McDonald's

Vše
Česká republika53 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 53 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (204,709)

Jediné co mě tam udržel byl kolektiv

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Pracoviště plno hlavně mladých lidí, práce plná stresu a tlaku za min plat

Výhody

jídlo zdarma po 22. hodině

Nevýhody

stres, tlak, samostatnost(někomu může dělat problém)

Strašný přístup k zaměstnancům

V tomto rychlém občerstvení jsem pracovala dlouho. Tvrdilo se, jak je zde fajn kolektiv, že se dá na všem domluvit a jde jen o komunikaci. Bohužel se se mnou po roce začalo zacházet jako s hadrem, manageři se chovali arogantně, ve směnách byl zmatek a kolegové byli nepříjemně dětinští (což se dá čekat od puberťáků). Hlavního managera se všichni báli, protože nikdo nevěděl, s jakou náladou přijde do provozovny. Ve zkratce - třeba budete mít štěstí zapadnout, ale za sebe nedoporučuji.

Výhody

Benefitní slevy, pro plné úvazky oběd do 120 Kč zdarma

Nevýhody

Přístup nadřízených, občasné směny bez svačiny, nehledí se na předpoklady (např. nezvednutí 30 kg krabice)

Nepřátelské prostředí

V této firmě jsem pracovala téměř dva roky. Jediné, co jsem se v ní naučila, bylo, že nikdy nedosáhnu postupu bez lezení do zadku. Lidé na vyšších postaveních v této firmě jsou agresivní a egotičtí a na své místo se dostali proto, že se rvali a ostatní jim byli jedno. Samotnou práci jsem měla ráda. Ale pokud je to vaše první zaměstnání, bude pro vás náročné najet na linii fungování v tak povrchní práci, protože vám s tím nikdo nepomůže. A na všechno budete muset přijít sami, jenže pokud na to nepřijdete hned, dostanete již druhý den práce seřváno, že něco nevíte. Ty nejhorší lidi ve svém životě jsem potkala právě na vyšších místech v této firmě.

Výhody

Naučila jsem se, že musím kašlat na druhé, abych dosáhla vyšší funkce.

Nevýhody

Neochota zaměstnanců

Uff... Klobouk dolů před těmi, co se dostanou na manažera z pozice ,,BURGER''

Byl požadavek jistě chci hlavní pracovní poměr...Samozřejmě, že jsem dostal brigádnickou smlouvu...Bylo mi řečeno ranní a odpolední, bude li třeba případně i noční...Samozřejmě, že po měsíci jsem měl jen noční...A bonus navrch...Mc'Donalds ve správě společnosti Jandouš ní neodváděli soc. ani zdrav.Noční jde o úklid...No úklid je to pořádný, jen s prostředky, které jsou poskytnuty se jen s těží lze přiblížit hygienické normě...,, Ať žije Korupce''

Výhody

Můžete zůstat na U.P. a neuvidí li Vás tam, pak máte vyhráno..., Také po zavírače si může personál rozebrat zbylé připravené potraviny.

Nevýhody

Mnoho plýtvání, drahé jídlo i pro zaměstnance, zpjech a povýšenecké jednání nadřízených.

Strašné

Každého bych od tohoto rozhodnutí odradila. Pracovala jsem v Praze na Zličíně Homepark. Byla jsem tam jako brigádnice. Horror. Práce byla nudná. Nízký plat. A to nemluvím o řvaní na zaměstnance před zákazníky. Náhodou položíte hadr vedle a už jste: blbá, p*ča, naprosto k ničemu atd. Takové to nadávky jsem slyšela pouze od paní která vypadala jako nafouklá krysa. Červené vlasy, tlustá, brýle, předkus. Vůči mě byla zaujatá od začátku. Křičela na mě nadávala mi asi že mě měla komplexy. V životě už do té restaurace nevkročím. Odnášela jsem tácy a měla jsem tam hrnky od kávy baristka mě požádala abych je tam teď nenosila, protože umývá. Hrnky jsem v Lobby umyla já, když jsem s posledním hrnkem šla za baristkou procházela jsem kolem šatny a slyšela jsem zvonit mobil. Měla jsem psa na veterině tak jsem si myslela že je to z veteriny. S tenkém jsem vešla do šatny ale bohužel mě paní krysa viděla. Položila jsem hrnek a telefonovala jsem. Hovor jsem dokončila a chystala jsem se jít zpět na pracoviště s jistou úlevou, že můj pejsek je v pořádku. V tu ránu dovnitř vyběhla krysa v doprovodu manažera. Obvinila mě z krádeže. Ačkoliv jsem se snažila bránit a vylíčit pravdu nebylo pravdě učiněno za dost a lež vyhrála a já jsem přišla o místo. Práce nebyla perfektní, ale to jak tam zachází s lidmi je hrozné.

