Recenze zaměstnanců na pozici Prodavač/ka ve společnosti Lidl

Prodavač/ka32 recenzí
Česká republika32 recenzí
Nalezeno 32 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (6 365)
Při nástupu vypadalo vše růžové..
Poté že začala projevovat nadřazenost na pracovišti..
Začátky byly trošku těžké jelikož jsem v obchodě nikdy nepracovala me povolání bylo poslednich 30let pošt.doručovatelka ale díky příjemnému kolektivu jsem to zvladla,odešla jsem jenom proto že jdem pracovala daleko od bydliště.
Výhody
Normal
Nevýhody
Žádné
Pokud Vám jde pouze o to vydělat si hodně peněz, proč ne. Ale tato práce není v budoucnu reálná, vysoké nasazení, věčná honička, bez šance se skoro napít, najíst nebo dojít na WC. Ze zdravotních důvodů není reálně dělat v takovém to nasazení. Ze začátku super kolektiv, ale jinak klasická ženská pomlouvačnost a vrážení nože do zad.
Výhody
Stravenky, multisport karta
Nevýhody
Problémy, když jste nemocný nebo máte OČR, není čas ani na přestávku na jídlo.
tento obchod mě hodně naučil, jsem ráda, že jsem mohla být součástí jeho týmu
Nejzábavnější část práce je přestávka.Protože sedět 7 hodin jen na kase to není žádná sranda.
Výhody
Stravenková karta
Nevýhody
Není domluva možná na určitých věcechdva dny volna za sebou je m
Manažerka se chová jako opravdový psychopat. Je uječená, odrazuje zákazníky svými hysterickými záchvaty od klidného nákupu a zaměstnance nutí dávat výpověď pod výhrůžkami ve své kanceláři. V létě dokonce začala hystericky ječet u zeleniny na lidi o kterých si myslela, že tam kradou a sprostě je vyhnala z obchodu. To tam viděl každý zaměstnanec a bohužel v tu chvíli odešlo asi deset lidí a jedná těhotná paní, které se udělalo nevolno. Ona si odešla zpět do kanceláře celá rudá. Tohle není normální chování a vůbec ne seriózní a vstřícné, pokud má na někoho podezření postupuje se úplně jinak, ale toto vše jen vypovídá o její povaze. Kvůli ní za poslední léta skončilo opravdu moc šikovných lidí a nebo utíkají do předčasného důchodu. Každý kdo kdy dělal v Lidlu v Hodoníně mi řekl, že by se už nikdy nechtěl vrátit, protože nikdy nezažil tak zlou manažerku v žádné jiné práci. Nemluvě o tom, že si na sociální síti vypisuje o zdravotních stavech zaměstnanců s ostatními manažery a veřejně sděluje denní obrat zákazníkům. Je to opravdu nechutné se na to koukat. Kvůli ní jsem se svým přítelem přestala chodit do Lidlu nakupovat. Vedení by si mělo uvědomit, že čím víc lidí tam nechce chodit, a že jich je hodne, tak tím mohou ztratit na tržbách řádově miliony korun ročně. Pokud jim jde o řešení krize podstavu, tak ihned vyměnit vedoucí než bude pozdě. To ona to dotáhla do takového stavu v jakém to tu je, proč myslíte že se do Hodonína nikdo nehlásí? Proč myslíte že každý skončil? Proč myslíte, ze každý ve městě kdo ji zná vám o ní řekne jen samé špatné věci? Ptejte se proč, prošetřete to někdo, - více...
Výhody
Flexibilni prace, pruznost
Nevýhody
Absolutne se nedalo na nicem domluvit s vedouci
Musím bohužel dát i velké mínus za aroganci nadřízených, nerespektování volného času, povyšování se na podřízených (typu-budeš tady další hodinu, protože jsem se rozhodla), změny směn každou chvíli bez vašeho vědomí.. Vedení by mělo učit své ZMP slušného chování a respektování podřízené, jako člověka,ne jako hadr.
Mám ráda změnu. Každý den jiná pozice. To mě baví.
Extrémní šikana a nároky na zaměstnance, upínání se na jeho chyby a řešení třeba i 30 minut v zázemí, že vám spadla jedna tyčinka, nebo jste omylem nezarovnal konzervu. Dají vám na starost víc věcí, které se nedají stihnout (jinak než na ostatních filiálkách), aby se na vás mohli vozit, že vám to nejde. Skoro každý den výhružky, že vás vyhodí z hodiny na hodinu a neustálé zatahování do kanceláře a další výhružky. To vše i přes to, že mají podstav. Psychické týrání je na denním pořádku celou směnu, jen když přijde někdo z vrchu, jsou napečené koláče a vše vypadá jak má (tedy je to naaranžované). Porušují se základní úkony při práci, které jsem měl ve smlouvě a v kartě zaškolení. Museli jsme při každé návštěvě oblastního a regionála vše předělat a když odešli, tak to vrátit zpět, jak si vedení prodejny přálo (za hlasitého křiku a výhružek vyhazovem, samozřejmě jsme kvůli tomu byli až pozdě do noci v práci). Kolegyně kolem mě dokonce plakaly a psychicky se hroutily. Jedna dokonce před půl rokem z toho všeho i zkolabovala. Každý tu dává výpoveď, protože se to tady nedá a oblastní vedení to musí tušit, ale nic nedělá. Opravdu ostuda této společnosti. Už nikdy víc.
Pracujete od rána do večera a od večera do noci. Žádné volno,příšerná buzerace.A pokud potřebujete volno abyste si mohli něco vyřídit tak máte smůlu. Volno a dovolenou tak pouze jak se to hodí nadřízenému.Po práci přijdete domů a padnete za vlast vyčerpáním.
Výhody
Zhubnete, nemáte čas se ani najíst
Nevýhody
Žádné volno, buzerace, špatně vedení
Absurdní pravidla a firemní zásady, nad kterými zákazníci kroutili hlavou, pravidelné odchody v jednu ráno, stokrát denně lítání z pekárny na kasu a zase zpět a krom toho natahat dvacet palet vod a vybalit deset palet míchaček. Po šesti dnech v práci jeden den volna a ještě vás otravovali po telefonu. A to vše svého času za úchvatných 12 tisíc čistého (2012).
Výhody
Zhubnete za rok dvacet kilo, nemusíte chodit do fitka
Nevýhody
Zapomeňte na volný čas
V Lidlu jsou často přesčasy resp. přesúvazky v rámci přípravy akcí jsou směny plánované do 23 ale docela pravidelně odcházíme 00 - 01 h. ale je to zaplacené :D
Výhody
stravenky, multisport
Nevýhody
stravenky neplatí všude...
v minulé firmě jsem se naučila práci s prodejem a pokladnou , jak obsluhovat zákazníky
Výhody
nebyly
Nevýhody
malý plat
příjemný kolektiv,vstřícnost ze strany zamestnavatele,dobré platové ohodnocení
Výhody
stravenky, benefity
Nevýhody
v současné době špatné vedení prodejny, karierní postup
Strašně dlouhé směny , velmi nízké platy, buzerace.
Výhody
žádné
Nevýhody
dlouhé směny
Odporne chovani k zaměstnancům,neváží si stálých zaměstnanců,vedení arogantní chovani ,Neustale kontroly,Ocekavaji práci jako od strojů a ne od lidi
Výhody
Vyhoda žádná
Nevýhody
Špatné vedení, neumí planovat směny, arogantní chovani, špatný kolektiv, špatny přístup k zaměstnancům, nespravedlive rozdelovani smen, žádné volné vikendy i několik měsíců
Nelze sloučit soukromý a osobní život. Dobré ohodnocení
odstrašující příklad chování nadřízeného k podřízeným
Lidl od 1.3.2018 opět navyšuje mzdy, ovšem není to z lásky ke svým zaměstnancům, ale z důvodu obrovské fluktuace, co tento řetězec provází. Práce je natolik fyzicky a psychicky náročná, že málokdo vydrží zde pracovat delší dobu. Jako bývalému manažerovi prodejny mi dodnes v uších zní slova některých svých pokladních, že neviděly své dítě vyrůstat. Br.... Vedení děs, regionální manažeři jdou díky svým statisícovým platům přes mrtvoly. Doporučuji pouze jako krátkodobý přivýdělek.
Přístup zaměstnavatele k zaměstnancům je velice pozitivní, důkladné zaškolení,následná školení, přiměřený plat, nyní už i benefity, dobré zázemí. Dodržování pracovně právních vztahů.Moderní pracoviště.
Výhody
Bonusy
Nevýhody
Těžká práce
Dobrý den, už toho mám dost !!!!!!. Má přítelkyně pracuje v lidlu již pět let, když jde do práce na ranní tak chodí na 5.15 a domů jezdí mezi 17.00 až 17.30, a to každý den velmi často 6x za sebou to mi opravdu nepřijde jako normální!!. Jeden příklad za všechny : den předem jí řekli že pujde do práce na ráno jen maximálně do 11.30 - přijela domů v 18.00, jezdí do práce autem ... 4 km. A jinak - jednou jsme měli domluvenou večeři a že přítelkyni vyzvednu v práci měla jen do půl třetí, tak jsem tam přijel a v zápětí mi volala že musí být ještě hodinu v práci že toho mají moc a že mi vzkazuje vedoucí že mám prostě počkat tu hodinu na parkovišti, no do lidlu jsem raději nešel protože jednu podmínku jsem již měl......
Prostě když vaše přítelkyně bude pracovat v lidlu, tak bude jen chodit do práce, když přijde z práce tak se možná nají když ovšem udrží lžíci, když se nají tak spí a pak už jen spí a spí a spí, a o manželských povinnostech ani nemluvím je bezpředmětné.

Takže pokud se chcete doma pořád jen hádat lidl je správná volba.

A když se náhodou hádat nebudete tak se prostě a jednoduše neuvidíte.

Přítelkyně již v lidlu nepracuje, jelikož by byla v této době již hospitalizovaná v Kosmonosech.

Pokud bude lidl v tomto stylu pokračovat tak jen tak dál, ale za nedlouho tam nebude mít kdo pracovat !!!!!!!!!
Výhody
Nic mě nenapadá
Nevýhody
VŠECHNO
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Lidl a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
Na základě 6 365 recenzí