SŽDC

Vše
Česká republika5 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Zobrazeny všechny recenze (5)

Pracoviště se zábavnímy lidmi.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Osmi hodinová směna v otevřeném prostranství,naučil sem se spolupracovat s kolegy opravovat koleje a přejezdy i s vedoucim,spokojenost,domluva a hlavne spolehlivost.Nejtežši práce byla vyměna vyhybkovich pražcu o váze 450kg a délce 4metru a vzdy sem se rad vracel na pracoviste.

Výhody

Cesty vlakem až na Slovensko zdarma

Produktivní a pozitivní pracoviště

Mnoho administrativy a jednání s ministerstvy a zástupci EU. Práce na projektech, psaní úředních dopisů. Nejtěžší část někdy mnoho nezvládatelné práce v rámci pracovní doby.

Výhody

6 týdnu dovolené, odměny, jistota v zaměstnání, příspěvky na odpočinek

Nevýhody

nárazové velké množství práce

nevyhovující

celkove dost podprůměrné pracovistě, velká odpovědnost odměna za praci velmi nizký plat pod 20 000 .kč

Výhody

stravenky

Nevýhody

dojížení za prací dlouha doba

Lehce nad průměr

Zaměstnání na pozici výpravčího je vhodné především pro lidi se schopností se rychle a spolehlivě rozhodnout s ohledem na bezpečnost cestujících, tedy zákazníků. Funkce výpravčího již dávno není zastoupena pouhým mávnutím "plácačky" a vlak se rozjede. Jako v jiných společnostech, i zde se klade stále větší důraz na komunikaci se zákazníky. A to nejen v osobní, ale rovněž v nákladní přepravě. I když je toto povolání stresující, má i své světlejší stránky. A tím nemyslím jen oblibu "mašinek". Jen je nutné splňovat předepsanou zdravotní způsobilost.

Výhody

Dovolená 35 dní, dodatková dovolená po dvou letech

Nevýhody

Nepřetržitý provoz

Den železničářů

Pracovní den byl na fyzickou a psychickou práci. Naučil jsem se starat o sebe. Vedení neslyšící. Někteří spolupracovníci nepříjemní, šikana. Práce byla po celou dobu 12 hodin náročná. O nejzábavnější část práce se nedá hovořit.

Výhody

5 týdnů dovolené

Nevýhody

Neschopnost vedení se mezi sebou domluvit.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě SŽDC a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3,2 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,8 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny