Policie ČR

Recenze zaměstnanců na pozici inspektor ve společnosti Policie ČR

inspektor2 recenze
Česká republika2 recenze
Nalezeny 2 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (32)
Pracuji v nepřetržitém provozu s nepravidelnými směnami, to znamená ranní a noční. V pípadě, že mám výjezdovou službu, zpracovávám případy ( že je toho dost ) a tyto poté zpracovávám na směnách při spisové činnosti. U Policie jsem se naučil psát na psacím stroji a poslouchat. Ohledně svého vedení se nebudu vyjadřovat. Se spolupracovníky nemám žádný problém, jsou to inteligentní lidé. Na mé práci už mě nic nebaví, dá se říci, že se mám syndrom vyhoření.
Výhody
po 15 letech lázně - to je jediné, co u Policie zbylo za benefit, jinak nic
U Policie pracuji více jak 15 let. Během této doby jsem měl možnost jednat s pestrou škálou různých lidí, řešit široké spektrum situací a k tomu určit správná a právně bezvadná řešení. Práce mi dala spoustu nových přátel, na druhou stranu i mnoho lidí, zcela nevhodných tuto práci vykonávat. Práce je to pestrá, nicméně po tolika letech je nejvyšší čas hledat nové výzvy. V neposlední řadě pracuji ve směnném provozu, což mi již nevyhovuje. Ve vedení je velké množství lidí, jejichž schopnosti jsou zcela či ve větší míře naprosto nedostatečné, přičemž situace se, dle mého názoru, spíše zhoršuje.
Výhody
Klady již nejsou žádné
Nevýhody
Je jich dost
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Policie ČR a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
3,2