Recenze zaměstnanců na pozici Skladník ve společnosti Lidl

Skladník7 recenzí
Česká republika7 recenzí
Nalezeno 7 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (6 365)
V prvé řadě bych rád podotkl že firma LIDL nabízí smlouvu na 6 hodin.Všude se chlubí plakáty,bilboardy apod.Za dobré penize skvělá pracovní doba čas s rodinou a volne aktivity,Jedna velká LEŽ Když jdete po 8 hodinach domu jste vlastně rádi.Když si něco potřebujete zařídít skoro se musíte prosit na kolenou aby ste mohli jít po 8 hodinach nedej bože třeba po 7h nebo 6 h domu(což je vaše pracovní doba uvedena ve smluově´).Lékaře apod.vám nejradějí řeknou at si to zařídíte v den svého volna kdy si máte odpočinout protože a jelikož se nedodržuje v lidlu skoro nic je to velice náročné.Pokud byste chtěli chodit po své pracovní době co máte ve smlouvě vyhodí vás za něco jiného.Ale to by ještě nebylo nic proti chování vedoucich kteří si myslí že ste jen nástroj a pokud nebudete vyhovovat nebo řeknete názor jdete o dum dál.V lidlu se jen lže a hraje se na něco co není.Byla by to dobrá práce kdyby se dodržovala věc kterou se lidl chlubí viz pracovní doba nebo i další věci v podobě přecházení spocení ze suchého odělení kde je v létě 40 stupnu a teče z vás pot proudem jak z koně pošlou vás do chladaku protože ste jim ukraděni a nemají lidiTo samé platí že vás pošlou z chladaku či mrazáku kde je - 30 stupnu na sklad kde je 40..Hrozně se pak diví že je někdo nemocný.V lidlu dělám několik let takže to nejsou ukvapené závěry ani výmysly.Pokud se nebojíte tvrdé práce za slušné peníze a vedení které vám skoro s ničím nevyhoví a ste jim totalně ukradenií,nebudete mít na nic čas,sílu ani náladu.Klidně se přidejte!
Výhody
Dobrý plat
Nevýhody
Pracovní doba, Vedení a jeho Přístup.Pracovní podmínky.
Super práce. Čas rychle utíká a vše bylo super. Doporučuji.
Můj bratr nastoupil jako skladník do logistického centra, práce byla těžká a náročná, ale pracoval s plným nasazením., podle potřeb skladu zůstával na pracovišti i do noci. V době jeho nástupu sklad nutně potřebval posily, tak spolu s ním bylo přijato dalších 7 zaměstnanců. V okamžiku kdy se blížil konec zkušební doby nastala situace kdy bylo i méně práce. Po jedné směně s ukončením kolem 23 hod. dostalo všech 8 zaměstnanců výpověď ve zkušební době, bez varování, bez toho, že by se dopustili nějakého prohřešku nebo práci zanedbávali. Prostě je nepotřebovali, pracovní smlouva tak byla vlastně skoro fiktivní a potřebovali jen výpomoc v době největšího náporu na sklad. Manežer tak rozhodl přesto,že od jeho podřízených dostal návrh na přechodné řešení přeřadit je zatím na jinou práci a veškerá řešení odmítl. pravděpodobně pokud se nápor ve skladu zase navýší přijmou další s podobným scénářem. Nevím proč se tak děje, ale zřejmě jim na lidech nezáleží. Od mého bratra vím jaké rodinné poměry jeho spolupracovníci měli a jak je to zasáhlo lidsky a existenčně. Možná by bylo vhodnější hledat v dibě náporu na sklad brigádníky a nezaměstnávat pracovníky na hlavní pracovní poměr, když je smlouva pravděpodobně předem jen po dobu zkušební doby.
Byla jsem tam přes agenturu, neustálé rušení směn. Špatný kolektiv. Špatně chování zaměstnanců a vedení k brigadnikům. Neustálé povyšování nad brigádníky.
Výhody
Velké peníze
prace v klidném prostředí fajn lidi málo práce 30 min přestávky atd
Výhody
přestávky
Nedůstojná otročina. Stresující prostředí. Nedoporučuji, za ty peníze to opravdu nestojí. Těžce vydřené peníze.
Naskladňování zboží do regálu pomocí čtečky v programu SAP.Šikana na pracovišti,arogantní vedení,nařízené přesčasy hodinu před koncem směny.
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Šikana
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Lidl a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
Na základě 6 365 recenzí