Policie ČR
Recenze od zaměstnance společnosti Policie ČR

Spíše poslání než zaměstnání

9. března, 2017
U Policie pracuji více jak 15 let. Během této doby jsem měl možnost jednat s pestrou škálou různých lidí, řešit široké spektrum situací a k tomu určit správná a právně bezvadná řešení. Práce mi dala spoustu nových přátel, na druhou stranu i mnoho lidí, zcela nevhodných tuto práci vykonávat. Práce je to pestrá, nicméně po tolika letech je nejvyšší čas hledat nové výzvy. V neposlední řadě pracuji ve směnném provozu, což mi již nevyhovuje. Ve vedení je velké množství lidí, jejichž schopnosti jsou zcela či ve větší míře naprosto nedostatečné, přičemž situace se, dle mého názoru, spíše zhoršuje.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
Klady již nejsou žádné
Nevýhody
Je jich dost
Similar reviews
22. června, 2016
Pracuji v nepřetržitém provozu s nepravidelnými směnami, to znamená ranní a noční. V pípadě, že mám výjezdovou službu, zpracovávám případy ( že je toho dost ) a tyto poté zpracovávám na směnách při spisové činnosti. U Policie jsem se naučil psát na psacím stroji a poslouchat. Ohledně svého vedení se nebudu vyjadřovat. Se spolupracovníky nemám žádný problém, jsou to inteligentní lidé. Na mé práci už mě nic nebaví, dá se říci, že se mám syndrom vyhoření.
Výhody
po 15 letech lázně - to je jediné, co u Policie zbylo za benefit, jinak nic
22. února, 2019
Same location
Mohu doporučit, je lepší se o místo ucházet přímo z policejní školy
Výhody
Příspěvky dovolená
Nevýhody
Žádné
25. dubna, 2020
Ve vedení pracuje mnoho nekompetentnich lidí. Mnohdy profesionálně i životně nezkušených. Hodnocení zaměstnanců je spíše dle sebeprezentace pracovníka, než podle výkonu plnění povinností. Čím větší sebevědomí, tím lepší zaměstnanec. Zkušení a pracovitý zaměstnanec maká, mladý nezkušený velí. To samozřejmě vede k demotivaci až ke konečnému rozhodnutí k ukončení služby.
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Policie ČR a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
3,2