Hodnocení od zaměstnanců společnosti O2

Nalezeno 30 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (328)
firma velmi orientovana na vykon, efektivitu, naklady, tabulky, na druhou stranu zazemi velke stabilni spolecnosti
Firma si neváží zaměstnanců, systém povyšování je založen výhradně na známostech a vztazích, neexistují plány rozvije zaměstnanců, na pracovištích standardně není káva zdarma
Myslím, že O2 je dobrý zaměstnavatel, dobrá práce i vedení
Celý den vnucujete zákazníkům věci, které nepotřebují. Musíte nabídnout 20 z 20 věcí, když se Vám podaří 19/20 tak na vás spustí, proč jste jim nenabídli vše. Školení pro nováčky je v Praze na 14 dní, první dva dny Vás seznamuji s benefity, aby Vás naladili a vy tak měli věší chuť, dělat pro O2. Co Vás na školení naučí, je tak 10%, dalších 80% až na prodejně, kde Vás do toho hodí a musíte plavat. Když do toho jdete s tím, že si chcete vydělat na prodeji, tak převážně každý den řešíte jenom reklamace SETOBOXU, MODEMU a dalšího zařízení. Lidi jsou naštvaní a taky s vámi tak jednají. Bonus pro nováčka kterým se tak pořád chlubí je 15 000, které Vám vypláci po dobu 3 měsícu, tj 5000 měsíčně a ještě před zdaněním. Takže Vám přijde mnohem míň. Já odešel ve zkušební době a z provize, které vyplácí až za 3 měsíce mě odečetli ten nováčkovský bonus. Takže jsou to podvodníci a určitě nedoporučuji v O2 pracovat jako Konzultant prodeje.
Společnost zaměřena pouze na výkon. Člověk je pouze číslo a součást tabulky.
Byla jsme spokojena s úžasným kolektivem a celkovou prací společnosti.
People in O2 are mostly young and will not stay here long. This is also the reason for the higher fluctuation. People in my team were great and funny, unfortunately everything go down on managers and coaches.
přátelský kolektiv nápomocný kolektiv nápomocné vedení naučila jsem se pracovat ve stres. situacích nejzábavnější práce s klienty nejtěžší záchrana zákazníků, kteří opravdu zásadně nechtěli službu
Výhody
obědy levnější, více pauz(1x 30min, 3x 10min)
Nevýhody
nepříjemné účetní
Práce je velmi solidní, člověk má i dost volného času.
Práce v open space, celý den na telefonu, důkladné úvodní školení
Agentura která tuhle práci domluvila, pobírala půlku peněz te mizerné výplaty, kterou jsme dostávali. Vedení příšerné! Kolektiv především ženy - nikdy jsem nepoznala tak zahorkle a arogantní ženy.
Nevýhody
Peníze, kolektiv, vedení
Po většinu doby jsem byla v O2 spokojená, vedoucí mi vždy vyšla vstříc.
V tomto zaměstnání se jedná hlavně o každodenní komunikaci s lidmi na obchodní úrovní. Není nic jednoduchého a dost vyčerpávající. Ale kultura firmy toto vyčerpání vždy vylepší.
Výhody
Benefity, firemní produkty, kolektiv
Neustálé problémy kvůli změnám pracovní doby, náplně práce, práce - jednou v pořádku, za hodinu je tento způsob špatný, musí se to dělat jinak, druhý den, byl 1 způsob dobrý
Výhody
blízko možnost se stravovat, stravenky
Nevýhody
přístup
Společnost O2 Czech Republic je dobrý zaměstnavatel, vždy platí včas a férově, pracují tam šikovní lidé a naučíte se tam kouzlo obchodu, avšak mají zbytečně velké finanční plány.
Výhody
Neomezené provize
Nevýhody
Přehnané finanční plány
Celková spokojenost, příjemné pracovní prostředí, finanční ohodnocení a vstřícné vedení.
Bezohlední dravci, kteří si razí cestu vzhůru na úkor druhých zde budou jako ryba ve vodě. Chcete-li dělat práci dobře, zodpovědně a mít z ní dobrý pocit, utíkejte.
Výhody
služební telefon
Nevýhody
jste je číslo
Můj pracovní den zahrnuje každodenní komunikaci s novými a stávajícími zákazníky, následná péče o zákazníky, administrativa s tím spojená. Naučila jsem se nebát se lidí a komunikovat se studenými kontakty.
My first work as the best choice of the work but it gets really boring after long time Same days, same calls, same problems every day served in 50 calls a day but this was the only problem I had then I wanted to work abroad so I quit the job
Výhody
Best co-workers, good food, good job good everything
Nevýhody
Every day is the same almost nothing could surprise you
Typický pracovní den byl, že jsme přišli do práce, převlekla jsem se a poté šla na prodejnu, kde jsem musela nabízet každému zkz. a pomáhat jim vyřešit hlavní problém. Poté půlhodinová pauza, která se musela dodržovat samozřejmě, i když to takto bylo pouze u některých konzultantů, ti kteří si až moc rozuměli s nadřízenými, tak mohli mít i delší. Naučila jsem se práci se zákazníky, i ti kteří nejsou příjemní.
Výhody
stravenky, benefity
Nevýhody
nevyhovění volna ve špatných rodinných situacích, špatné motivování
communication with customers, care and sales. Either I called customers with a bid or they called for me and my job was to sell the services or products of company to them.
Výhody
benefits
Nevýhody
more stress
  1. Recenze od zaměstnanců