M&M reality holding a.s

Hodnocení od zaměstnanců společnosti M&M reality holding a.s

Zobrazeny všechny recenze (30)
Je potřeba být komunikativní a umět se dobře otáčet. Touto prací se dají vydělat velmi dobré peníze.
Dobré firemní zázemí, práce na OSVČ, peníze podle odpracované práce, dobrý kolektiv, super firemní akce, je dobré mít hroší kůži protože člověk vždy nekomunikuje jen s příjemnými zákazníky.
Když má člověk dobré nasazení dají se tu vydělat opravdu hezké peníze. Mám svůj vlastní rozvrh podle kterého funguji a vyhovuje mi to, mám tak i čas na rodinu a jiné věci. Spolupracovníci se kterými jsem v kontaktu jsou fajn, umíme si navzájem poradit a pomoci si, s vedením je taky dobrá domluva.
S prací realitní makléřky jsem spokojená, vyhovuje mi že práce závisí jen a jen na mě a podle toho se taky odvíjí má finanční odměna. Občas je trochu komplikované dát dohromady osobní život a práci, ale jsou to jen určité vyjímky.
Jako OSVČ v této firmě působím už několik let. Dříve jsem zkoušel fungovat na vlastní triko ale nešlo mi to a neměl jsem chvíli klid. Tady je dobré zázemí a i kultura firmy mi sedí, jsem více v klidu, peníze mám velmi dobré, ale to samozřejmě záleží na tom jak já pracuji.
odpracovala jsem ve firmě mnoho let, absolutně si neváži člověka, jste jenom stroj na peníze, pěšák, který maká na to, aby se vedení mělo jako v peříčku. Jste OSVČ, tudíž si vše platíte a k tomu všemu s uzávěrky vám seberou 2/3 a vy dostanete drobné, aby si člověk vydělal musí pracovat od rána do večera + so + ne. velký tlak na prací, neustala buzerace a žádná podpora, nebo zastání se strany vedení. Teď dělám stejnou práci v jiné RK a je to super, lituji že jsem z MM-reality neodešla mnohem dřív.
Výhody
žádné
Nevýhody
OSVČ od rána do večera + víkendy
Práce realitního makléře je sice náročnější, člověk se musí umět otáčet, ale peníze jsou za to velmi dobré. Je dobré že na pobočce ve které funguji si umíme pomoct a konzultovat mezi sebou co a jak. Vyhovuje mi že se zde ani nedá použít slovo stereotyp, vždy jsou to jiní lidé, jiné nemovitosti i jiné příběhy.
Pracovala jsem na pozici asistentky ve Svitavách, hodnotím tedy hlavně tuto pobočku a vedoucího pobočky, oblastního manažera. Náplň práce byla zajímavá, různorodá, především administrativní. Různé firemní akce, semináře a kolektiv asistentek byl super. Ovšem chování pana vedoucího bylo plné falše, lží a přetvářky. Na to, že by asistentka měla být tým s jejím vedoucím, se ve Svitavách vůbec nehraje. Arogance na denním pořádku, shazování a pomlouvání realitních makléřů apod. Samozřejmě se projeví až po pár týdnech. Když jsem odcházela (což nemohl vůbec čekat) dozvěděla jsem se později, jaké lži o mě prohlašoval (ostatně jako o každé asistentce, která se tam vystřídala - průměrně 4 as. do roka) a že mě vlastně stejně chtěl vyhodit atd. MM reality doporučuji, ale ne ve Svitavách a Litomyšli.
Výhody
firemní akce
Nejvíce mi vyhovuje že si práci naplánuju sám podle toho jak je potřeba, podle toho se pak odvíjí i výplata.
Práce s nemovitostmi mě baví, je to nestereotypní práce, kdy se člověk každý den potká s někým jiným co má jiné požadavky. A velmi dobře se touto prací dá uživit když se člověk zajede do systému.
Po tom co jsem sem nastoupil chvíli trvalo než jsem do toho dostal, ale když se v tom člověk naučí chodit jde pak všechno jako hodinky. Člověk se musí naučit uspořádat si čas tak aby toho stihl co nejvíce, a to je podle mě věc kterou člověk ocení i v běžném životě.
Líbí se mi tu, náplň práce je dobrá, člověk si může jet podle svého rozvrhu a schůzky s lidmi si sjednat podle toho jak mu to vyhovuje, a platové ohodnocení je podle mě více než dobré.
Práce je to dobrá, za dobrý peníze a nesetkávám se tu se stereotypem.
Jako makléř se tady velmi dobře uživím. Práci si sjednávám podle svého rozvrhu a vyhovuje mi to. Když je potřeba, máme velmi dobrý kolektiv a dokážeme si navzájem pomoct/poradit.
Má náplň práce je administrativní a asistenční především. Jako zaměstnanec mám možnost dalšího osobního rozvoje, pracuji v přátelském kolektivu a mé pracovní prostředí je jedničku. Velké plus jsou firemní akce, kde se jako kolektiv utužíte.
Realitního makléře jsem začal dělat už před lety. K této společnosti jsem se rozhodl na základě doporučení. Po hlubším zajímání mě oslovilo celé fungování firmy. Ted už bych neměnil. Kolegové, prostředí a vše s tím spojené je pro mě jako dělané.
Snažím se především uspokojit potřeby mých klientů. Práce realitního makléře je pro mě zábavou. Přicházím do styku s novými lidmi, sám se mohu inspirovat nabídkami které nabízíme. Je důležité umět s klienty komunikovat a hledět na jejich požadavky.
Oceňuji různé společné akce, nadstandardní přístup, firemní dovolené a výborný kolektiv. Jako realitní makléř který už má své jméno si přijdete na dobré finanční ohodnocení. Píle je důležitá.
Jako asistentka pobočky mám na starost hlavně administrativní práci, což jsem také hledala. Sjednávám schůzky, pořizuji záznamy ze schůzek. Má náplň práce je rozmanitá, nejedná se o stereotyp.
Výhody
Jako bonus pracuji ve přátelském kolektivu a mám prostor pro seberealizaci.
Jsou tady kolegové na které se dá spolehnout, což je v některých situacích velice důležité. Pokud víte co je váš cíl a jdete si za ním, tak se z vás může stát kvalitní realitní makléř, kterého si budou lidi doporučovat a to je můj cíl v této firmě.
Pod touto firmou pracuji už pár let. Za tu dobu se toho hodně změnilo. Firma vyrostla. Máme spousty spokojených klientů a to mě na mé práci baví. Chci pomáhat ostatním a fungovat jako makléř, které si lidi doporučí. Každý z nás si svou čest obhajuje sám.