PAPERA s.r.o.

Hodnocení od zaměstnanců společnosti PAPERA s.r.o.

Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (5)
OZ má zastřešený plat, i když dalece přesahuje plnění. Bohužel, ten zastřešený plat je menší, než je v mnoha jiných společnostech fixní plat bez provizí.
Myslím,že nemá smysl dokola omýlat pořád tu samou věc. Jak Svitavští,tak lidé z přilehlého okolí moc dobře vědí,o čem je řeč. Vedení firmy je jedno z nejhorších,které jsem kdy zažil a už jsem toho zažil dost. O majiteli kolují doslova legendy, a vězte, že většina z nich jsou pravdivé. Ve firmě se za jeden měsíc vystřídá klidně na jedné pozici 10-15 lidí. A že se tam objevují opravdu zajímavé existence. Už jen tohle o něčem svědčí. Na úřadu práce Vám narovinu řeknou,ať tam ani nechodíte,že jste do týdne zase na úřadu. Vychystávání do omdlení, kolik máte na hodinu se nedozvíte. V práci trávíte klidně více než 12 hodin denně.
Výhody
Výhody nejsou
Nevýhody
Celá řada nevýhod
Akvizícia zakaznikov od 0 klientov do 3 mes. výpoveď ak nieje splnený plán ktorý aj keby mohol.. tak firma ťa nepodporí, lebo všetko je obsadené aj vlastnými OZ z PAPERY.....
Výhody
Home office, auto
Nevýhody
Istota
doplňování a vychystávání zboží pro zákazníky celý den se nezastavit spokojené jen když je práce hotová průměrná chystání velkých objednávek svačina
Zobrazit další recenze spol. PAPERA s.r.o.
Můžete zkusit: