Penny

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Penny

Nalezeno 52 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (362)
Práce s lidmi je vždy náročná ale pro me velice vyhledavana a velice me bavila a hodne jsem se nasmala
Práce pokladní v penny mě bavila kolektiv dobrý šefová úžasná ale platové podmínky pro mé potřeby nebyli dostačující..
Zábavná mezi lidmi
Nespokojenost s kolektivem jj inak pracovní směna vyhovuje
Nelze skloubit osobní zivot s pracovním
Arogantní nadřízení, časté změny v rozpisu směn. Neustálé umělé udržování ve stresu z interternich kontrol.
Uz nikdy, mozna jen brigadne
Zadne pauzy, narizene prescasy. Clovek mel prevazne problem si i odskocit na wc. Nestihalo se pect, doplnovat a byt na kase pri te hromade lidi cely den.
Clovek ma pak pocit, ze ti lide ani nechodi do prace.
Byli dny spíše dobre,ale dny i spatne
Byla sem penny spokojená byli sice dny že se mi chtělo brečet ale každá práce má sve
Už nikdy vic
Tato firma je jedna z nejhorších co jsem kdy mohla poznat. Už nikdy víckrát i kdyby to byla poslední firma která by zaměstnávala lidi!!!
Soukromý život a penny nejde dohromady, tam se prostě rodite jen pro penny a nic jiného je nezajímá že máte rodinu a svůj vlastní život! Směna na 10 a více hodit bez pauzy i když na ní máte nárok.
Jo dobrý
Jo dá se to ale frmol. A ty lidi zákazníci katastrofa
Katastrofa
Díky Penny jsem začala nesášet lidi, což je silene. Chování důchodcu nesnesitelne, kdyz vracite penize dojde duchodce a zacne na vas kricet. Kdyz nema karticku a je to drahe o 0,10 kč tak uz řve ze to nechce... Prestavka na svacinu neexistuje!!! Max. 5 min, kdy po ceste od peciva na toaletu sníte nejaky rohlik a to je vše. Chcete jit z hlavni pokladny na wc? Problém!! Jelikož kolegyne je arogantní a velice ji to obtezuje. Večerní úklid? Sama pípáte pečivo, slevnujete balene chleby atd a + uklizite celou prodejnu. Nerespektují žádné osobní volno. Směna má končit v urcitou dobu a ne aby ste tam byli jeste x hodin poté treba odpo az do 23:30.. Během 2 mesicu, jsem 2x přechodila horečky. Neustálé premenování smen. Jeden den to mate naplanovano Odpo a na druhy den se dozvite ze mate ranní. Zadny nezajem vedeni, ze z opo na ranní by se nemelo,ale oni to prece tak daji. Jedna muze chodit pozdeji do prace kvuli malemu diteti ,ale druhe to neumozní. Jo a ti lidi? Krici a vylevaji si sve emoce na pokladni a chovaji se k ni jak k nejvetsimu póvlu. Od té doby co sem v Penny me bolí žaludek i kdyz jdu do práce a jeste víc jak se z ní vracim.
Za mě nikdy více! Udělají vás otroka nic jiného. Fuj!
Stresující, uhoněné, fyzicky velmi náročné.
Ženy v Penn tahají i 50kg břemena, i když u pohovoru udávali pro ženy břemeno max 15kg, šance na přestávku, aby se člověk mohl aspoň trochu najíst, nepřipadá v úvahu, pokládní ukusují svačinu za provozu na pokladně, špinavíma rukama od peněz! Na směně jsou vždy tři prodavačky a jeden zástupce nebo vedoucí. Když tři prodavačky musí jít na pokladnu, zástupce musí zvládnout sopek pečiva, doplnění mléčných výrobků, které se doplňuji po celý den, kontrolu ovoce a zeleniny, čistota prodejny, storna a reklamace na pokladnách, obsluha zákazníka na prodejně. Člověk se v penny nemůže ani v klidu vyčůrat.
Penny sedře člověka z kůže až do morku kostí, nabízí vysoké platy, ale nikdy jsem tak velkou výplatu jakou jsem měla uvedenou ve smlouvě nedostala, ke každému konci měsíce pan vedoucí hlásil všem zaměstnancům, že jim chybí nějaké hodiny a že si musí do konce měsíce udělat neplacený přesčas, aby jim hodiny seděli. Já osobně jsem si své příchody a odchody zapisovala do kalendáře, někde jsem měla i nějakou hodinu přesčas, ale pan vedoucí každý měsíc tvrdil, že mi 4-5hodin chybělo a musela jsem si je nahradit jako neplacený přesčas. Vedoucí když měl ranní směnu, často zaspaval, někdy i o půl hodiny, čekali jsme na něho vždy venku v mrazu, začali jsme pracovat o půl hodiny později kvůli němu a pak nás honil jak zduté kozy a rozdával úkoly, vždy když zaspal bral si od nás čipovácí kartičky a zadával nám tam příchod on přes PC co přesně kdy zadával a jak s hodinami zaměstnanců manipuloval už nevíme.

Do Penny už nechodím ani nakupovat, jen vidím nápis Penny a mám husí kůži.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Směna bez přestávky, málo zaměstnanců na směnu
Produktivní a časově náročný
Práci mám ráda, ale v podmínkách jaké Penny nabízí je to dost náročné. Je to práce jen pro silné povahy. Pro lidi kteří pracovat chtějí a chtějí aby to úsilí bylo vidět.
Stresove
Vse ve stresu same zakazy nedodržování pracovni doby nejlepe zadne volno
Výhody
Nekdy ani svačinu
Nevýhody
Vše
Vysoké pracovní tempo za odpovídající odměnu.
Vysoké pracovní tempo za odpovídající odměnu. Různorodá práce.
Pra,ce ve vedeni firmy
Prace na centrale Penny je prima
Zamestnanecke benefity jsou dobre

Vysoce konkurencni prostredi retailu narocne, ale uspokojujici
Neplacené přesčasy, nerespektování zákoníku práce, strhání podřízených
Zaměstnavatel nevážící si svých podřízených. Na denním pořádku neplacené přesčasy klidně i 4 hodiny denně. Při denních obratech kolem 300 000,- - 400 000,- běžně 3 lidé na směnu obsluhující vše od pokladny až po úklid a to včetně vedení filiálky.
Směny složené převážně odpolední- ranní- odpolední - ranní- ranní- odpolední- odpolední- ranní, nehledě na zákoník práce.

Neustále zasílání zbytečného sortimentu, místo toho žádaného (např. akční zboží).

Penny Marketu radím vyhnout se obloukem.
jen pro prachy
Brigáda fakt jen pro peníze nic jiného. Přístup na h**** . Akorát chaos pravá ruka neví co dělá levá a naopak
Výhody
Peníze
Nevýhody
Všechno kromě peněz
hektické
naučilo ně to se hájit za svá práva z pozice zaměstnance
Výhody
práce s lidmi
Nevýhody
práce i v neděli
Víc než stres
Řve se už od rána, rovnou před vchodem do práce. Na pokladně před lidma pravidlo. Ale sama vedouci na pokladnu nepůjde.
Děláte vše co vedoucí chce a stejnak je to málo.

Připadáte si jako v kriminálu s bachařkou za zády, jinak to říct neumím.

Tohle co tam daly teď je děs. Nekomunikace s podřízenými, máme umět číst myšlenky paní vedouci, jinak vytýkák.

Práce přes čas zaručena, a to ikdyž v anetu svítíte kvuli zákoníku.

Volný čas pro Vás neexistuje. Podepíšete smlouvu a mají další duši a otroka pro Penny.
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Komunikace, volno
Zábavné pracoviště, příjemný kolektiv
Práce byla super až na vedoucího, jinak super kolektiv
Nevýhody
I vikendy
Dobré hodnocení
Osobně jsem si nesedl s kolektivem, jinak faktory pro práci jsou dobré.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Kolektiv
stres
neuvěřitelně chaotické zaměstnání,zaučení z pokladní na hlavní pokladní během dne
Dnes už je to určitě jinak
Výhody
žádné
Nevýhody
neplacené přesčasy, málo lidí spousta práce, která se nestíhla a co zákazník?
fyzicky náročná práce
fyzicky náročná práce při které je potřeba obrnit se trpělivostí
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Penny a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,1
2,8