Manpower

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Manpower

Vše
Česká republika18 recenzí
Nalezeno 18 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (17 306)
Moderní pracoviště, tempo, pauzy na oddech, automaty s občerstvením, doprava.
Práce na letišti pod společnostmi Manpower byla vždy v pořádku. Skvělá šéfová.
Společnost, která má zájem o provize za zprostředkování, žádné další zájmy nemá. Tady máš práci a starej se,nic po nás nechtěj,to je celý přístup agentury Manpower.
Byl jsem spokojený v této firmě neměl jsem jim co vytknout.
Každý pracovní den v této společnosti přináší něco nového. Ne zažila jsem ani jeden den, který by proběhl přesně tak, jak byl naplánovaný. Práce je velmi pestrá a různorodá a skutečně se člověk u ní nenudí. Někdy je to zábava, někdy naopak velmi těžká dřina. Jako v každé větší společnosti i tady příznivé změny jdou dost pomalu, obzvlášť pokud nemáte podporu vedení. Na druhou stranu díky Manpoweru jsem poznala spoustu nových lidí a získala tak mnoho nových přátel. Nejhorší na této práci je vidět zklamání lidí, jenž očekávali něco jiného a zase to nejlepší za dostiučinění je vděk těch, co spokojení naopak byli. Toto povolání mě naučilo, že práce s lidmi je ta nejhorší a zároveň ta nejzábavnější práce, jakou jsem kdy měla. I proto bych chtěla do budoucna zůstat v oboru.
Výhody
Práce u které se člověk rozhodně ne nudí
Nevýhody
Není úplně vyvážen poměr práce - plat
Byl sem spokojený ale mezi.kolektivy znikal.rasizmus proto sem ukončil.pracovni pomner
Výhody
Oděv a karta na stravovani
Nevýhody
Špatný kolektiv
Plat hrozný :) Pořad mění směny jednou ranni/odpolední potom jenom na jednu směnu a vyhažou polovinu firmy i ty co před tydnem nebo dvěma nabraly kvuli snižovaní stavu :D no uplně na víte co ;) Přistup take hrozný. Nedoporučuju, Agentury by opravdu měly zrušit všechny a nechat jen nějake malé pro cizince jinak nejsou třeba:)
Výhody
Nic
Nevýhody
všechno :)
Byla jsem spokojená, práce mě bavila a dala se zvládat. Škoda byla, že jsem měla produktivitu nad 100%, která nebyla u mě nijak ohodnocena, protože stačilo ji mít jen nad 90%.
Výhody
Dala se přehodit směna, odpolední za ranní
Nevýhody
dlouhá doba dojíždění pro mě, velké teplo na hale v létě
Práce jako taková velice dobrá a člověk se opravdu nenudí, jenže to nese i své mínusy, neboť většina víkendů se pracovalo, takže volna byla v nedohlednu
Výhody
Slevy do muzea a poukázky do obchodů
Nevýhody
krátké dovolené, žádný pozitivní přístup od mistrové
Do wszystkich polaków którzy pracuja albo chca pracować w agenturze Manpower ludzie jak was tak poslucham w tych recęzjach tak niektórzy tę agenturę chwala a niektórzy narzekaja po pierwszy jak przyjedziesz do czech nie dostaniesz odrazu za pierwszy miesiac pracy 32000 koron czeskich ani 35000 koron czeskich w czystym té kwoty to wszystko jest brutto pierwszy wyplata to jest tak 18000 aż 21000 a tak aż przez 3 miesiace potem jest możne że wam zrobia podwyszkę a czytajcie umowy o pracę dokladnie w czechach jest prawo że pracodawca może wam powiedzieć abyście zostali w pracy nadgodziny a w škoda auto jest dobrze się zapisać do odborów a oni maja prawo bronić was jeśli się wam coś nie lubi z wyplata i agentura morze wyladowac u nich na dywaniku.
Výhody
Super kolektiv
Nevýhody
Kratka dovolená
Krásné období, moc se mi líbílo. Žádná nuda a stereotyp
vedení bylo ochotné ke svým zaměstancum , ruzné bonusy
Výhody
s ubytovaním
Neochota přeřadit po určité zkušenosti na jiné místo,okamžité zrušení smlouvy ve zkušební době po 2 nedostatcích
Výhody
stravování ve firmě kde jsem pracoval teplé jídlo i v noci
Nevýhody
prostory šaten a sociální zařízení/wc+sprchy/
Pobočka přesunuta, nevím kam. Už je to dlouho, ale problémy jsem s ní neměl. Pokud se o Vás stará vedení z místa výkonu práce, tak se s nimi ani moc nespojujete, pokud nedávají měsíčně stravenky.
Pracowałem w tej pseudo firmie!
Miałem wypadek , do dzisiaj czyli już 6 miesięcy po nie dostałem wynagrodzenia za chorobowe nikt się tym nie interesuje , jeszcze by tego było mało zwolnili mnie i też do dzisiaj nie dostałem żadnego świadectwa pracy .

Zabierali ludiom z wynagrodzenia opłatę za dojazdy ich autobusem , gdzie ludzie dojeżdżali własnym autem :)

Albo zabierali z wynagrodzenia opłaty za Hotel gdzie ludzie dojeżdżali z domu w Polsce własnym transportem. Normalnie żenujące , a najlepsze w tym wszystkim jest to że jak się postawisz i chcesz dociekać swoich praw i wyjaśnienia to po prostu cię zwolnią bo podpisujecie umowę w której mają do tego prawo . No i zmuszanie ludzi do pracy po 16 godzin to już nagminne . NACIĄGACZE I NIC INNEGO !!!

Tak że zastanówcie się zanim podejmiecie decyzje tam pracowania.
Výhody
w firmie Manpower nie ma żadnych plusów
Nevýhody
bardzo wiele jest minusów, plusy tylko po stronie Skody nie tej firmy
Spokojenost dobrý kolektiv ani ne náročná práce jinak vše dobre
Výhody
odmeny
Nevýhody
krátké dovolene
без коментар .
имат мнго пропуски в отношението си към работниците.

не спазват договорките.
Nevýhody
имат мнго пропуски в отношението си към работниците. не спазват договорките
As an office coordinator I had an opportunity to become a part of great dynamic team. Very quickly I obtained wide knowledge of HR environment and I was able to participate on various projects. I used to work both ways - individualy and also in a close contact with other team members.I learned to multitask and state priroties and organize my work very well.
Zobrazit další recenze spol. Manpower
Můžete zkusit: