte. Je prostě přísná, bez ohledu na zkušenosti a dobu v Kauflandu. (Ústí nad Labem - Klíše)
Výhody
Pěkné zázemí, dobrý kolektiv, bezpečná práce
Nevýhody
přísná vedoucí, zbytečné povinnosti (dresscode)
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Productive workplace
Cashier (Bývalý zaměstnanec) –  Czech republic, Znojmo11. září, 2019
Kaufland creates a very professional and productive environment. It puts emphasis on the satisfaction of the customers. I have learnt how to deal with all types of customers as I was working until late night, as well as this specific Kaufland being placed very close to borders with Austria.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Kaufland a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,4