Hodnocení od zaměstnanců společnosti Lidl

Nalezeno 68 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (5 360)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Psychycke vydeptani cloveka na uplne dno
Prodavačka (Bývalý zaměstnanec) –  Hodonín, Jihomoravský kraj30. října, 2019
Manažerka se chová jako opravdový psychopat. Je uječená, odrazuje zákazníky svými hysterickými záchvaty od klidného nákupu a zaměstnance nutí dávat výpověď pod výhrůžkami ve své kanceláři. V létě dokonce začala hystericky ječet u zeleniny na lidi o kterých si myslela, že tam kradou a sprostě je vyhnala z obchodu. To tam viděl každý zaměstnanec a bohužel v tu chvíli odešlo asi deset lidí a jedná těhotná paní, které se udělalo nevolno. Ona si odešla zpět do kanceláře celá rudá. Tohle není normální chování a vůbec ne seriózní a vstřícné, pokud má na někoho podezření postupuje se úplně jinak, ale toto vše jen vypovídá o její povaze. Kvůli ní za poslední léta skončilo opravdu moc šikovných lidí a nebo utíkají do předčasného důchodu. Každý kdo kdy dělal v Lidlu v Hodoníně mi řekl, že by se už nikdy nechtěl vrátit, protože nikdy nezažil tak zlou manažerku v žádné jiné práci. Nemluvě o tom, že si na sociální síti vypisuje o zdravotních stavech zaměstnanců s ostatními manažery a veřejně sděluje denní obrat zákazníkům. Je to opravdu nechutné se na to koukat. Kvůli ní jsem se svým přítelem přestala chodit do Lidlu nakupovat. Vedení by si mělo uvědomit, že čím víc lidí tam nechce chodit, a že jich je hodne, tak tím mohou ztratit na tržbách řádově miliony korun ročně. Pokud jim jde o řešení krize podstavu, tak ihned vyměnit vedoucí než bude pozdě. To ona to dotáhla do takového stavu v jakém to tu je, proč myslíte že se do Hodonína nikdo nehlásí? Proč myslíte že každý skončil? Proč myslíte, ze každý ve městě kdo ji zná vám o ní řekne jen samé špatné věci? Ptejte se proč, prošetřete to někdo,  více... nasaďte volavku mezi zaměstnance na ní a uvidíte, že nepíšu víc než pravdu. Zástupci ji lezou do zadku jinak by je psychicky zničila. Dokonce se snažila do Lidlu dosadit i svého syna a nevím zda se ji to povedlo, všude telefonuje aby mėl privilegia a dělá to taky předevšema. Jediné na čem ji záleží jsou peníze pro sebe a svoji rodinu, a proto sikanuje ostatní kolem sebe, neznamenají pro ní nic. Je to nehorázná ostuda pro Lidl tady v Hodoníně. Ambiciózní a šikovné prodavace donutila dát výpověď a ty špatné bez špetky respektu k lidem a nebo že by je to bavilo, na které si teď lide stěžují, si tam nechává. Čísla jsou čísla a vím, že jsou pro společnost Lidl důležitá, ale myslím, že by to nemělo být na úkor všeho.  méně
Výhody
Flexibilni prace, pruznost
Nevýhody
Absolutne se nedalo na nicem domluvit s vedouci
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3NeNahlásit
Plusy-práce různorodá, placená každá minuta, stravenky
Prodavačka, pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Moravskoslezský kraj19. října, 2019
Musím bohužel dát i velké mínus za aroganci nadřízených, nerespektování volného času, povyšování se na podřízených (typu-budeš tady další hodinu, protože jsem se rozhodla), změny směn každou chvíli bez vašeho vědomí.. Vedení by mělo učit své ZMP slušného chování a respektování podřízené, jako člověka,ne jako hadr.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 11NeNahlásit
Ano
ne (Bývalý zaměstnanec) –  Strakonice, Jihočeský kraj9. října, 2019
dobrý den, ne pracoval jsem lidl, mám zájem pracovat lidl na doplnění zboží
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 12Nahlásit
Ok
Vedoucí nákupu značkových produktů (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha1. října, 2019
ljkjfdů kdk dkanůkd kddj lů vkjkajd jkvjaůkdvj kajdv
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 13Nahlásit
Absolutně zklamán
Vedoucí směny (Bývalý zaměstnanec) –  Karviná, Moravskoslezský kraj26. září, 2019
Když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají.
Byl jsem na pozici Vedoucí směny. Vše jsem ovládal , jak se sluší , nic neporušil ze smlouvy , do práce nechodil pozdě. Dokonce dodělával práci po předchozí směně. A vděk? Žádný , každý chodil za mnou a já hlupák měnil směny , aby byl každý spokojený. Zákazníci mě milovali. Vždy usměvavý,vyšel vstříc. Dá se říci , že chodili raději když jsem měl směnu já,než ostatní VSka. No poslední směnu mě nechali odpracovat celou , a když jsem měl padla. Čekala mě v kanclu manažerka a oblastní manažer s výpovědí. Takhle hezky s vámi zacházejí v nové pobočce v Karviné.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 25Ne 1Nahlásit
Super
Skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Stránecká Zhoř24. září, 2019
Super práce. Čas rychle utíká a vše bylo super. Doporučuji.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 5Ne 2Nahlásit
Dobrý, jsem spokojená
Prodavač pokladní (Současný zaměstnanec) –  Frýdlant, Liberecký kraj10. září, 2019
Mám ráda změnu. Každý den jiná pozice. To mě baví.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 7Nahlásit
normální
Zast. Vedouci (Bývalý zaměstnanec) –  Hořovice5. září, 2019
kolektiv dobrý,plat,normální,práce různorodá,neplacené přesčasy
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 8Ne 9Nahlásit
Nedoporučuji
Asistent později operátor ve skladu (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň, Plzeňský kraj5. září, 2019
Skoro 2 roky jsem pracovala v plzeňském eshopu a rozhodně nedoporučuji za ty peníze to opravdu nestojí, jen pokud chcete zažít buzeraci, pohrdání, vyhrožování a aroganci. Odešla jsem ze zdravotních důvodů, oddělaná fyzicky i psychicky. Nikdy víc. A to, že máte taky rodinu, nikoho nezajímá. Jednání jak s kusem hadru.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 31Ne 2Nahlásit
neseriozní jednání
skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Olomouc, Olomoucký kraj14. srpna, 2019
Můj bratr nastoupil jako skladník do logistického centra, práce byla těžká a náročná, ale pracoval s plným nasazením., podle potřeb skladu zůstával na pracovišti i do noci. V době jeho nástupu sklad nutně potřebval posily, tak spolu s ním bylo přijato dalších 7 zaměstnanců. V okamžiku kdy se blížil konec zkušební doby nastala situace kdy bylo i méně práce. Po jedné směně s ukončením kolem 23 hod. dostalo všech 8 zaměstnanců výpověď ve zkušební době, bez varování, bez toho, že by se dopustili nějakého prohřešku nebo práci zanedbávali. Prostě je nepotřebovali, pracovní smlouva tak byla vlastně skoro fiktivní a potřebovali jen výpomoc v době největšího náporu na sklad. Manežer tak rozhodl přesto,že od jeho podřízených dostal návrh na přechodné řešení přeřadit je zatím na jinou práci a veškerá řešení odmítl. pravděpodobně pokud se nápor ve skladu zase navýší přijmou další s podobným scénářem. Nevím proč se tak děje, ale zřejmě jim na lidech nezáleží. Od mého bratra vím jaké rodinné poměry jeho spolupracovníci měli a jak je to zasáhlo lidsky a existenčně. Možná by bylo vhodnější hledat v dibě náporu na sklad brigádníky a nezaměstnávat pracovníky na hlavní pracovní poměr, když je smlouva pravděpodobně předem jen po dobu zkušební doby.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 40NeNahlásit
Už nikdy
Prodavač (Bývalý zaměstnanec) –  Hodonín, Jihomoravský kraj9. srpna, 2019
