Recenze zaměstnanců na pozici Vedoucí Směny ve společnosti Lidl

Vedoucí Směny5 recenzí
Česká republika5 recenzí
Nalezeno 5 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (6 299)
Přijdete do práce a máte před sebou 8 úkolů, kdy se za 30 min přidá dalších několik a pak dalších několik a tak dále, pak odcházíte z práce a jste rádi, že předáváte své tři úkoly na další směnu a doufáte, že nejsou naštvaní.
Když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají.
Byl jsem na pozici Vedoucí směny. Vše jsem ovládal , jak se sluší , nic neporušil ze smlouvy , do práce nechodil pozdě. Dokonce dodělával práci po předchozí směně. A vděk? Žádný , každý chodil za mnou a já hlupák měnil směny , aby byl každý spokojený. Zákazníci mě milovali. Vždy usměvavý,vyšel vstříc. Dá se říci , že chodili raději když jsem měl směnu já,než ostatní VSka. No poslední směnu mě nechali odpracovat celou , a když jsem měl padla. Čekala mě v kanclu manažerka a oblastní manažer s výpovědí. Takhle hezky s vámi zacházejí v nové pobočce v Karviné.
Nebudu tu psát odkud jsem nebo na jaké pobočce jsem pracovala.
Jen chci novým zaměstnancům Lidlu sdělit, že pokud mají zkušební dobu, tak ani poslední den zkušební doby nemáte práci jistou. Aniž by mi někdo dal důvody, nějak mě po dobu zkušební lhůty říkal, že dělám věci opravdu špatně, že jsem pomalá nebo že mi práce nejde, mi můj nadřízený dal prostě z čistého nebe výpověď z minuty na minutu, aniž bych něco porušila, chovala se nějak nedůstojně a nebo abych provedla něco, čím bych porušila smlouvu. Nic takového se nestalo a bez udání důvodu, že jsem prý jen nesplnila jejich očekávání mi můj nadřízený dal padáka.

Neuvěřitelný! Poslední den zkušební lhůty a ještě jsem si ten den pěkně do konce odpracoval.

Nejhorší je, že vážně nevím o ničem co bych udělala nebo dělala špatně. Na pokladně jsem byla rychlá, měla málo storn, přístup k zákazníkům jsem měla profesionální, dodržovala smlouvu, postupy, byla v práci i někdy déle když bylo potřeba. Nikdo si na mě nestěžoval s kolegy jsem vycházela taky dobře a taky nikdo z nich nechápal můj odchod, stejně tak, jako já!!

Nelíbil se mi přístup mého nadřízeného a opravdu mě dost mrzí, že jsem do Lidlu vůbec někdy šla. Je to odporný hnus!

Byla jsem navíc nabraná jako vedoucí směny a nikdo ani při zaučení mi neříkal, že dělám něco špatně nebo že mi to nejde ba naopak mě všichni opravdu chválili.... Takže tohle chování je pěknej hnus!!!
Výhody
Výplata včas na účet a stravenková karta je taky super.
Nevýhody
Nic nemáte jistého a pokud Vás chce někdo vyštípat bez důvodu, tak se mu to prostě podaří.
Fajn kolektiv, individuální přístup k zaměstnancům.
Výhody
Plat
Nevýhody
Přístup
Vážení čtěte: mé hodnocení z 19.8.2017. Pracoval jsem zde jako vedoucí směny. Většinou na všech pobočkách dobrá parta až po zástupce manažera. Od manažera a regionálního manažera hrůza.
Popíši nevýhody vedoucího směny a zástupce manažera. Několikrát týdně se Vám stane, že jste vedoucí celé směny sám(správně by měli být dva) a máte k dispozici 6 kas, ale pouze 5, nebo 6 lidí na směnu i s Váma jako vedoucím. Už to je absolutně absolutní...

Takže do toho se staráte jako vedoucí o ovoce zeleninu(tady někdy můžete být furt) máte kasu( většinou 5, protože pekař má 6 aby stíhal), musíte si dělat hodinové obchůzky obchodu(kontroluje Vám notýsek manažer a jiní), pouštět lidi na pauzu(takže pak jste volán na kasu jaku 4) kontrolovat práci co jste lidem zadali, vyřizovat reklamace (vypisujete papíry, lítáte do skladu a zpět), vrácení přímo na pokladnách-nebo když se pokladní v něčem spletou(klasická hláška Lidlu- voláme vedoucího na pokladnu)- můj rekord je, když jsem v jedné směně šel na pokladnu 52x a strávil jsem s tím skoro 4h ze směny(pak máte stíhat vše okolo..), musíte přejímat kamion, vyúčtovat pokladny lidí s mezisměn a dát kasy případně těm co přišli.

Teď si vemte, že do toho všeho je hodně lidí a vy sedíte na pokladně(máte pak hodně pocity šílenství a bezmoci) a ještě do toho máte služební tel, který se někdy ozývá furt(můj rekord je přes 3h hovorů ze směny), do toho máte určité úkoly jako vedoucí(které opravdu musíte udělat a v určitý čas) a teď si vemte když připravujete zboží na druhý akční den(je toho jednou tolik) do toho všeho Vás neustále peskuje manažer, či regionální
 - více...
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Lidl a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
Na základě 6 299 recenzí