Recenze od zaměstnance společnosti SAP

Moderní kanceláře s pestrým vybavením pro klid na práci, odpočinek i jednání s klienty v reprezentativní části. Fitness, ping-pong, relax zóny...

27. února, 2018
Pracovní den se zpravidla odvíjí dle množství práce v průběhu roku.
Některé týmy mají větší množství práce v první polovině Q1 - Q2, jinde naopak v druhé Q3 - Q4, jsou i týmy pod neustálým tlakem :). Vše je o komunikaci, domluvě a správnem nastavení procesu a zodpovědností.

Tempo mého pracovního dne a nasazení si zpravidla určuji sám a s ohledem na celkové vytížení ostatních členů týmu. Jsem vděčný za volnost při plnění svých povinností a zároveň mne to motivuje.

"Deep work", náročnější práci s nutností soustředění, zpravidla začnu dělat víceméně do hodiny od příchodu do kanceláře. Volání a jiné administrativní úkony provádim spíše v odpolednich hodinách. Může se samozřejmě lišit dle období, náladění a ostatních vlivů a nečekaných ad-hoc povinností..

Firemní kultura je přátelská, vstřícná a plná zajímavých zvyklostí a setkání, i díky multikulturní skladbě zaměstanců. Komunikace s nadřízeným i ostaními spolupracovníky byla doposud vždy na profesionální úrovni. Emoce zvládáme tlumit v zájmu plnění úkolu i v náročnějším období.

Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Podobné recenze
17. února, 2020
Spécialiste finance et Comptabilité clients (Bývalý zaměstnanec) - Prague
Equipes constamment en sous effectif, pas d'adaptation au handicap malgré autism at work, heures supplémentaires non payées
4. března, 2019
Senior Reporting Consultant (Bývalý zaměstnanec) - Hlavní město Praha
Great company and a lot of benefits and flexible working hours.
The opportunity to grow is not that easy but possible.

Great office here in Prague with a lot of entertainments.
6. února, 2019
Software Design Engineer Intern (Bývalý zaměstnanec) - Hlavní město Praha
Concur is a great company for a Software Engineer. Working in Concur Travel provided me with some very interesting challenges, gave me opportunities to improve my coding skills and learn new technologies.