Nestlé

Vše
Česká republika7 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 7 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (11 363)

Trocha stresu za jistou mzdu stojí.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Jsem z podniku už nějakou dobu pryč, ale fajn kolektiv a pravidelná zasloužená mzda vykompenzovaly buzeraci vedení.

Výhody

Zvýhodněná strava, prispevky na sport, kulturu, vyzivove doplnky, podnikova prodejna, firemní akce, priplatky za prescas, nocni smeny, vikendy........

Nevýhody

Mnohdy nesmyslná buzerace vedení.

Né odbornost nadřízeného

Za 30 let vedení podniku zničilo tradiční značku. Hodně vedoucích pozic a dělníci pracují za dva.

Výhody

Plat na ůčtu

Nevýhody

Odměna záleží na způsobu jak kdo umí lézt do...

Nestlé

Great employer and great team. I developed my skills a lot there. I participated in many projects. I was working with ecommerce, social networks, ppc and muchmore.

za posledních pár let velmi vysoké odchody zaměstnanců, přetěžování lidí ve všech směrech.

Spousta nesmyslných nařízení a předpisů, např. držet se zábradlí, našlapovat po jednom schodu,zákaz telefonování na schodišti a přechodech a pod.přetěžování lidí, 12cti hodinové noční směny , neschopnost říci dopředu kdy na jakou směnu půjdete, volání domů a být firmě k dispozici 24 hod. denně. THP neplacení přesčasů za všední den, vybrání max 1 den NV i když přesčasových hodin máte třeba 20. Porušování kolektivní smlouvy s tichým souhlasem vedení ohledně směn atd. ...

Výhody

přízpěvek na obědy, benefit +

Nevýhody

Nevýhody: nemožnost si naplánovat osobní život, samé tabulky a schůzky několikrát denně o ničem

Podpora a zázení nadnárodní společnosti

Společnost podporuje a vzdělává své obchodní zástupce. Naučila jsem se vyjednávání se zákazníky,

Výhody

Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Sice produktivní pracoviště ale bez možností naplanování osobního života

Kdysi bych nestlé doporučila i přátelům,ale nyní už ne. Nikoho z rodiny bych tam neposlala

Výhody

Levné obědy pro zaměstnance, benefity, akce pro děti

Nevýhody

Všichni odtud utíkají, jsou pod tlalem stresu

one direction duty

- inserting invoices in a SAP software - comunication with KEY and Area managers - preparing bonuses (quarterly, monthly, yearly) based on sale or discounts - report of those bonuses

Výhody

free lunch, discount of Nestle products, financial support for sport, health and spa, variety work hours

Nevýhody

one way dute, not a lot of space to be creative and move on in career

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Nestlé a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

Na základě 11 363 recenzí

3,9 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život