Hodnocení od zaměstnanců společnosti Lidl

Nalezeno 55 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (4 284)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Práce na nic
Prodavač / pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Chomutov, Ústecký kraj16. července, 2019
Absurdní pravidla a firemní zásady, nad kterými zákazníci kroutili hlavou, pravidelné odchody v jednu ráno, stokrát denně lítání z pekárny na kasu a zase zpět a krom toho natahat dvacet palet vod a vybalit deset palet míchaček. Po šesti dnech v práci jeden den volna a ještě vás otravovali po telefonu. A to vše svého času za úchvatných 12 tisíc čistého (2012).
Výhody
Zhubnete za rok dvacet kilo, nemusíte chodit do fitka
Nevýhody
Zapomeňte na volný čas
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3NeNahlásit
Neváží si spolehlivých a pracovitých lidí.
Picker (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň, Plzeňský kraj14. června, 2019
Po 2 letech namáhavé práce jako Picker se firma odmenila rozvazaním pracovního pomeru pod pohruzkou, abych podepsal dohodu.
Výhody
Výplata, stravenky
Nevýhody
Vytýkací dopisy, ve vedoucích funkcích nevyzrálí jedinci, máli být zvýšen plat obdrží zaměstnanec výpověď
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 15NeNahlásit
Dobrý plat ale pracovní doba typu 'dokud nebude hotovo nejde se domů', fyzicky náročná práce a nepříjemní (vystresovaní) nadřízení
Brigádník kompletace v logistickém centru (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj10. května, 2019
V Lidlu v centrálním skladu jsem pracoval cca. čtvrt roku na pozici brigádník v oddělení kompletace. Nejdříve jsem kompletoval bez jakéhokoliv zaučení, což byla, překvapivě, katastrofa. Po nahlášení této skutečnosti jsem se dočkal zaučení v podobě dvou hodin kompletování se slečnou která mě v podstatě nenaučila skoro nic - žádné tipy a triky, ani ty zásadní jako např. používat papírové proklady pro zlepšení stability palety, za což jsem dostal následně vynadáno. S pořádným zaučením, které obvykle trvá od pár dnů až do jednoho týdne (oproti mým dvou hodinám) bych byl více výkonný a vydržel bych ve firmě déle...

Práce jako taková je fyzicky náročná ale pro chlapa to není tak hrozné, zvedá se max. tak 20kg což není tak moc.

Ve skladu se používá 'pick by voice', tudíž sluchátko a mikrofon a paní ve sluchátku říká kde co a kolik vzít, tento systém občas zlobí ale to se také dá přežít.

Pro nadřízené jsou skladníci jen čísla - nejslabší musí pryč za každých okolností, nehledě na to jestli tam pracují již 10 let nebo měsíc. Což se dá pochopit z pohledu nadřízených kteří musí zlepšovat produktivitu skladu co nejlépe, proto nonstop nabírají, protože nonstop vyhazují a nechávájí si jen ty nadprůměrné skladníky co se rychlosti týče.
Výhody
Ovoce/zelenina na pracovišti zdarma, plat, firemní akce, fajn kolegové
Nevýhody
Nejistota pracovní doby, práce o víkendech/svátcích/v noci, v podstatě nulové zaučení, nekvalitní jídlo z automatů na pracovišti (placené)
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 29NeNahlásit
Dobrá zkušenost
Skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň7. dubna, 2019
Byla jsem tam přes agenturu, neustálé rušení směn. Špatný kolektiv. Špatně chování zaměstnanců a vedení k brigadnikům. Neustálé povyšování nad brigádníky.
Výhody
Velké peníze
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 1Nahlásit
skladník
skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň2. dubna, 2019
prace v klidném prostředí fajn lidi málo práce 30 min přestávky atd
Výhody
přestávky
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 3Nahlásit
Stabilní zaměstnavatel.
Manažerka (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Chrudim1. dubna, 2019
Za dobře odvedenou práci - dobré finanční ohodnocení.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3Ne 26Nahlásit
dobře hodnocená, ale velmi náročná práce psychicky i fyzicky
Zástupce vedoucího (Bývalý zaměstnanec) –  Hradec Králové, Královéhradecký kraj22. března, 2019
Výborně nastavené pracovní procesy, spousta pracovních zkušeností. Bohužel spousta nařízení, nad kterými se sice přivírají oči a nevyžadují se, dokud není potřeba se zaměstnance zbavit..
Výhody
pracovní oblečení
Nevýhody
překračování plánované pracovní doby
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 34Ne 4Nahlásit
dobře platí
pokladní/prodavač (Současný zaměstnanec) –  Praha7. března, 2019
V Lidlu jsou často přesčasy resp. přesúvazky v rámci přípravy akcí jsou směny plánované do 23 ale docela pravidelně odcházíme 00 - 01 h. ale je to zaplacené :D
Výhody
stravenky, multisport
Nevýhody
stravenky neplatí všude...
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
skvělé výsledky v poměru kvalita/cena
PP (Bývalý zaměstnanec) –  Pelhřimov31. ledna, 2019
Začátky jsou těžké....než se člověk zaučí...dostane se do již zaběhnutého tempa. Nevhodné pro matky s malými dětmi...nestálá pracovní doba.
Na druhou stranu....stabilní mzdové ohodnocení....práce v kolektivu, jistota dlouhodobé spolupráce.
Za mne spokojenost.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 22Ne 25Nahlásit
Nová dynamická firma
Vedoucí směny rezervního skladu REORG (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň, Plzeňský kraj25. ledna, 2019
Osobně jsem byla s prací spokojena. Na počátku jsem se sice setkala s několika velmi nepříjemnými (nadřazenými) nadřízenými, ale to se časem upravilo. Byli tam i dobří, je to jako všude. Pokud si člověk udělá svoji práci tak vždy dostane zaplaceno dle mého soudu velmi slušně. V poslední době se zlepšily pracovní podmínky stravování, kuřácký koutek, lednice, nápojové automaty, klimatizace na pracovišti a pod. Odcházím hlavně proto, že špatně snáším noční směny. Jinak bych zůstala.
Výhody
Nadprůměrná mzda, příspěvky na svačiny, 25 dní dovolené.
Nevýhody
3 směnný provoz
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 2Nahlásit
zkušenosti
prodavačka pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Ústí nad Labem, Ústecký kraj22. ledna, 2019
v minulé firmě jsem se naučila práci s prodejem a pokladnou , jak obsluhovat zákazníky
Výhody
nebyly
Nevýhody
malý plat
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 20Ne 11Nahlásit
dobré platové podmínky,ale špatné vedení prodejny,není možnost kariérního růstu pokud nehrajete podle jejich pravidel
Prodavač-pokladní TRENÉR (Současný zaměstnanec) –  Trěbíč25. listopadu, 2018
příjemný kolektiv,vstřícnost ze strany zamestnavatele,dobré platové ohodnocení
Výhody
stravenky, benefity
Nevýhody
v současné době špatné vedení prodejny, karierní postup
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 48Ne 7Nahlásit
Nejistota
Vedoucí směny (Bývalý zaměstnanec) –  Rakusko27. října, 2018
Nebudu tu psát odkud jsem nebo na jaké pobočce jsem pracovala.
Jen chci novým zaměstnancům Lidlu sdělit, že pokud mají zkušební dobu, tak ani poslední den zkušební doby nemáte práci jistou. Aniž by mi někdo dal důvody, nějak mě po dobu zkušební lhůty říkal, že dělám věci opravdu špatně, že jsem pomalá nebo že mi práce nejde, mi můj nadřízený dal prostě z čistého nebe výpověď z minuty na minutu, aniž bych něco porušila, chovala se nějak nedůstojně a nebo abych provedla něco, čím bych porušila smlouvu. Nic takového se nestalo a bez udání důvodu, že jsem prý jen nesplnila jejich očekávání mi můj nadřízený dal padáka.
Neuvěřitelný! Poslední den zkušební lhůty a ještě jsem si ten den pěkně do konce odpracoval.
Nejhorší je, že vážně nevím o ničem co bych udělala nebo dělala špatně. Na pokladně jsem byla rychlá, měla málo storn, přístup k zákazníkům jsem měla profesionální, dodržovala smlouvu, postupy, byla v práci i někdy déle když bylo potřeba. Nikdo si na mě nestěžoval s kolegy jsem vycházela taky dobře a taky nikdo z nich nechápal můj odchod, stejně tak, jako já!!
Nelíbil se mi přístup mého nadřízeného a opravdu mě dost mrzí, že jsem do Lidlu vůbec někdy šla. Je to odporný hnus!
Byla jsem navíc nabraná jako vedoucí směny a nikdo ani při zaučení mi neříkal, že dělám něco špatně nebo že mi to nejde ba naopak mě všichni opravdu chválili.... Takže tohle chování je pěknej hnus!!!
Výhody
Výplata včas na účet a stravenková karta je taky super.
Nevýhody
Nic nemáte jistého a pokud Vás chce někdo vyštípat bez důvodu, tak se mu to prostě podaří.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 142Ne 5Nahlásit
Nedůstojná otročina
Skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň, Plzeňský kraj18. září, 2018
Nedůstojná otročina. Stresující prostředí. Nedoporučuji, za ty peníze to opravdu nestojí. Těžce vydřené peníze.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 136Ne 7Nahlásit
Stabilní firma
zástupce vedoucího (Bývalý zaměstnanec) –  Vimperk, Jihočeský kraj24. srpna, 2018
Práci v Lídlu jsem měla velmi ráda, kolektiv velmi dobrý, ale kdo chce pracovat v Lídlu musí být pracovitý.Jinak v této firmě neuspěje.
Výhody
stravenky
Nevýhody
velmi manuálně náročná
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Špatné pracoviště Praha moderní otroctví
PP bývalý zaměstnánec (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha14. srpna, 2018
Diabetici, matky, otcové, Epileptici NENASTUPUJTE. Pokud jste starší cca 30 let což není stáří NENASTUPUJTE. Chtějí jen mladé co vydrží. Dojde ke zhoršení zdr. stavu a neuvidíte své děti.,když přijdete s potvrzením od svého lékaře, tak jděte za záv. lékařm ten napíše, že máte pracovat od Po-Pá tak vás to nechají přepsat. Musí být psáno 5dní v týdnu a 2dny volno. To vydržíte nějakou dobu. Proč??? PROTOŽE vás pak KOLEKTIV SEŽERE ZÁVISTÍ. Když zjistíte, že na prodejně někdo fotí což je zakázáno nahlasíte to a jste za blbce,protože je to ředitel nebo] zástupce ředitele. Pracovní doba se nedodržuje. Musíte soutěžit mezi sebou i prodejen v nabídce srdce pro Děti. 1ní 3 prodejny dostanou odměnu. Tuto práci nedoporučujte ani svému nejhoršímu nepřítele. Je to jen pro sebevrah. Taky vás třeba odvolají z dovolené.
Výhody
Nejsou
Nevýhody
Mnoho
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 148Ne 11Nahlásit
Otrocká práce
Pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Praha 4, Hlavní město Praha1. srpna, 2018
Vedení je banda neschopných lidí. Svým podřízeným slušně napsáno kálejí na hlavu, házejí klacky pod nohy a jejich nařízeními stěžují práci. Je to dané tím, že si práci pokladního nikdy nezkusili,tudíž neví co to obnáší. Jsou neschopní dát dostatek lidí na směnu. Ranní směna ve 4-5 lidech kdy 4 lidi sedí na pokladně a jeden vybaluje 8 palet se prostě nedá stihnout. Logicky tak vznikají zbytečné několika hodinové přesčasy. Běžně se odpolední směna vrací domů posledním metrem. V zázemí je chaos a bordel. Dočkáte se pouze kritiky. Zákazníci se chovají jako stádo prasat. Na denním pořádku jsou urážky a arogantní chování. Je to nesmírně psychicky náročná práce. Normální člověk takovou práci nevyhledá. V případě povýšení musíte lézt do těch správných zadků,donášet a udávat. Na této práci nic pozitivního není. Pouze stres,přesčasy a nervy.
Výhody
Žádné.
Nevýhody
Přesčasy, stres, vedení, chování zákazníků.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 167Ne 5Nahlásit
Strašně dlouhé směny
Prodavač , pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Napajedla16. července, 2018
Strašně dlouhé směny , velmi nízké platy, buzerace.
Výhody
žádné
Nevýhody
dlouhé směny
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 115Ne 4Nahlásit
Práce docela dobrá,šikana na pracovišti
skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň14. července, 2018
Naskladňování zboží do regálu pomocí čtečky v programu SAP.Šikana na pracovišti,arogantní vedení,nařízené přesčasy hodinu před koncem směny.
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Šikana
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 1Nahlásit
Nejhorsi brigada
Brigádník (Bývalý zaměstnanec) –  Mikulov, Jihomoravský kraj11. července, 2018
V lidlu jsem byl pouze jako brigádník. A mohu s klidným svédomím řict, že to byla nejvetší chyba. Chování zamestnanců probíhalo tak jako bych jim byl na obtíž. 3 den mi dali kasu a bylo mi řečeno, že se mnou bude moje trenérka, kterou měl mít každý k dispozici ( bohužel byla jedna trenérka na 10 lidí, takže každý si umí představit jak to probíhalo.) Na pokladně se mnou byla asi 3 minuty a pak odešla. Samozřejmě se začali tvořit fronty na pokladnách a neustále za mnou musel chodit vedoucí aby udělal storno, protože po 3 dnech vážně nemáte šanci se naučit veškerý sortiment a kódy zeleniny a pečiva, dle vedení žádný problém. Dále bych okomentoval chování vedení a zaměstnanců jako takových. Arogantní chování a přetvařování se dokonale vystihuje zaměstnance, nikdo nejeví zájem pomoct nebo poradit, přitom já jako brigádník se snažím pomoci a na oplatku slyším jen buzeraci.
Dále co zcela nechápu, je plánovaní směn. Na ranní směnu a 6 pokladen je napsano 5 lidí vedoucí. Každý normalní člověk, který umí počitat zjistí, že není absolutně možné cokoliv stíhat. Potom se tam každý den zůstáva o 2 hodiny déle, jednou dokonce na odpolední směne do pul 1 a “mělo se končit ve 22:00”.

Na závěr chci říct jen to, kdokoliv se sem chystá pracovat tak nechoďte ušetří vám to nery a minimálně rok života. Zkrátka to zde stálo uplně za hovno..
Výhody
Žádné jen buzerace
Nevýhody
Vedení a zaměstnanci
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 180Ne 6Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Lidl a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,3