Hodnocení od zaměstnanců společnosti Komerční banka

Nalezeno 9 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (10)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Toxicka firma
Bankovni poradce pro movitou klientelu (Bývalý zaměstnanec) –  Blansko, Jihomoravský kraj22. května, 2019
Na pozici bankovniho poradce pro movitou klientelu se neda vydrzet dlouho.Musi znat celou skalu produktu vcetne hypotek, plnit plan prodeju, na mensich pobockach delat veskery servis a to vse pod velkym tlakem nekompetentnich nadrizenych.K tomu atmosfera strachu, pomlouvani, sikany...Clovek brzy ztrati sebevedomi a postupne se pridaji i zdravotni problemy.Kdo to nezazil, nepochopi.
Výhody
Plne hrazene stravenky, Cafeterie
Nevýhody
Stres, sikana, neproplacene prescasy, dlouha pracovni doba
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 1Nahlásit
Šílený stres
Marketingové oddělení (Bývalý zaměstnanec) –  Specialista marketingu14. ledna, 2019
Pracujete od nevidím do nevidím. Když jsem odcházela v 19,30 domů, dívali se na mě jako že takhle brzy? To tedy ne! Všichni si hrají na VIP osobnosti, namyšlení. Rok mi tam bohatě stačil, vyštípala mě kolegyně.
Výhody
Plně hrazené stravenky
Nevýhody
Stres, tlak, závist mezi sebou
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 5Ne 1Nahlásit
Nikdy!!
pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Karlovy Vary12. září, 2018
Nejhorší zaměstnání!!!!! Stálý tlak ze strany zaměstnavatele. Mizerný plat a plnění cílů i na této pozici. Diference pokladníka nikoho nezajímá. Nejdůležitější jsou cíle!!! Už NIKDY
Výhody
stravenky, důchodové připojištění
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 8Ne 2Nahlásit
Špičkový zaměstnavatel
Platební styk, zahraničních plateb a reklamací (Bývalý zaměstnanec) –  Praha28. května, 2018
Banka s tradicí, velmi dobrý zaměstnavatel, bez výhrad
Výhody
Zaměstnanecké výhody
Nevýhody
Pracoviště ve Stodůlkách
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 5Ne 7Nahlásit
Zajímavá práce, ale velmi náročná pod stresem, bosing.
specialista pro hypoteční úvěry (Bývalý zaměstnanec) –  Karlovy Vary, Karlovarský kraj12. září, 2017
Denní práce s klienty v okruhu finančního poradenství.
Výhody
stravenky zdarma, příspěvek do penzijního a životního pojištění
Nevýhody
práce přesčas neohodnocena, neproplacena, nemožnost výběru NV
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 21Ne 4Nahlásit
Neutrální
univerzální pokladník (Bývalý zaměstnanec) –  Praha 1, Hlavní město Praha11. května, 2017
Po pěti letech v KB mi můj průměrný roční plat klesl na méně než jsem měla při nástupu. Naprostá neúcta k lidem. Nabírání stále nových mladých lidí, kteří bez skrupulí plnili plán na úkor hlavně starší klientely.
Výhody
stravenky, flexipasssy, příspěvek na důchodové připojištění
Nevýhody
vztahy mezi spolupracovníky
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 42Ne 4Nahlásit
firma s dobrým jménem na trhu práce
bankovní poradce, pokladník (Bývalý zaměstnanec) –  Prostějov, Olomoucký kraj25. října, 2016
Tato organizace mne naučila mnohému, jelikož jsem v ní pracovala dvě desetiletí. Postupně jsem prošla několika pozicemi. Kolegové, na které jsem se mohla spolehnout a většinou pod vedením schopných lidí. Zvlášť dva "šéfové", kterých si velmi vážím a vážit budu. Odešla jsem dobrovolně po 21 letech pracovního zapojení.
Tato práce je opravdu náročná a nelze se ji "naučit" za několik měsíců, jak si to dnes leckteří myslí. Chce to čas, vůli, trpělivost a opravdu pevné nervy znát všechny produkty, systém jejich funkčnosti, interní předpisy.. atp. Potom Vás bude těšit to, že Vám klient bude naslouchat, věřit Vám a zpět se k Vám vracet.
Výhody
stravenky zdarma :-)
Nevýhody
více než 8-hodinová pracovní doba pro to, aby jste byli úspěšní
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 33Ne 9Nahlásit
Good opportunity
Banking advisor for Small Business clientele (Bývalý zaměstnanec) –  Prague15. října, 2014
Regular communication with existing clients and maintenance of their accounts, searching for new clients and offering the most suitable products and services to them
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 7Ne 5Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Komerční banka

Můžete zkusit:

Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Komerční banka a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

2,7

Recenze společnosti Komerční banka dle lokality