Recenze zaměstnanců na pozici HR Consultant ve společnosti SAP

HR Consultant1 recenze
Česká republika1 recenze
Nalezena 1 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (2 439)
Moderní kanceláře s pestrým vybavením pro klid na práci, odpočinek i jednání s klienty v reprezentativní části. Fitness, ping-pong, relax zóny...
Pracovní den se zpravidla odvíjí dle množství práce v průběhu roku.
Některé týmy mají větší množství práce v první polovině Q1 - Q2, jinde naopak v druhé Q3 - Q4, jsou i týmy pod neustálým tlakem :). Vše je o komunikaci, domluvě a správnem nastavení procesu a zodpovědností.

Tempo mého pracovního dne a nasazení si zpravidla určuji sám a s ohledem na celkové vytížení ostatních členů týmu. Jsem vděčný za volnost při plnění svých povinností a zároveň mne to motivuje.

"Deep work", náročnější práci s nutností soustředění, zpravidla začnu dělat víceméně do hodiny od příchodu do kanceláře. Volání a jiné administrativní úkony provádim spíše v odpolednich hodinách. Může se samozřejmě lišit dle období, náladění a ostatních vlivů a nečekaných ad-hoc povinností..

Firemní kultura je přátelská, vstřícná a plná zajímavých zvyklostí a setkání, i díky multikulturní skladbě zaměstanců. Komunikace s nadřízeným i ostaními spolupracovníky byla doposud vždy na profesionální úrovni. Emoce zvládáme tlumit v zájmu plnění úkolu i v náročnějším období.

Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě SAP a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
4,3
Na základě 2 439 recenzí