Extrémní šikana a nároky na zaměstnance, upínání se na jeho chyby a řešení třeba i 30 minut v zázemí, že vám spadla jedna tyčinka, nebo jste omylem nezarovnal konzervu. Dají vám na starost víc věcí, které se nedají stihnout (jinak než na ostatních filiálkách), aby se na vás mohli vozit, že vám to nejde. Skoro každý den výhružky, že vás vyhodí z hodiny na hodinu a neustálé zatahování do kanceláře a další výhružky. To vše i přes to, že mají podstav. Psychické týrání je na denním pořádku celou směnu, jen když přijde někdo z vrchu, jsou napečené koláče a vše vypadá jak má (tedy je to naaranžované). Porušují se základní úkony při práci, které jsem měl ve smlouvě a v kartě zaškolení. Museli jsme při každé návštěvě oblastního a regionála vše předělat a když odešli, tak to vrátit zpět, jak si vedení prodejny přálo (za hlasitého křiku a výhružek vyhazovem, samozřejmě jsme kvůli tomu byli až pozdě do noci v práci). Kolegyně kolem mě dokonce plakaly a psychicky se hroutily. Jedna dokonce před půl rokem z toho všeho i zkolabovala. Každý tu dává výpoveď, protože se to tady nedá a oblastní vedení to musí tušit, ale nic nedělá. Opravdu ostuda této společnosti. Už nikdy víc.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 64NeNahlásit
Moderní otrokářství
Prodavačka/pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha, Vlašim1. srpna, 2019
Pracujete od rána do večera a od večera do noci. Žádné volno,příšerná buzerace.A pokud potřebujete volno abyste si mohli něco vyřídit tak máte smůlu. Volno a dovolenou tak pouze jak se to hodí nadřízenému.Po práci přijdete domů a padnete za vlast vyčerpáním.
Výhody
Zhubnete, nemáte čas se ani najíst
Nevýhody
Žádné volno, buzerace, špatně vedení
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 47NeNahlásit
Práce na nic
Prodavač / pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Chomutov, Ústecký kraj16. července, 2019
Absurdní pravidla a firemní zásady, nad kterými zákazníci kroutili hlavou, pravidelné odchody v jednu ráno, stokrát denně lítání z pekárny na kasu a zase zpět a krom toho natahat dvacet palet vod a vybalit deset palet míchaček. Po šesti dnech v práci jeden den volna a ještě vás otravovali po telefonu. A to vše svého času za úchvatných 12 tisíc čistého (2012).
Výhody
Zhubnete za rok dvacet kilo, nemusíte chodit do fitka
Nevýhody
Zapomeňte na volný čas
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 42Ne 1Nahlásit
Lidl- Novodobý otrokář s milou tváří.
skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj27. června, 2019
V prvé řadě bych rád podotkl že firma LIDL nabízí smlouvu na 6 hodin.Všude se chlubí plakáty,bilboardy apod.Za dobré penize skvělá pracovní doba čas s rodinou a volne aktivity,Jedna velká LEŽ Když jdete po 8 hodinach domu jste vlastně rádi.Když si něco potřebujete zařídít skoro se musíte prosit na kolenou aby ste mohli jít po 8 hodinach nedej bože třeba po 7h nebo 6 h domu(což je vaše pracovní doba uvedena ve smluově´).Lékaře apod.vám nejradějí řeknou at si to zařídíte v den svého volna kdy si máte odpočinout protože a jelikož se nedodržuje v lidlu skoro nic je to velice náročné.Pokud byste chtěli chodit po své pracovní době co máte ve smlouvě vyhodí vás za něco jiného.Ale to by ještě nebylo nic proti chování vedoucich kteří si myslí že ste jen nástroj a pokud nebudete vyhovovat nebo řeknete názor jdete o dum dál.V lidlu se jen lže a hraje se na něco co není.Byla by to dobrá práce kdyby se dodržovala věc kterou se lidl chlubí viz pracovní doba nebo i další věci v podobě přecházení spocení ze suchého odělení kde je v létě 40 stupnu a teče z vás pot proudem jak z koně pošlou vás do chladaku protože ste jim ukraděni a nemají lidiTo samé platí že vás pošlou z chladaku či mrazáku kde je - 30 stupnu na sklad kde je 40..Hrozně se pak diví že je někdo nemocný.V lidlu dělám několik let takže to nejsou ukvapené závěry ani výmysly.Pokud se nebojíte tvrdé práce za slušné peníze a vedení které vám skoro s ničím nevyhoví a ste jim totalně ukradenií,nebudete mít na nic čas,sílu ani náladu.Klidně se přidejte!
Výhody
Dobrý plat
Nevýhody
Pracovní doba, Vedení a jeho Přístup.Pracovní podmínky.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 58Ne 1Nahlásit
Neváží si spolehlivých a pracovitých lidí.
Picker (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň, Plzeňský kraj14. června, 2019
Po 2 letech namáhavé práce jako Picker se firma odmenila rozvazaním pracovního pomeru pod pohruzkou, abych podepsal dohodu.
Výhody
Výplata, stravenky
Nevýhody
Vytýkací dopisy, ve vedoucích funkcích nevyzrálí jedinci, máli být zvýšen plat obdrží zaměstnanec výpověď
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 42NeNahlásit
Dobrý plat ale pracovní doba typu 'dokud nebude hotovo nejde se domů', fyzicky náročná práce a nepříjemní (vystresovaní) nadřízení
Brigádník kompletace v logistickém centru (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj10. května, 2019
V Lidlu v centrálním skladu jsem pracoval cca. čtvrt roku na pozici brigádník v oddělení kompletace. Nejdříve jsem kompletoval bez jakéhokoliv zaučení, což byla, překvapivě, katastrofa. Po nahlášení této skutečnosti jsem se dočkal zaučení v podobě dvou hodin kompletování se slečnou která mě v podstatě nenaučila skoro nic - žádné tipy a triky, ani ty zásadní jako např. používat papírové proklady pro zlepšení stability palety, za což jsem dostal následně vynadáno. S pořádným zaučením, které obvykle trvá od pár dnů až do jednoho týdne (oproti mým dvou hodinám) bych byl více výkonný a vydržel bych ve firmě déle...

Práce jako taková je fyzicky náročná ale pro chlapa to není tak hrozné, zvedá se max. tak 20kg což není tak moc.

Ve skladu se používá 'pick by voice', tudíž sluchátko a mikrofon a paní ve sluchátku říká kde co a kolik vzít, tento systém občas zlobí ale to se také dá přežít.

Pro nadřízené jsou skladníci jen čísla - nejslabší musí pryč za každých okolností, nehledě na to jestli tam pracují již 10 let nebo měsíc. Což se dá pochopit z pohledu nadřízených kteří musí zlepšovat produktivitu skladu co nejlépe, proto nonstop nabírají, protože nonstop vyhazují a nechávájí si jen ty nadprůměrné skladníky co se rychlosti týče.
Výhody
Ovoce/zelenina na pracovišti zdarma, plat, firemní akce, fajn kolegové
Nevýhody
Nejistota pracovní doby, práce o víkendech/svátcích/v noci, v podstatě nulové zaučení, nekvalitní jídlo z automatů na pracovišti (placené)
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 65NeNahlásit
Dobrá zkušenost
Skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň7. dubna, 2019
Byla jsem tam přes agenturu, neustálé rušení směn. Špatný kolektiv. Špatně chování zaměstnanců a vedení k brigadnikům. Neustálé povyšování nad brigádníky.
Výhody
Velké peníze
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 22Ne 3Nahlásit
skladník
skladník (Bývalý zaměstnanec) –  Plzeň2. dubna, 2019
prace v klidném prostředí fajn lidi málo práce 30 min přestávky atd
Výhody
přestávky
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 18Nahlásit
Stabilní zaměstnavatel.
Manažerka (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Chrudim1. dubna, 2019
Za dobře odvedenou práci - dobré finanční ohodnocení.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 5Ne 49Nahlásit
dobře hodnocená, ale velmi náročná práce psychicky i fyzicky
Zástupce vedoucího (Bývalý zaměstnanec) –  Hradec Králové, Královéhradecký kraj22. března, 2019
Výborně nastavené pracovní procesy, spousta pracovních zkušeností. Bohužel spousta nařízení, nad kterými se sice přivírají oči a nevyžadují se, dokud není potřeba se zaměstnance zbavit..
Výhody
pracovní oblečení
Nevýhody
překračování plánované pracovní doby
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 55Ne 6Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Lidl a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,3