Dobré na zažití práce

Doporučil bych každému, alespoň na pár dnů/týdnů si práci vyzkoušet. Není to tak lekhé, jak si všichni myslí. Dále pak používání a nakládání se surovinami je velice dobré a není to jak si většina lidí myslí. Vedení nebylo úplně nejlepší, ale to bych řekl, že bylo z nedostatku jak vedoucích, tak zaměstnanců.

Výhody

Komunita, Motivační akce

Nevýhody

Málo zaměstnanců - hodně práce, stresující prostředí

Bon

McDonald’s est recommandé pour une première expérience professionnelle.

pracoviště spíše pro mladší lidi

Byla jsem spokojená, vždy mi vyšli vstříc. Skvělá první brigáda.

práce mě bavila a naplňovala

nejlepší začátek co jsem mohl mít a doporučuji všem co by chtěli někde začít

super kolektiv

nové vedení je hrozné, ale manažeři, baristi, crew a crew trenéři jsou většinou fajn :)

Je to tam super

Doporučuji každému je to super zkušenost kolektiv je bezva a vše se vám do podrobna vysvětlí

Stresové prostředí

Práce v této společnosti je vhodná pouze pro velmi psychicky a fyzicky zdatné

Výhody

zaměstnanecké slevy

Nevýhody

Stresové prostředí a tempo

stresující zaměstnání

stresující zaměstnání ze strany vedení i zákazníků

Výhody

člověk se naučí řešit stresové situace

Nevýhody

stresující zaměstnání

Naučila jsem se pracovat s lidmi, našla si nové přátelé a naučila se spoustu novych věcí

Práce v McDonald’s mě naučila komunikovat s lidmi, učit se novým věcem a dala mi zkušenosti do další podobně práce.

Znovu bych tam nešla

Pro absolventa dobrá práce tak maximálně na měsíc.

Výhody

Nevím o žádných

Nevýhody

Neochota dohody

Pracoviště bylo neudržované, klouzalo to tam a malý prostor

Práce ve skladu mě dala, naučit se správně zacházet s potravinami pružného druhu a dodržovat nějaké plány, které člověk dodržovat musel.

Výhody

Jídlo po práci a pití kolik jsme chteli

Nevýhody

Chození do práce jen 2x týdně, malé výplaty

Dobrá zkušenost do života

Mekáč je místo, kde vás opravdu naučí všechno. Komunikovat se zákazníky, pracovat s penězmi, připravovat jídlo, obsluhovat a vynášet odpadky. Taky vás ale naučí, že nemůžete všem věřit, protože je místo plné lidí, co si hrají, že vás mají rádi a pak ti co vás mají doopravdy rádi. Jako první brigádu určitě doporučuji :)

Výhody

Benefit karta (platná po celé ČR), svačiny za polovinu

Nevýhody

Nezastavíš se :D

Ideální brigáda pro studenta

Ideální pro nenáročné studenty, je zde možná kariéra. jen je nižší platové ohodnocení

Produktivní a zábanvé pracoviště pro mladý kolektiv

Byla jsem tam jen na brigádě, takže jsem se nestačila rozkoukat

Výhody

nevím

Nevýhody

nevím

brigáda nebyla pro mě zajímavá

nadřízení byli povýšení, personál se měnil velmi často. Na brigádníky kladeny vysoké nároky.

Zábavné pracoviště, kde se dá najít příjemný kolektiv.

Vedení bylo dobré. Kolektiv tam byl lepší a mohl jsem si naplánovat svoje směny dopředu. Vyšli mi vstříc se vzděláváním.

Výhody

Určování směn dopředu.

Nevýhody

Náladovost zákazníků z jiných zemí.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě McDonald's a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3.5

Na základě 204,709 recenzí