Recenze zaměstnanců na pozici Pokladní ve společnosti Lidl

Pokladní3 recenze
Česká republika3 recenze
Nalezeny 3 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (6 365)
Práce není nikterak těžká, Lidl má propracovaný systém vzdělávání i práce. Bohužel jsem narazila na velice nepříjemného a arogantního šéfa. O zrušení pozice, na kterou jsem se hlásila, jsem se dozvěděla až při podpisu smlouvy. Zjistila jsem, že pro mě připravili rovnou jinou smlouvu, aniž by mi dali dopředu vědět. Na nabídku jsem nakonec kývla.
Během prvního dne ale proběhlo vše, čeho se člověk může obávat - zaučování osobou, které to bylo očividně velmi nepříjemné. Problémy se zákazníky, jelikož mě posadili na pokladnu a už po hodině mě tam nechali samotnou. Jakékoli nedorozumění bylo jen mojí chybou, jelikož paní odmítala svoji chybu, že mě nechala samotnou.

Při podání ústní výpovědi byl manažer velice nepříjemný a arogantní přesto přiznal chybu.

Při osobním setkání jsem mu už nestála ani za pozdrav, podání ruky, poděkování, či omluvu. Jen mi předložil výpověď a odešel.

I přesto věřím, že je Lidl dobrá společnost, ale asi záleží na tom, kdo danou prodejnu vede, a jak vlastně funguje daný tým.
Výhody
týmovost, profesionalita, stabilní společnost
Nevýhody
posouvání směn, když máte za šéfa ****
Ahoj,
Pokud nekto z vás uvažuje o nástupu do této společnosti jako pokladní, prodavač

Prosím dobře to zvažte :

- domu se z ranni směny nikdy nedostaneš načas

- máš končit v 22 ale prace nemění hotová nevadí budeš do půlnoci, minimálně.

- domluvís se na pohovoru že můžeš až od 14:30 nevadí pořád ti to plánuji od 14.00

- nepočítej že budeš mit víkend možno 1x za 7 týdnu celej.

- tvá práce bude na pokladně a všude možně, pokud bude tvůj vedoucí idiot vemes a otevřeš karton a za 10 sec pojedeš na kasu pak se zavres a pak dokola.

- připrav se že budeš dělat i úklid

- pokud budeš mít štěstí a tvůj vedoucí bude trocha ok a nebude mu 20 let a nebude si honit ego jak je důležitéj tak snad tě po 6 ti hodinách na kase pustí na svačinu.

- práca pro ženy je dost vyčerpávající, pro muže taky pac musíš poslouchat lidi o 20 let mladší ktory se stali vedouci z 1dna na 2 a jdou proto děsně důležitý

Ta 19320 korun čistého pouze v Praze to přátelé vážně nestojí, vemte práci Albert nebo Bille nebo na Kauflandu no tu je to vážně těžké s lidma ktory vás mají za hadr.
Výhody
Stravenky asi, 25 dní dovoloenky
Vedení je banda neschopných lidí. Svým podřízeným slušně napsáno kálejí na hlavu, házejí klacky pod nohy a jejich nařízeními stěžují práci. Je to dané tím, že si práci pokladního nikdy nezkusili,tudíž neví co to obnáší. Jsou neschopní dát dostatek lidí na směnu. Ranní směna ve 4-5 lidech kdy 4 lidi sedí na pokladně a jeden vybaluje 8 palet se prostě nedá stihnout. Logicky tak vznikají zbytečné několika hodinové přesčasy. Běžně se odpolední směna vrací domů posledním metrem. V zázemí je chaos a bordel. Dočkáte se pouze kritiky. Zákazníci se chovají jako stádo prasat. Na denním pořádku jsou urážky a arogantní chování. Je to nesmírně psychicky náročná práce. Normální člověk takovou práci nevyhledá. V případě povýšení musíte lézt do těch správných zadků,donášet a udávat. Na této práci nic pozitivního není. Pouze stres,přesčasy a nervy.
Výhody
Žádné.
Nevýhody
Přesčasy, stres, vedení, chování zákazníků.
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Lidl a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
Na základě 6 365 recenzí