Mogador

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Mogador

Nalezeno 5 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (6)
Tady totálně selhal lidský faktor. Tolik zášti a podrazů ať už od vedoucího nebo od spolupracovníků, to svět neviděl. Jasně, v každé firmě je "něco", ale tady je špatně všechno. Neschopná účetní, která neposílá včas dokumenty na OSSZ nebo vám špatně spočítá výplatu je jen třešničkou na pomyslném dortu. Pokud nechcete být lidskou onucí, najděte si práci jinde.
Firma která má na Zlínsku velmi špatnou pověst typu, šílený a hrubý majitel, samé kamery, přesný čas na přestávky, atd. Já mám na společnost Mogador jiný názor,výsledek velmi tvrdé práce, možná až někdo dokáže to co pan Jandora, pochopí. Tedy kromě snahy vedoucích pracovníků štvát lidi proti sobě, pomlouvat, udávat, atd.
Typický den, je takový, že pokud zjistíte kde má te ten den působit tak se tam vydáte aby jste obratem zjistili, že máte být jinde, než se výroba rozjede tak čekáte další dvě hodiny, takže vlastně chodíte do práce je proto aby jste čekali jestli se bude pracovat nebo ne. Vedení je uplně jedno co děláte nebo neděláte, jestli je uvidíte na pracovišti tak jen zřídka a sem tam vás pozdravý. Nic se neučíte neboť školení probíhají jednou za měsíc a dozvíte se akorát to, jaké jsou ve svetě růzdné standarty na potraviny. Firemní kultura je taková, že se šíří akorát tak pomluvy a nic jiného. Firmu několikrát naštivila cizinecká policie kvůli "lidem z východního bloku" . Nejtěžší na práci je si nějakou najít. A nejzabavnejší, je akorát odchod z práce. V Otrokovicích je mnoho lepších firem ale táto to není.
Výhody
Lehká práce, skoro žádná
Nevýhody
Kolektiv, malý plat.
Potravinářský průmysl, zákaz nošení jakýchkoliv šperků a ozdob, kamery, čipy,
O ničem strašně podminky , malý plat , blby kolektiv .
Výhody
Nic
Nevýhody
Nic
Zobrazit další recenze spol. Mogador
Můžete zkusit: