New Yorker

Hodnocení od zaměstnanců společnosti New Yorker

Nalezeno 5 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (319)
Práce v oblasti, kterou mám ráda -Móda. Bohužel jsem do práce chodila hned po škole, a tak jsem později musela dát přednost studiu.
Výhody
Flexibilní, blízko k bydlišti
Nevýhody
Dlouhé směny, malá peněžní odměna, špatný kolektiv, stereotypní zaměstnání
Není o co stát. Za nějakých 90kč/h si pomalu nesmíte sednou, natož se napít. Kolektiv vedoucích s vámi nejedná fér. Opravdu nemám dobrou zkušenost s tímto pracovištěm (byl jsem tu cca. půl roku).
Pracovala jsem v NY 6 mesicu. Kdyz prijdou slevy chodi se do prace od 7 do 21 hodin. Jinak se vetsinou delaj 12 hod smeny. Vsude je hrozne moc prachu z obleceni. 30%sleva na obleceni, neplacene prezcasy. Vedouci toho maj taky nad hlavu protoze musi byt v praci od 7hodin kdy prichazi zbozi. Takze to se pak promita na jejich nalade. Porad maji malo zamestnacu protoze jim to nikdo nechce delat nebo to lidi zabalej jeste behem 1tydenniho skoleni. Plat kolem 15Kc cistyho plus stravenky. plus bonus 4000kc ktery vam muze kdykoliv vedouci vzit podle toho jak je spokojena s vasi praci.
Výhody
strukturovana firma kde se neco neveho naucite
Nevýhody
Prach, dlouhe smeny i 13hodinove neplacene prezcasy, zvedani tezkych beden, absolutni nestihani diky nedostatku zamestnancu, spatnej vzduch v obchode kde travite 12 hodin dennee
You must work long time (12 hours). I learn to work with money and help customs. There are many Slovakians workers. There is good collective. Our boss is very friendly and kind person.
Výhody
good collective
Nevýhody
Long hours
A typical day at work was quite busy, but I enjoyed this job. I liked the collective of the people who worked there. I helped people to find whatever they wanted and also i was giving them an advise.
Zobrazit další recenze spol. New Yorker
Můžete zkusit: