Recenze zaměstnanců na pozici Brigáda ve společnosti Lidl

Brigáda3 recenze
Česká republika3 recenze
Nalezeny 3 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (6 292)
V Lidlu v centrálním skladu jsem pracoval cca. čtvrt roku na pozici brigádník v oddělení kompletace. Nejdříve jsem kompletoval bez jakéhokoliv zaučení, což byla, překvapivě, katastrofa. Po nahlášení této skutečnosti jsem se dočkal zaučení v podobě dvou hodin kompletování se slečnou která mě v podstatě nenaučila skoro nic - žádné tipy a triky, ani ty zásadní jako např. používat papírové proklady pro zlepšení stability palety, za což jsem dostal následně vynadáno. S pořádným zaučením, které obvykle trvá od pár dnů až do jednoho týdne (oproti mým dvou hodinám) bych byl více výkonný a vydržel bych ve firmě déle...

Práce jako taková je fyzicky náročná ale pro chlapa to není tak hrozné, zvedá se max. tak 20kg což není tak moc.

Ve skladu se používá 'pick by voice', tudíž sluchátko a mikrofon a paní ve sluchátku říká kde co a kolik vzít, tento systém občas zlobí ale to se také dá přežít.

Pro nadřízené jsou skladníci jen čísla - nejslabší musí pryč za každých okolností, nehledě na to jestli tam pracují již 10 let nebo měsíc. Což se dá pochopit z pohledu nadřízených kteří musí zlepšovat produktivitu skladu co nejlépe, proto nonstop nabírají, protože nonstop vyhazují a nechávájí si jen ty nadprůměrné skladníky co se rychlosti týče.
Výhody
Ovoce/zelenina na pracovišti zdarma, plat, firemní akce, fajn kolegové
Nevýhody
Nejistota pracovní doby, práce o víkendech/svátcích/v noci, v podstatě nulové zaučení, nekvalitní jídlo z automatů na pracovišti (placené)
V lidlu jsem byl pouze jako brigádník. A mohu s klidným svédomím řict, že to byla nejvetší chyba. Chování zamestnanců probíhalo tak jako bych jim byl na obtíž. 3 den mi dali kasu a bylo mi řečeno, že se mnou bude moje trenérka, kterou měl mít každý k dispozici ( bohužel byla jedna trenérka na 10 lidí, takže každý si umí představit jak to probíhalo.) Na pokladně se mnou byla asi 3 minuty a pak odešla. Samozřejmě se začali tvořit fronty na pokladnách a neustále za mnou musel chodit vedoucí aby udělal storno, protože po 3 dnech vážně nemáte šanci se naučit veškerý sortiment a kódy zeleniny a pečiva, dle vedení žádný problém. Dále bych okomentoval chování vedení a zaměstnanců jako takových. Arogantní chování a přetvařování se dokonale vystihuje zaměstnance, nikdo nejeví zájem pomoct nebo poradit, přitom já jako brigádník se snažím pomoci a na oplatku slyším jen buzeraci.
Dále co zcela nechápu, je plánovaní směn. Na ranní směnu a 6 pokladen je napsano 5 lidí vedoucí. Každý normalní člověk, který umí počitat zjistí, že není absolutně možné cokoliv stíhat. Potom se tam každý den zůstáva o 2 hodiny déle, jednou dokonce na odpolední směne do pul 1 a “mělo se končit ve 22:00”.

Na závěr chci říct jen to, kdokoliv se sem chystá pracovat tak nechoďte ušetří vám to nery a minimálně rok života. Zkrátka to zde stálo uplně za hovno..
Výhody
Žádné jen buzerace
Nevýhody
Vedení a zaměstnanci
Odstrašující příklad chování nadřízeného k podřízeným. Od té doby, co je na prodejně v Moravské Třebové nová "manažerka" se Lidl hodně změnil. Výplata se řadí mezi lepší, ale zdraví a nervy jsou jen jedny. A palec nahoru pro bývalého manažera prodejny - bonboniery za pracovní nasazení, přátelské jednání, skvělá domluva a udržování super kolektivu.
Výhody
placené přesčasy
Nevýhody
vedení
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Lidl a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
Na základě 6 292 recenzí