Policie ČR
Recenze od zaměstnance společnosti Policie ČR

spokojenost

15. března, 2019
jako policistka jsem byla 18 let, nemohu nic vytýkat, v té době jsem byla maximálně spokojena
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Nevýhody
hodně přesčasů, které nebyly plně placeny
Similar reviews
22. května, 2017
Same role
policejní inspektor (Bývalý zaměstnanec) - Přerov, Olomoucký kraj
Státní služba má zjevně propracovanou strukturu od náboru,umístění, zabezpečení a dalších soc. jistot.
25. dubna, 2020
Same location
Rada (Současný zaměstnanec) - Praha, Hlavní město Praha
Ve vedení pracuje mnoho nekompetentnich lidí. Mnohdy profesionálně i životně nezkušených. Hodnocení zaměstnanců je spíše dle sebeprezentace pracovníka, než podle výkonu plnění povinností. Čím větší sebevědomí, tím lepší zaměstnanec. Zkušení a pracovitý zaměstnanec maká, mladý nezkušený velí. To samozřejmě vede k demotivaci až ke konečnému rozhodnutí k ukončení služby.
9. března, 2020
Same location
Velitel směny (Bývalý zaměstnanec) - Praha
Práci u PČR mohu s klidným svědomím doporučit pouze těm, kteří v této práci vidí své životní poslání a jsou pro něj ochotni překousnout zkostnatělost státního aparátu s častými nedostatky ve vybavenosti a plné legislativních překážek i nepříliš vysoké ohodnocení mnohdy náročné práce. Připravte se na vysokou administrativní zátěž, neustálé se seznamování s interními akty řízení, pátrání po novelizacích zákonů i nutnost prosadit si svůj právní názor vůči kolegům, klientům, nadřízeným i kontrolním orgánům.
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Policie ČR a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,3
3,2