NÁRODNÍ DIVADLO

Hodnocení od zaměstnanců společnosti NÁRODNÍ DIVADLO

Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (6)
V ND se zastavil čas.Je to jedna z posledních státních institucích fungujících jako před 40 lety. Jak smutné!
Výhody
členské vstupenky
Nevýhody
příliš mnoho práce, ke které nemáte prac. nástroje
Vzhledem, k tomu, že jsem věděl do čeho jdu a jaká práce mne čeká, tak mě mohlo něco překvapit pouze v negativním směru a to se nestalo Čili spokojenost.Tomáš Sacher
Výhody
nepravidelná pracovní doba, dle potřeb repertoáru a zkoušek
Nevýhody
dovolená je v podstatě určená divadelními prázdninami, ale na to si lehce zvyknete
Žádná úcta k zaměstnanci. Žádná možnost plánování vlastního času (Ferman jen na nejbližší týden a nejdřív v pátek). Dle nálady. Žádné prémie!!!!!!!!!!!!!!!!! Žádné vánoční odměny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Šéf osvětlovačů, šéf jevištního provozu a ředitel vás nenávidí. Prostě ještě nevymysleli systém kde by se lousknutím prstů sama postavila scéna, nasvítila a ozvučili se účinkující. No a oni nás lůzu musí trpět a ještě do konce platit. Žádný kariérní růst, žádný výhled více peněz Nepochopitelné trávení času od rána do večera v divadle se žádnou informaci co se má dít a se žádnou pracovní aktivitou. Prostě někdy (častokrát) sedíte od 8 do 22:00 na šatně a nic neděláte. Že kdyby něco. O ničem kolektiv. Všichni mindráky žádná parta, v případě potřeby mít volno se musíte prosit o to aby to za vás někdo sebral. Prostě dovolená jenom v létě. Nikdo si neváží vaši práci. Jste tam nikdo. Na repertoár se na pár starých klasických oper a baletů nedá vůbec dívat. 90% Činohry je to největší dno jaké si dovedete představit. Pokud jste z branže a něco víte, počítejte s tím že tady padnete na dno. To nikoho nezajímá. Nesmyslné nápady vedoucích jako např. zákaz parkování kol v budově. Prostě tady když není co dělat, tak se začíná myslet. Pokud nechodíte na noční bourání a nemáte jich v měsíci několik, na výplatní pásce nečekejte cifru začínající 2. Pracujete za hranicí bezpečnosti práce. Nikoho to nezajímá. Samostatnost není vítána. Primitivní práci pro jednoho děláte v 5 lidech. Pokud máte rádi urážky a nadávky od vedoucího, tahle práce je právě pro vás.¨ Kromě standardních denních - více...
Výhody
výhoda pro ty co se vyhýbají své ženě a rodině.
Nevýhody
non stop v práci. svátky, víkendy, celé dny, málo peněz, špatný přístup, na nic mistr, na nic parta.
Kdybych se nestěhoval z Prahy nikdy bych tohle zaměstnání nezměnil .
Zobrazit další recenze spol. NÁRODNÍ DIVADLO
Můžete zkusit: