Recenze od zaměstnance společnosti Randstad

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Randstad

Neprofesionální, často nedostupní, chyby ve mzdách
Pracovník distribučního centra Amazon PRG1 (Bývalý zaměstnanec) –  Dobrovíz, Středočeský kraj8. dubna, 2019
Zaměstnání pod touto agenturou je zhruba stejné, jako pod jinými agenturami. Plusy - mzdy včas na účtě, někdy i dříve, svozová doprava, příjemné vystupování. Mínusy: Nedostupnost a nemožnost se v kteroukoli denní dobu telefonicky dovolat, které považuji za základní kámen úrazu. Dále se objevují často chyby ve mzdovém vyúčtování. Určitě by zaměstnanec uvítal přímější a férovější jednání, celkovou informovanost o stavu ve firmě. Kariérní postup spíš na agentuře nezáleží, ale proaktivnější přístup by jim jistě přidal body navíc. Silně podúrovňový je pak i přístup pak nesoulad jednotlivých pracovníků jako celku agentury, kdy každý tvrdí něco jiného, málokdo ví, co dělat v případě ročního vyúčtování daní, běháte s papíry sem a tam a zase zpátky, velmi často ztratí a nebo založí vaše dokumenty a tvrdí vám, že je nedostali. Rodné listy, údaje o rodině a podobně. Nyní se dva dny snažím agentuře dovolat, na jakékoliv dostupné číslo, ale stále nikdo nezvedá telefon. Potřebuji informace ohledně daňového vyrovnání, ale ani to se asi nedozvím. Firemní kulturu, obtížnost práce, vedení a ani typický pracovní den hodnotit nelze, jsou to interní informace firmy, pro kterou se pracuje a ta sama má svá pravidla, která s agenturou nesouvisí.
Výhody
Svozová doprava, příjemné vystupování, dostatek informací pro nástup do firmy
Nevýhody
Nesourodé informace zaměstnanců, mzdové výkyvy, nedostupnost na telefonu, mlhavé informace o stavu firmy
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 8NeNahlásit

Další recenze zaměstnavatele Randstad

Gg
Dělník v distribučním centru (Současný zaměstnanec) –  Dobrovíz29. listopadu, 2019
Bhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Katastrofa
Operátor výroby (Současný zaměstnanec) –  Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj29. listopadu, 2019
Naprostá katastrofa. Vykořisťování lidí. Nic jiného. Paní "doktorka" , která mě vyšetřovala, potřebovala nesmyslné informace, které absolutně vůbec nesouvisely se zaměstnáním. Ve své "ordinaci" seděla v dlouhém tlustém kabátu, pořád potahovala nosem. Úplně nepříjemná a protivná.
Výhody
8hodinové směny
Nevýhody
Šílená agentura. Nehorázná doktorka. Vykořisťování lidí.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Randstad a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,7