Recenze od zaměstnance společnosti Randstad

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Randstad

Perfektní pracoviště s dobrým kolektivem.
Pracovník distribučního a návratového centra (Bývalý zaměstnanec) –  Ústecký kraj21. března, 2018
Záleží kam se dostanete na jakou pozici. Jsou na výběr , Pick-to skenujete skenerem věci z binu a dáváte je do košíku.
Pack- To balíte různé věci co vám přijedou v černém toutu a balíte je bud do krabic nebo do obálek.
Stow-to zaskladňujete věci do binů.
Když se dostanete na Recieve tak tam jsou 4 řadové linky a každý má svůj stůl a jen skenuje věci a třídí je do primárního vozíku, do toutu,damage
Každopádně to byla dobrá zkušenost. Najdete tam spoustu kamarádu. A zábava se tam taky najde.

Vedení je super když máte problém snaží se ho s Vámi vyřešit.
Nejtěžší práce bych řekla že je jen na Vás aby jste si vše zapamatovali a respektovali pravidla .
Výhody
Vouchery na obědy
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 2Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Randstad

Gg
Dělník v distribučním centru (Současný zaměstnanec) –  Dobrovíz29. listopadu, 2019
Bhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Katastrofa
Operátor výroby (Současný zaměstnanec) –  Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj29. listopadu, 2019
Naprostá katastrofa. Vykořisťování lidí. Nic jiného. Paní "doktorka" , která mě vyšetřovala, potřebovala nesmyslné informace, které absolutně vůbec nesouvisely se zaměstnáním. Ve své "ordinaci" seděla v dlouhém tlustém kabátu, pořád potahovala nosem. Úplně nepříjemná a protivná.
Výhody
8hodinové směny
Nevýhody
Šílená agentura. Nehorázná doktorka. Vykořisťování lidí.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Randstad a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,7